• Uesbe
  ****

  Mal to byť podľa upútavky hop alebo trop.....s tvrdším dopadom je to hop.(3.12.2019)

 • Monicina
  odpad!

  Už som si myslela, že kvalita seriálov za posledné roky prerazila svoje dno, ale mýlila som sa. Toto je ešte väčšia stoka.(3.12.2019)

 • corona
  **

  Riskujúc úplné intelektuálne znemožnenie som udelila až 2. Seriál považujem za totálny úlet, ktorá tvorcovia nemysleli vážne a občas som sa celkom dobre zabavila. Za najlepší diel považujem ten s Idou Rapaičovou a ženským spolkom.(27.12.2019)

 • mira007
  ***

  Slovenský komediální seriál z prostředí luxusního hotelu, kterému šéfuje Z.Fialová a manažeruje ho A.Bárta, který se zakouká do uklízečky G.Marcinkové., takže celkem solidní sympatické obsazení ( v těch čtrnácti dílech se prostřídá většina jojkárských herců tak jako tak ) Nikdy jsem nevyhledával tv komediální seriály, protože jsem vždy potkal trapno bez vtipu, ale musím říct, že u Deluksu jsem se po dvou dílech naladil na vlnu, která měla pár momentů staré dobré francouzské veselohry a u většiny dílů jsem se vždy něčemu i zasmál. Ostatní postavy mi sice přišly nevyužité ( kuchař Kostelný nebo sexy servírka Žiaranová) nebo zbytečné ( opakující se Stanke ) ale vítězem je pro mne postava recepčního ( který mne po poloviny iritoval ) v podání Daniela Fischera, který byl jako Viktor jediný opravdový komik, který táhl většinu zábavného.(3.12.2019)