Armáda temnot

• USA Army of Darkness (více)

Přichází doba velkého zla. Vyděšení poddaní se skrývají za hradbami zámku. Stateční rytíři se chystají k nerovnému boji s nemrtvými. Armáda temnot se připravuje k útoku. Na poslední chvíli se ale objevuje spasitel. Muž z jiné země, z jiné doby, který s sebou přináší své zázračné zbraně - brokovnici a motorovou pilu! Nenechte si ujít "Armádu temnot" - poslední díl slavné trilogie Sama Raimiho "Evil Dead". Horor, při kterém budete současně umírat hrůzou i smíchy. (Falcon Home Video)

bobstock

Jestli se měl Lesní duch někam vyvinout, tak geniálně do týhle historicko-fantastické výpravy do doby hradů a králů. Bruce Campbell z budoucnosti jako zachránce z nebes před hordou nemrtvých koster a zombíků s pořádnou dávkou skvělého humoru. Takhle to má vypadat, nádherné stop motion loutkaření kombinované s živými herci v úžasných maskách a krvelačný boj až do konce věků. 75% ´´tohle je hromová hůl, za super cenu můžete koupit pouze v S-mártu!´´ :D ()

mosnak

Tohle je prostě prdel od začátku do konce. S prvním a druhým dílem to nemá co dělat. A právě proto je to tak dobrý - 75% ()

jilda

Na můj vkus je to už trochu přehnané, dvojka se mi líbyla víc.Místy mi to připomínalo nějaký hong-kongský film z 13. století :-). No zábava to je, ale jen na 4* ()

rsimonyi

Tak tento třetí díl série Evil dead je tak trochu jiný. Je trochu hororový, trochu historický a trochu komediální. Bruce Campbell v něm exceluje a pořád je to zábava. ()

chalp

Tá sranda je niekedy na škodu, kým v evil dead 2 dotvárala a obohacovala príbeh, tu mi neskutočne vadila a príbeh brzdila, škoda :/ ()

andio

Ze série se postupem času stala totální blbost. Horrorové prvky se úplně vytratily a humor je dětinský, někdy až trapný. Na druhou stranu, hlášky jsou skvělý, trefný a člověk si je zapamatuje. Zvlášť když půlka z nich je taková Ďjůkovská (je vidět, kde se při tvorbě Duka tolik inspirovali). :) Efekty taky ujdou a vidím velkou snahu udělat takovej akčňák, jakej v tý době ještě nebyl. 6/10 ()

Ten_Geek

Tak, po půl roce co jsem se překecával na tuto trilogii, mi přišel tento nejlepší. Určitě se ptáte "Čím?" a já vlastně ani nevím. Nejspíš protože to je nejméně seriozní film z trilogie a má v sobě, až moc komické prvky, film bych rozhodně nenazval špatným. Má velmi dobré efekty na svojí dobu, využívá stop-motion animaci což je automaticky nárust na srdíčko. A když se na to kouká jako na komedii, nebo dokonce i Fantasy, tak to je docela dobré, zato když to berete jako horor, tak to nemá žádný aspekt z tohoto žánru. solidních 8,5/10. Jeden z filmů. ()

Ulrich

Už druhý díl Evil Deadu se více podobal komedii, ale s Army to možná Raimi už trochu přehnal. Ano Raimiho režie je vychytaná, ano je zde skvělý Bruce Cambell a hudba je naprosto dokonalá, ale pořád to není ono. Nebo je to spíš úplně něco jiného. ()

Hadati

Báječná fantasy komedie, u které jsem se hodně nasmál. Tato trilogie je jednou z mála vyjímek potvrzující pravidlo, že pokračování většinou nestojí za nic. ()

pend

Z celé série pro mě nejslabší díl. Atmosféra se přesunula od hororu k fantasy, humor zůstal. Na filmu je vidět lepší rozpočet, Bruce Campbell přehrává, jak jen to jde. Ke kladům patří rychlé tempo, žádná scéna není příliš dlouhá. ()

joker2

Naprosto brutální humor v naprosto brutální komedii s parádním Brucem Campbellem, který přežije snad všechno. Moderní technika v boji s armádou nemrtvých a nečekanými kousky černé magie. Skvělý mix komedie a horroru. Předcházející díly jsem zatím bohužel neviděl. ()

Luqi

Čakal som všeličo, ale určite nie takúto šialenú kombináciu hororu a grotesky, kde nájdeme niekoľko skvostných, ale i totálne béčkových momentov. Ako celok to ale funguje. Je málo filmov, pri ktorých sa sami seba pýtate "what the fuck is this" a zároveň sa aj veľmi dobre bavíte............... ()

Mallyyy

Trošku slabší jak minulé díly, ale asi je to jen můj dojem, protože už se z toho stala parodie místo hororu. Jinak Bruce říká hlášku za hláškou, má tu velkou svobodu. ()

Viperine

Jsou filmy, u kterých je třeba myslet. Pak jsou ty, u kterých netřeba... Zde je jeden takový. Tady na ten se prostě kouká a kochá se, jak parádně se ti kostlivci řežou, jak démoni dělají bububu a kous-kous, jak hlavní hrdina - nečekaný to drsňák - bojuje s temnotou, aby se mohl vrátit domů, do své milované práce v supermarketu. Mentálně nenáročná, ale vtipná a nápaditá zábava a parádní triky. ()

ASSBURGER

Tak tento film ma u mňa veľký potlesk nie za efektný ani za príbeh ale za tie tvrdé hlášky a vtipné scénky pri ktorých som sa naozaj zasmial. Bruce Campbell je jedným z mala hercov ktorý sú obdarený smiechom ( ked nepočítam Jim Carrey,Eddie Murphy...) Proste zakončenie tejto trilógie bolo proste perfektné, nesmierne sa teším na nový seriál ktorý ma pokračovať v týchto šlapajach. Aj ked síce to mal byť horor tak my to tak neprišlo proste prvá časť ešte áno ale druhá rozhodne nie a táto už vôbec. Podľa mňa najlepšia časť ktorá kedy vôbec s tejto séria vyšla aj vyjde, proste 5/5 ako som už spomínal pred tým nič sa na tom nezmenilo... ()

Bozvav

Skvělá hororová komedie, u které se sice nikdo nebojí, za to parádně nasměje.Jediné co mi trochu vadilo byla lacinost triků, kterou bych pasovala tak do roku 1980 než 92. Za mne čtyři hvězdy. ()

Natočí Raimi a Campbell Armádu temnot 2?

Natočí Raimi a Campbell Armádu temnot 2?

30.10.2013

Už před nějakým časem internetem prosvištěla zpráva, že Sam Raimi a jeho bratr, scenárista Ivan pracují na pokračování ságy Evil Dead. Ta se (když pomineme letošní remake) ve třetí části nazvané… (více)

Raimi chystá Evil Dead 2 a dvojku Armády temnot

Raimi chystá Evil Dead 2 a dvojku Armády temnot

12.03.2013

Sam Raimi se vrací k hororu

Sam Raimi se vrací k hororu

23.12.2007

Nejzásadnější otázka těchto dní zní: Bude Sam Raimi režírovat Spider-Mana 4, anebo se nechá ukecat, aby se ujal dvoudílného Hobita (Jackson už potvrdil, že hodlá pouze produkovat a dohlížet, aby dva… (více)