Ocenění

2019 - 85th New York Film Critics Cirle Awards

Nejlepší film

Nejlepší režisér

Nejlepší herec

Nejlepší herečka

Nejlepší herec ve vedlejší roli

Nejlepší herečka ve vedlejší roli

Nejlepší cizojazyčný film

Všechny kategorie

Nejlepší film
Irčan
Nejlepší režisér
Benny Safdie, Josh Safdie Drahokam
Nejlepší herec
Antonio Banderas Bolest a sláva
Nejlepší herečka
Lupita Nyong'o My
Nejlepší herec ve vedlejší roli
Joe Pesci Irčan
Nejlepší herečka ve vedlejší roli
Laura Dern Malé ženy
Laura Dern Manželská historie
Nejlepší cizojazyčný film
Parazit
Nejlepší kamera
Claire Mathon Portrét dívky v plamenech
Nejlepší scénář
Quentin Tarantino Tenkrát v Hollywoodu
Nejlepší animovaný film
Kde je moje tělo?
Nejlepší dokumentární film
Země medu
Nejlepší debut
Atlantique
Zvláštní cena
Randy Newman

2018 - 84th New York Film Critics Cirle Awards

Nejlepší film

Nejlepší režisér

Nejlepší herec

Nejlepší herečka

Nejlepší herec ve vedlejší roli

Nejlepší herečka ve vedlejší roli

Nejlepší cizojazyčný film

Všechny kategorie

Nejlepší film
Roma
Nejlepší režisér
Alfonso Cuarón Roma
Nejlepší herec
Ethan Hawke Zoufalství a naděje
Nejlepší herečka
Regina Hall Holky sobě
Nejlepší herec ve vedlejší roli
Richard E. Grant Můžete mi kdy odpustit?
Nejlepší herečka ve vedlejší roli
Regina King Kdyby ulice Beale mohla mluvit
Nejlepší cizojazyčný film
Studená válka
Nejlepší kamera
Alfonso Cuarón Roma
Nejlepší scénář
Paul Schrader Zoufalství a naděje
Nejlepší animovaný film
Spider-Man: Paralelní světy
Nejlepší dokumentární film
Nerovná jízda
Nejlepší debut
Osmá třída

2017 - 83rd New York Film Critics Circle Awards

Nejlepší film

Nejlepší režisér

Nejlepší herec

Nejlepší herečka

Nejlepší herec ve vedlejší roli

Nejlepší herečka ve vedlejší roli

Nejlepší cizojazyčný film

Všechny kategorie

Nejlepší film
Lady Bird
Nejlepší režisér
Sean Baker The Florida Project
Nejlepší herec
Timothée Chalamet Dej mi své jméno
Nejlepší herečka
Saoirse Ronan Lady Bird
Nejlepší herec ve vedlejší roli
Willem Dafoe The Florida Project
Nejlepší herečka ve vedlejší roli
Tiffany Haddish Girls Trip
Nejlepší cizojazyčný film
120 BPM
Nejlepší kamera
Rachel Morrison Mudbound
Nejlepší scénář
Paul Thomas Anderson Nit z přízraků
Nejlepší animovaný film
Coco
Nejlepší dokumentární film
Visages, villages
Nejlepší debut
Jordan Peele Uteč
Zvláštní cena
Molly Haskell

2016 - 82nd New York Film Critics Circle Awards

Nejlepší film

Nejlepší režisér

Nejlepší herec

Nejlepší herečka

Nejlepší herec ve vedlejší roli

Nejlepší herečka ve vedlejší roli

Nejlepší cizojazyčný film

foto
Isabelle Huppert
Elle
za filmy Elle a Začít znovu
foto
Michelle Williams
Místo u moře
za filmy Místo u moře a Certain Women

Všechny kategorie

Nejlepší film
La La Land
Nejlepší režisér
Barry Jenkins Moonlight
Nejlepší herec
Casey Affleck Místo u moře
Nejlepší herečka
Isabelle Huppert Elle za filmy Elle a Začít znovu
Nejlepší herec ve vedlejší roli
Mahershala Ali Moonlight
Nejlepší herečka ve vedlejší roli
Michelle Williams Místo u moře za filmy Místo u moře a Certain Women
Nejlepší cizojazyčný film
Toni Erdmann
Nejlepší kamera
James Laxton Moonlight
Nejlepší scénář
Kenneth Lonergan Místo u moře
Nejlepší animovaný film
Zootropolis: Město zvířat
Nejlepší dokumentární film
O.J.: Made in America (TV seriál)
Nejlepší debut
Kelly Fremon Craig Hořkých sedmnáct
Trey Edward Shults Krisha
Zvláštní cena
Julie Dash, Thelma Schoonmaker Dcery prachu za restaurování fillmu při příležitosti 25. výročí

2015 - 81st New York Film Critics Circle Awards

Nejlepší film

Nejlepší režisér

Nejlepší herec

Nejlepší herečka

Nejlepší herec ve vedlejší roli

Nejlepší herečka ve vedlejší roli

Nejlepší cizojazyčný film

Všechny kategorie

Nejlepší film
Carol
Nejlepší režisér
Todd Haynes Carol
Nejlepší herec
Michael Keaton Spotlight
Nejlepší herečka
Saoirse Ronan Brooklyn
Nejlepší herec ve vedlejší roli
Mark Rylance Most špiónů
Nejlepší herečka ve vedlejší roli
Kristen Stewart Sils Maria
Nejlepší cizojazyčný film
Timbuktu
Nejlepší kamera
Edward Lachman Carol
Nejlepší scénář
Phyllis Nagy Carol
Nejlepší animovaný film
V hlavě
Nejlepší dokumentární film
In Jackson Heights
Nejlepší debut
László Nemes Saulův syn
Zvláštní cena
William Becker and Janus Films
Ennio Morricone

2014 - 80th New York Film Critics Circle Awards

Nejlepší film

Nejlepší režisér

Nejlepší herec

Nejlepší herečka

Nejlepší herec ve vedlejší roli

Nejlepší herečka ve vedlejší roli

Nejlepší cizojazyčný film

poster
Ida

Všechny kategorie

Nejlepší film
Chlapectví
Nejlepší režisér
Richard Linklater Chlapectví
Nejlepší herec
Timothy Spall Mr. Turner
Nejlepší herečka
Marion Cotillard The Immigrant
Nejlepší herec ve vedlejší roli
J.K. Simmons Whiplash
Nejlepší herečka ve vedlejší roli
Patricia Arquette Chlapectví
Nejlepší cizojazyčný film
Ida
Nejlepší kamera
Darius Khondji The Immigrant
Nejlepší scénář
Wes Anderson Grandhotel Budapešť
Nejlepší animovaný film
LEGO® příběh
Nejlepší dokumentární film
Citizenfour: Občan Snowden
Nejlepší debut
Jennifer Kent Babadook
Zvláštní cena
Adrienne Mancia

2013 - 79th New York Film Critics Circle Awards

Nejlepší film

Nejlepší režisér

Nejlepší herec

Nejlepší herečka

Nejlepší herec ve vedlejší roli

Nejlepší herečka ve vedlejší roli

Nejlepší cizojazyčný film


2012 - 78th New York Film Critics Circle Awards

Nejlepší film

Nejlepší režisér

Nejlepší herec

Nejlepší herečka

Nejlepší herec ve vedlejší roli

Nejlepší herečka ve vedlejší roli

Nejlepší cizojazyčný film


2011 - 77th New York Film Critics Circle Awards

Nejlepší film

Nejlepší režisér

Nejlepší herec

Nejlepší herečka

Nejlepší herec ve vedlejší roli

Nejlepší herečka ve vedlejší roli

Nejlepší cizojazyčný film


2010 - 76th New York Film Critics Circle Awards

Nejlepší film

Nejlepší režisér

Nejlepší herec

Nejlepší herečka

Nejlepší herec ve vedlejší roli

Nejlepší herečka ve vedlejší roli

Nejlepší cizojazyčný film

poster
Carlos (TV film)

Všechny kategorie

Nejlepší film
Sociální síť
Nejlepší režisér
David Fincher Sociální síť
Nejlepší herec
Colin Firth Králova řeč
Nejlepší herečka
Annette Bening Děcka jsou v pohodě
Nejlepší herec ve vedlejší roli
Mark Ruffalo Děcka jsou v pohodě
Nejlepší herečka ve vedlejší roli
Melissa Leo Fighter
Nejlepší cizojazyčný film
Carlos (TV film)
Nejlepší kamera
Matthew Libatique Černá labuť
Nejlepší scénář
Stuart Blumberg, Lisa Cholodenko Děcka jsou v pohodě
Nejlepší animovaný film
Iluzionista
Nejlepší dokumentární film
Finanční krize
Nejlepší debut
David Michôd Království zvěrstev
Zvláštní cena
Jeff Hill