Dva (TV seriál)

Two

Krimi

Kanada, 1996

Peter Wunstorf

Michael Easton, Barbara Tyson, Lochlyn Munro, Roman Podhora, Michael Hogan, Chris William Martin, Karin Konoval, Ned Romero, Jesse Moss, Louis Ferreira, Merrilyn Gann, Tara Spencer-Nairn, John Cassini, Sandrine Holt, Shayn Solberg, Rod Wilson, Jim Byrnes, Dan Shea, Suki Kaiser, Tom Butler, C. Ernst Harth, Wally Dalton, Allison Hossack, Michael Rogers, Eric Keenleyside, Jeremy Wilkin, Jerry Wasserman, Kevin McNulty, Tom Heaton, Alf Humphreys, John Tench, Don Thompson, Stephen E. Miller, Brent Stait, Vincent Gale, George Touliatos, Don MacKay, Patti Allan, Steve Makaj, Colleen Winton, David-Paul Grove, Bill Dow, Michael Roberds, Donna Yamamoto, Lori Triolo, Charles Andrew Payne, Terence Kelly, Douglas Arthurs, Carmen Moore, Deryl Hayes, Johnny Cuthbert, Andrew Johnston, Michael Puttonen, Terry David Mulligan, Ron Sauvé (herec, a.z.), Patrick Stevenson, Warren Takeuchi, Darcy Laurie, Megan Leitch, Mark Acheson, Alex Diakun, Leanne Adachi, Anthony Harrison, Ben Cardinal, Lloyd Berry, Paul Batten, Suzy Joachim, Tim Henry, Mark Brandon

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Téměř zapomenutý kriminální seriál,který kdysi běžel na tv prima.S bráchou sme na to celkem často dívali a dělali si prdel,že on je ten zlej zmrd a já ten hodnej blbec kterej to odsírá .-)(18.5.2011)