Reklama

Reklama

Akta X - Série 11

(série)
Trailer
Drama / Horor / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi / Komedie
USA / Kanada, 2018, 7 h 27 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

Chris Carter

Kamera:

Craig Wrobleski

Hudba:

Mark Snow

Hrají:

David Duchovny, Gillian Anderson, Mitch Pileggi, William B. Davis, Barbara Hershey, Miles Robbins, Madeleine Arthur, A.C. Peterson, Annabeth Gish (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Další kapitola Akt X nabízí 10 strhujících epizod mysteriózní série, která se pohybuje na pomezí vědy a skepse; mezi tím, co lze vědecky dokázat, a tím, čemu se rozhodneme uvěřit. David Duchovny a Gillian Anderson se vrací v rolích agentů FBI, Foxe Muldera a Dany Scullyové, aby vyšetřili nevyřešené případy plné nevysvětlitelných záhad, vládních spiknutí a utajených mimozemských kontaktů. Mulder se Scullyovou nepřestávají v hledání pravdy ani v pátrání po dávno ztraceném synovi Williamovi. Hledají ho ale i jiní a osud lidstva je v sázce. Jedna věc je jistá: tajemství budou odhalena… A pravda bude konečně na dosah! (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (24)

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jakmile jsou tu samostatně stojící epizody, tak fungují když ne výborně, tak prostě alespoň dobře, všechny, ať už jsou horrorové, mysteriozní, nebo sebeparodické. Bohužel, díly, které by měli být vrcholem velké, mimozemské dějové linky, která vede seriálem přes dvě stě dílů, jsou hrozně odfláknuté, béčkové a trpí nedostatkem dobrého scénáře stejně, jako mořské želvy světelným znečištěním a plastovým odpadem. Na některé díly se hrozně rád podívám znova, ale na některé chci co nejdřív zapomenout a hodlám předstírat, že neexistují. ()

Varan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Akta X jeden z nejlepších kultovních seriálu, jaký byl kdy vytvořen. V roce 2016 byla vytvořena 10. série, která se společně s touto nepovedla, do 8. série jsem každý díl hltal, ale od dvoj dílu Dnes se nic významného nestalo a celkově 9. série klesla u mě nadšení ze sledování celého seriálu. Rozhodně tato a 10. série se nepovedla ()

Reklama

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

To čo dokázali s Aktami X spraviť Darin Morgan a Glen Morgan v 11 sérii sa Chrisovi Carterovi nepodarilo za predchádzajúcich 10 ani raz. Takto znevážiť fenomén jednej generácie sa ešte hádam nikomu nepodarilo. Ak by nebolo niekoľkých dobrých epizód verných osvedčeným témam okultizmu či neprirodzených bytostí, tak by jedenásta séria hádam ani nestala za pozretie. Takto aspoň v niektorých momentoch pripomenula, prečo boli Akty X svojho času fenoménom, akým je teraz Hra o tróny. Vďaka za tých pár skvelých epizód, ale nastal čas nechať Muldera so Scullyovou odpočívať a užiť si dôchodok, kam už, bohužiaľ, patria aj Akty X. ()

M1k9 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V názvech posledních dílů se často vyskytuje slovo Struggle, výstižné. Dosledovat seriál bylo úmorné, ale pro klid duše nezbytné. Pořád tam byla špetka naděje, že se stane něco wow. Jak typické pro X-Files že? Naděje, zvědavost, konspirace... Základní myšlenky seriálu byly super, ale realita konkrétních dílů přinášela minimálně zklamání z nenaplnění velkého potenciálu. //\\ Chtělo to něco nového a ne přežvýkávání pořád toho samého na všechny způsoby. Smoking Man už opravdu vyčerpal potenciál. Dojná kráva umřela, ale tvůrci se na ni i přesto nějak napojili. / Setkání se zelenými mužíky mohla být cesta. Neříkám že ta nejoriginálnější. Pořád lepší než předstírat, že seriály nepotřebují závěr. Fail. //\\ Duchovny a Anderson zas a znovu dokázali, že patří k nejlepším z nejlepších ve svojí brandži. Nezestárli a ke konci se znovu dostali do solidního tempa. Kvalita dílů sama o sobě byla velmi dobrá, ale o to tady už nešlo. 5.5/10 ()

Davies182 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nikdá bych nevěřil, že to napíšu, ale když píše a režíruje Chris Carter, je to peklo a nová Akta X v tu chvíli vypadají jako výtvor dítěte z mateřské školky. Naštěstí je v 11. sérii dost prostoru i pro ostatní tvůrce, a právě v těchto okamžicích se na televizní obrazovky vrací to nejlepší z devadesátých let minulého století (tři epizody dokonce bez problémů dosahují ranku sta procent). A tak tedy oběma agentům držím palce i dál, jen ať na ně co nejméně sahá jejich duchovní otec. Hořkosladké zadostiučinění. ()

Galerie (167)

Reklama

Reklama