Delukse (TV seriál)

Komedie

Slovensko, 2019, 12 h 12 min (Minutáž: 45–46 min)

Ivan Holub

Ivan Holub

Tomáš Stanek

Alexander Bárta, Zuzana Fialová, Ivan Vojtek, Daniel Fischer, Dominika Žiaranová, Ľubomír Paulovič, Richard Stanke, Gabriela Marcinková, Ľuboš Kostelný, Tony Porucha, Pavol Plevčík, Dagmar Bruckmayerová, Lukáš Latinák, Juraj Kemka, Róbert Jakab, Lucia Vráblicová, Gabriela Dolná, Tomáš Maštalír, Noël Czuczor, Juraj Hrčka, Veronika Strapková, Peter Kočiš, Iveta Pagáčová, Gabriela Dzuríková, Barbora Andrešičová, Roman Pomajbo, Jakub Rybárik, Matúš Kvietik, Martin Madej, Daniel Ratimorský, Ján Dobrík, Zdena Studenková, Dušan Kaprálik, Oľga Solárová, Karol Trnka, Jozef Vajda, Dodo Banyák, Lukáš Pelč, Petra Blesáková, František Kovár, Juraj Šoko Tabaček, Miroslav Málek, Lukáš Puchovský, Ladislav Kerata, Juraj Rašla, Richard Felix, Andrej Bičan, Diana Mórová, Kristína Kanátová, Zuzana Martinková, Lukáš Dóza, Braňo Bystriansky, Sáva Popovič, Miroslav Noga, Marko Igonda, Ottó Culka, Táňa Radeva, Henrich Plátek, Ľuboš Radošovský, Mário Zeumer, Marián Miezga, Lucia Siposová, Tomáš Stopa, Eva Landlová, Dominika Kavaschová, Simona Kollárová, Ema Majeská, Elena Kolek Spaskov, Vladimír Kittler, Ingrid Baginová, Michal Rovňák, Marcel Nemec, Lucia Hurajová, Martin Gazík, Peter Lehuta, Ingrid Ištóková, Ivan Matulík, Mária Schumerová, Igor Hrabinský, Jakub Jablonský, Šimon Ferstl, Linh Do Thuy, Anežka Petrová, Niko Bánovský, Martina Dolná, Ida Rapaičová, Renáta Ryníková, Lucia Párnická, Eva Pavlíková, Ignác Holub, Jevgenij Libezňuk, Martin Šalacha, Mário Drgoňa, Ivo Gogál, Matej Babej

Mal to byť podľa upútavky hop alebo trop.....s tvrdším dopadom je to hop.(3.12.2019)

• Monicina

Už som si myslela, že kvalita seriálov za posledné roky prerazila svoje dno, ale mýlila som sa. Toto je ešte väčšia stoka.(3.12.2019)

Slovenský komediální seriál z prostředí luxusního hotelu, kterému šéfuje Z.Fialová a manažeruje ho A.Bárta, který se zakouká do uklízečky G.Marcinkové., takže celkem solidní sympatické obsazení ( v těch čtrnácti dílech se prostřídá většina jojkárských herců tak jako tak ) Nikdy jsem nevyhledával tv komediální seriály, protože jsem vždy potkal trapno bez vtipu, ale musím říct, že u Deluksu jsem se po dvou dílech naladil na vlnu, která měla pár momentů staré dobré francouzské veselohry a u většiny dílů jsem se vždy něčemu i zasmál. Ostatní postavy mi sice přišly nevyužité ( kuchař Kostelný nebo sexy servírka Žiaranová) nebo zbytečné ( opakující se Stanke ) ale vítězem je pro mne postava recepčního ( který mne po poloviny iritoval ) v podání Daniela Fischera, který byl jako Viktor jediný opravdový komik, který táhl většinu zábavného.(3.12.2019)

• corona

Riskujúc úplné intelektuálne znemožnenie som udelila až 2. Seriál považujem za totálny úlet, ktorí tvorcovia nemysleli vážne a občas som sa celkom dobre zabavila. Za najlepší diel považujem ten s Idou Rapaičovou a ženským spolkom.(27.12.2019)