The Graham Norton Show

Ukázka z filmu 240
Talk-show / Komedie
Velká Británie, 2007, 424x60 min

Účinkují:

Graham Norton, Ricky Gervais, Joan Rivers, Dawn French, David Tennant, Miriam Margolyes, Benedict Cumberbatch, Kim Cattrall, Reese Witherspoon (více)

Ukázka z filmu 240

Ajka1

Graham je naprosto skvělý moderátor s důvtipem a sebereflexí. Jeho humor je často až dětinský, ale o to víc zábavný. Hosté v jeho šou se zdají velice uvolnění, takže se určitě nebojím doporučit. Nejlepší hosté - Mark Ruffalo, Joanna Lumley + James McAvoy + John Bishop , James McAvoy + Liza Minnelli + Jack Dee, Johnny Depp + Ricky Gervais, Adele, Jude Law + Robert Downey Jr., Ewan McGregor + Chris O'Dowd, Noel Gallagher , Gary Barlow + Will Smith + Tom Jones a další :))) ()

IZFNP

Tak, ako sa celebrity odviažu u Grahama, ich nikde v talk-show odviazať neuvidíte. Rozhovory občas idú od Cézara k McDonaldu, ale vždy sú vtipné. Pojatie je super, Graham sa vie s hosťami vyhrať. Ak človeku jeho osoba nesadne, asi si neobľúbi ani jeho show, to ale nie je môj prípad. Vlastne ide o moju naj či druhú najobľúbenejšiu show. ()

borec999

Najlepšia talkshow vo Veľkej Británii, ktorá okrem vtipného Grahama Nortona je zaujímavá aj konceptom, kedy sú osobnosti na gauči spolu a môžu tak na seba v priebehu talkshow reagovať a rozprávať sa i navzájom. Z toho plynie aj príjemná atmosféra, ktorá mi tu príde zo všetkých talkshow čo som videl najuvoľnenejšia a najprirodzenejšia (resp. nie tak afektovaná a umelá ako v amerických klonoch). Kvalita jednotlivých dielov samozrejme závisí vždy od pozvaných hostí, no Norton našťastie väčšinou pozýva dostatočne známe osobnosti, ktoré majú čo povedať a neboja sa zveriť so svojimi trapasmi či zaujímavými momentami zo súkromia či profesionálneho života. Pri dieli s Danielom Radcliffom a jeho Time Traveller verziami som skoro plakal od smiechu :D .90% ()

Lama.Lama

Nejlepší "chat show", jakou jsem kdy viděla. Zhlédla jsem všechny díly, některé i víckrát. Naprosto skvěle koncipovaná show, ve které se doplňují méně i více známé celebrity. Graham je vynikající moderátor, miluji jeho hlášky, grimasy a ten jeho smích... no luxusní. Kam se hrabou trapné amícké talk show. ()

rationibus

Srdečná vďaka prekladateľom z videacesky.cz Vďaka ním som spoznala aj túto perfektnú talk show. Na jednej strane vtipný a zábavný Graham, na druhej strane dobre zvolená zostava hostí, ktorí sa vedia uvoľniť a dobre baviť. Pre mňa osobne snáď najlepšia talk show - aj keď uznávam, že možno len preto, lebo so vždy videla len zostrih najpodarenejších častí. ()

• V 18. epizodě 14. série Matt Damon vyprávěl historku o Billu Murraym, jak se během Berlínského filmového festivalu (2014) v 8 hodin večer vydal vlakem do Prahy. Bill řekl, že Praha je krásné město, a jak ho fascinoval Staroměstský orloj. (smack)