Komentáře uživatelů k TV pořadu (57)

 • Malarkey
  **

  Chtěl jsem koukat na předání filmových cen na úrovni a dostal jsem politickou agitku, u které bych byl radši, kdyby si ji někteří tvůrci nechali pro sebe a šli si ji říct někam do hospody nějakejm zoufalcům, kteří je budou poslouchat. A o to víc mě mrzí, že jejich tvorbu mám i rád, ale politická angažovanost mě u nich vysloveně sere. Jen info pro Vás, pokud to někdy někdo z Vás tady bude číst. Jděte s těmi politickými kecy do hajzlu. Koukám na slavnostní chvíle českého filmu a rád bych si je nezkazil Zemanem. Všude to stojí nějak za hovno a já bych si ty dvě hodiny radši vyplnil slavnostními momenty, které mě pobaví. Naštěstí technicky to bylo docela na úrovni a Adéla Banášová taky byla docela fajn. Nejvíc mi udělala radost, když umělce požádala o to, aby ve svých příspěvcích mluvili spíš o umění, než o politice. Ne každý to splnil a tak můžu říct, že vysloveně radost mi udělal Jarda Plesl s Václavem Neužilem a pak hlavně získaná cena Pavlovi Novému. Moc hezké chvíle Českého lva, který jinak za loňský rok byl kvalitou o dost chudší, než tomu bylo v předchozích letech.(12.3.2018)

 • Enšpígl
  **

  Bohužel se stalo to, čeho jsem se obával. Jedinou slavnostní filmovou událost v naší zemi proměnili naši umělci v neuvěřitelnou politickou agitaci. Uvědomují si vůbec naší páni umělci, že jejich až fanatická snaha to do nás mydlit má opačný efekt ? Já taky nejsem fanoušek toho rusko-čínskýho hajzlpapíru na pražským hradě, ale tahat tohle na slavnostní večer a cpát to celýmu národu z nichž půlka volí Zemana, fakt náš národ moc nespojí a hlavně vůbec se to nehodí . A pokud jde o Českou televizi, ano jistě hlídejme jeji svobodu, ale trošku mám dojem, že si spíš pár lidí hlídá svůj luxusní penězovod. Všechna čest moderátorce Adélce, která se na začátku pokusila tuhle politickou agitaci zastavit a vést to zpátky k filmům, bohužel bylo to marný. Vůbec Adélka byla jediný světlo v tomto přenosu a to jak svým přirozeným vystupováním, tak taky že jí to moc slušelo a doufám, že bude moderovat leva i příští rok už jen za to, že si neplete vyhlášení filmových cen s politickou demonstrací. Pokud jde o ceny, Bába z ledu byla loni jediný náš kvalitní film, takže ceny oprávněné jen mně trošku mrzí, že se nedostalo i na slovenskou Špínu, protože to je rovněž bomba a Terezce palec nahoru. A našim umělcům bych doporučil se kouknout na nějaké filmy z Polska a Maďarska, protože kdyby byla cena středoevropského filmu, byli by tam jen v pozici diváků, v jejich případě spíše v roli politruků. Hvězdičky dávám Adélce, krásné scéně, zajímavě oblečené Terezce a pradoxu, že předavájící má delší prostor než oceněný.(10.3.2018)

 • Karlos80
  odpad!

  Protičeská parazitická chazarská komediantská havlérka, ten morální, kolaborantský odpad, přisátý na prachy z dojné krávy ČT, už je úplně posraný, úplně zdeptaný, úplně v prdééli. Nenávist ke všemu českému a vůbec slovanskému je v nich zakódovaná jaksi geneticky, a celá řada z nich se tím veřejně ani nijak netají. A stejně se najde stále řada idiotů kteří jim to žerou, kteří to sledují a nebo tam dokonce na ten soukromej košér profesní-párty tyjátr jdou (asi patří taky mezi vyvolené výýajpí celebřitky) to je úplně na hlavu. Průměrný český volič, který nepatří mezi elitu (podle nich, jde taky o to, jakou elitu a kterého národa mají na mysli) přece ničemu nerozumí, oni mu to vždy spolehlivě vysvětlí a posadí na prdel, případně ještě vyšlou do ulic jako totál vymytou ovci, která nabyde na důležitosti, kdy si myslí že snad dělá užitečnou věc. Čím více lidí tu "elitu" prokouklo, tím je drzejší, tím víc kolem sebe kope a tím víc proti sobě lidi štve. Vše je záměr. Přidám jeden stále aktuální citát: “Chceš-li zjistit, kdo ti vládne, zjisti, koho ti není dovoleno kritizovat” -. Voltaire. Lidé bděte, tohle není vážně sranda.(12.3.2018)

 • Djoker

  Komu celou dobu nebylo trapně za všechny vystupující kromě Adely, ať zvedne ruku. Nehlaste se všichni.(10.3.2018)

 • Sarkastic
  ***

  Po roční pauze jsem sebral odvahu a Lvy zapnul. A když už jsem zhlédl pořad celý, zkusím nějaké to zhodnocení. Tak předně, maximálně příjemně mě překvapila moderátorka Vinczeová. Za celý večer jsem zaznamenal přesně 1 její slabší moment, jinak to zvládla s grácií a snad budou tvůrci natolik soudní a osloví ji i pro Lvy příští. Naopak Vladivojna La Chia a její uskupení…to byl zkrátka největší trapas večera („krapet“ nedůstojné chování vůči oceněným). Nemůžu také opomenout snahy mnoha zúčastněných udělat ze Lvů politickou agitku. Nesouhlasím, že do pořadu tohohle typu něco takového patří a postupně jsem jásal nad každým, kdo prostě „jen“ normálně poděkoval či předal (nejvíc pobavili pánové Neužil s Pleslem). Jen kdyby se tak hloupě na všechno nespěchalo…Těžko se mi hodnotí samotní vítězové napříč kategoriemi, neb jsem neviděl úplně každý nominovaný snímek, ale minimálně v té hlavní, nejlepší film, nepovažuju ocenění Báby z ledu za žádný přešlap, spíš naopak. Celkově to vidím na slabý průměr, je co zlepšovat.(11.3.2018)

 • troufalka
  ****

  Adélka pro mě asi zůstane pořád Banášová, hlavní je, že ona sama zůstala sama sebou, roste do krásy, dokáže být pohotová, vtipná, vždycky je vstřícná a pohotová, dokáže zlehčit nepříjemné situace. Doprovodná hudba od Vladivojny nebyl moc šťastný nápad, loňské duo Ondřej&Ondřej se hodilo podstatně lépe. Tak jen doufám, že tam příští rok nenasadí jiné extravagantní umělce a dostadí někoho méně alternativního. Hodnotím přenos a tan měl slušnou úroveň.(13.3.2018)

 • gogo76
  ****

  Potešilo ma, že opäť moderovala Adela, je fakt výborná, vie byť pohotová a vynájde sa v každej situácii. Jej humor je presne moja parketa. Vtip s Mečiarovou pesničkou jej vyšiel dokonale, výborne som sa bavil. Odkazy politikom mi až tak neprekážali, nebolo toho zas tak moc a súčasná situácia si to asi vyžaduje. Hudobný doprovod nič moc, píšťalka pre kecálkov bola dosť otravná a zvukovo nepríjemná, myslím, že stačilo jemne začať hrať a nie brkať na nervy. Minulý rok to bolo o dosť lepšie. Ceny sú myslím v správnych rukách. Zuzana krónerová si to určite zaslúžila a bolo cítiť i úprimný potlesk z hľadiska, takže hádam nikomu nevadilo, že to zhrabla Slovenka. Veľkú radosť mi urobil krásny song . 70%.(15.3.2018)

 • salahadin

  Já nevím, jak a proč toto vůbec hvězdičkově hodnotit. Jen napíšu JEDNU VĚC všem zdejším kritikům, kteří plácají nesmysly o jakési agitce. Prosím vás, vážení mozkomoři, zapojte mozečky a uvědomte si, že akce vyvolává reakci. Občanská nespokojenost umělců na Českých lvech NEBYLA akcí, ale reakcí!!! Takže chcete-li plivat hleny, poplivejte toho buřtguláše sedícího v Hradní hospodě a nenadávejte lidem, co svobodně vyjádřili svoje znepokojení nad nesmyslnými kdákanci Zemana a jeho podržhůlek. Děkuji. Občan Jan.(12.3.2018)

 • Oktavianus
  ***

  Mám trochu zkreslený pohled, protože jsem přenos neviděl, byl jsem přímo v Rudolfinu v sále, takže mi asi ledacos uniklo. V zásadě ale s večerem spokojenost, kvalitativně slabší než Oscaři, což se dalo čekat. Výsledky jsou fajn, že se Bába z ledu utrhne a posbírá to nejlepší, to se taky čekalo, radost mi udělal i Kaiser a spousta nádherných holek (o šatech Táni Pauhofové a nádherným úsměvu Terezy Nvotové z foyer se mi bude dnes zdát). Výborný výstup Plesla a Neužila, trapárna Kohoutové a Gedeona. Že tam bylo tolik Slováků, no, toho si nešlo nevšimnout, ale v nejmenším mi to nevadí, Adela Banášová je jako moderátorka fakt dobrá. Co mi ale hloupé přišlo, byla ta píšťalka a další zvuky, když děkující přetahovali. A politika? Přímo v sále mě to otravovalo, ale když tu teď vidím to kvičení zemanovců, jsem rád, že ty proslovy padly, a mám nutkání jen kvůli tomu zvýšit hodnocení o hvězdu. Jen tak dál. Nakonec, tu Svěrákovu výzvu Pět vět jsem ještě večer podepsal taky.(11.3.2018)

 • korbitch22

  Cena pro Pavla Nového mě těší, ale jinak nebylo o co stát. Nuda, šeď a ještě horší kecy než na Oscarech. Nehodnotím, sjel sem jen tři kategorie a ke zbytku se občas odvracel od počítače.(10.3.2018)

 • claudel
  ****

  Obával jsem se, abych nebyl zklamaný a naštvaný poté, co mě potěšily Ceny kritiků. Kromě toho, že bych přál nějakou jednu, dvě ceny navíc Špíně a aspoň jednu cenu pro Kvarteto, jsem spokojený a myslím, že i večer probíhal tak nějak v klidu, bez trapností a nějaký ten tradiční česko-slovenský vtípek nebo naopak rýpnutí do aktuální situace u nás i na Slovensku. Nejvíc se mi líbil proslov Kronerové a překvapil mě Sláma bosý :-) Oldřich Kaiser po letech půstu začíná sbírat ceny a je to dobře, protože už dlouho tvrdím, že Kaiser a/nebo Lábus zachraňují spoustu českých filmů poslední doby, Po strništi bos je toho zářným důkazem.(10.3.2018)

 • honajz
  odpad!

  Už loňské výroční ceny byly ostudou, když ignorovaly docela slušné snímky, které vznikly a vše se nahrnulo jen jednomu filmu, který ale diváci mohli vidět v premiéře až o tři týdny později. A teď zase - samá Slovenka (na Českých! lvech) a samá politická agitka, která ve veřejnoprávním vysílání nemá co dělat. Ať si jdou umělci demonstrovat na Václavák, ale tohle mělo být o předávání filmových cen. Ani na festivalech politické písně nebývalo za komančů tolik politické agitky.(18.3.2018)

 • hous.enka
  ***

  Naprosto se ztotožňuju s komentářem uživatele Enšpígl (až na poslední část, protože nemám nakoukané polské a maďarské filmy). Adela je skvělá, šarmantní a má výborný smysl pro humor. Oproti tomu ta neustálá političnost na slavnostním večeru... Jo, takhle to dopadá když se umělcům pustí možnost živého přenosu. Taky mi vadilo, jak projevy díků zkracovala píšťalka Vladivojny La Chiy. Bylo to opravdu nutné? Vždyť většina lidí stejně jen přišla a řekla "děkuju". A strašně trapný mi přišlo předání ceny od Saši Gedeona a Bereniky Kohoutové - to jako natahovali čas nebo co? Ale vše běželo jako po drátkách, nikde žádný dlouhý zásek a minimum hudebních výplní. Takové tempo by měly mít oscary.(12.3.2018)

 • harfuska
  **

  Veru som sa moc nehrnula do sledovania tohto programu, hlavne kvoli zvolenej moderátorke. Adelu som nikdy nemala 2x v láske. Bohužial paradoxne práve Adela mala zo všetkých zúčastnených najnormálnejší a najkultivovanejší prejav. Celé to bolo mdlé, bez vtipu, bez života. Sediaci v hľadisku vyzerali hrozne znudene, bez záujmu, akoby boli na sedatívach. Ani sa im moc nečudujem, pretože ďakovné reči naozaj nemali veľkú úroveň a v pozadí znelo uspávajúce brnkanie.(30.3.2018)

 • Karlas
  **

  Adela Vinczeová je skvělá, uvážlivá, decentní, milá, příjemně vtipná moderátorka, co zachránila aspoň částečně důstojnost pořadu, který má vzdát hold československému filmovému umění. Agitaci a píšťalku si nechte na cirkusovou klauniádu.(11.3.2018)

 • stration
  *

  Mumie Sommerová a lidé, kteří by se sami na konkurenčním trhu nikdy neuživili bráníli socialistickou ČT. A těch 5,66 mld. Kč ukradených pomocí daně nazývané koncesionářský poplatek jim nevadí. Humus. Adela celkem fajn. Ceny opět poplatné době.(11.3.2018)

 • Pierre
  ***

  Ach, ta politika. Ta do tohoto pořadu nepatřila. Ale země je zase rozdělená a emotivní po Zemanově inaguračním projevu. Úmělci jsou taky lidi, co chtějí říct svůj názor, tak se vyjádřili a já s nimi souhlasím. Ale těch politických narážek bylo vážně příliš mnoho, až to ten večer jenom pošpinilo a odvedlo pozornost od filmu. Stejně to ničemu nepomohlo. Co se mi dále nelíbilo byl časový tlak na ocenění. Podle mého názoru mají právo mít dlouhou děkovnou řeč jak chtějí, pokuď se vejdou do takových pěti minut. Hrozně mě štvala ta kapela, co oceněné pořád utínala nějákou píšťálkou. Poměrně nedůstojné. Celkově vůbec nechápu proč se, když je to velký slavnostní večer tak spěchalo. Tento ročník byl celkově o dost slabší než ten předchozí ve kterém se mi líbilo klavírní duo, které zde nahradila ta trapná kapela. Ale byly zde i věci, které mi udělaly radost. Vinczeová celý večer stejně jako loni velmi dobře zvládla. Opět byla vtipná, pohotová a vyvarovala se politice. Dalším potěšením bylo ocenění Kaislera, který si ho zasloužil a aspoň zase přinesl oživení v podobě své děkovné řeči. Dále mám radost z úspěchu Báby z ledu, která své sošky získala také zcela zaslouženě. Suma, sumárum, trochu slabší 3 hvězdy.(11.3.2018)

 • kaylin
  ***

  Adela Banášová, vlastně Vinczeová, se snažila udržet ten večer pohromadě a z její strany v podstatě není moc co vytknout, respektive bych jí nevytkl vůbec nit. Hudební doprovod také skvělý. Řeči nominovaných příšernost a bohužel nulová invence, co se večera týká. Podobně jako na Oscarech, ale ty měly alespoň ta hudební vystoupení ve větší míře. Ocenění celkem zasloužená.(11.3.2018)

 • ..Lucas..
  *

  Kromě Adely nevidím na celém přenosu asi žádné plus. Neuvěřitelná nuda, záběry na nominované mi přišly neskutečně amatérské a příliš politiky taky spíš uškodilo. Bylo mi až trapně, že tohle má být prestižní večer, co oslavuje filmy.(12.3.2018)

 • kajas
  ***

  Oscarům se kupodivu politická agitace téměř vyhnula, o naší nejznámější filmové ceně bohužel totéž říct nemůžu. Opravdu mi nepřijde vhodné narušovat významnou kulturní událost kritickými komentáři směrem k hlavě státu (demokraticky zvolené, to je asi potřeba připomínat), proto jsem byla šťastná za každou děkovnou řeč, která se tomuto aktuálnímu trendu vyhnula. Jinými slovy, díky za Pavla Nového a také za báječnou Adelu, která moderovala snad ještě lépe než loni. Co se týče výherců, neměla jsem, snad až na herce ve vedlejší roli (Fingerovi jsem lvíčka přála víc), žádné výhrady.(15.3.2018)

<< předchozí 1 2 3
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace