Animatrix: Dětský příběh

• USA The Animatrix: Kid's Story (více)
všechny plakáty

Pre študenta Poppera sú najväčšími vzormi hackeri, menovite Neo a Trinity. Má problém s vnímaním reality a sužuje ho pocit, že so svetom naokolo "niečo nie je v poriadku." Jedného dňa sedí v škole, keď mu zazvoní mobil. Neo mu oznámi, že si poňho idú... (Avathar)

Frajer42

Pro mě zřejmě nepůsobivější díl, který pojednává o sebeuvědomění života ve fikci jakéhosi neznámého školáka. Dost se mi líbila netradiční animace i celkové vyznění příběhu. Slabší 4 *. ()

AllShallFall

No vida, Když se chce, tak to jde. Virtuální svět, ale jako by to byla realita, bez přeplácaných hrdinovských bojůvek. Efektivní honička s dobrým koncem. Animace byla jinak děsná. ()

ScarPoul

Sebauvedomenie. To k čomu vedú všetky budhistické praktiky. Animatrix, podobne ako filmová trilógia rozvíja tento element v rôznych sagmentoch vďaka ktorý či už vedome, alebo z donútenia( ak sa to tak dá nazvať) rozmýšľame a hodnotíme svoj život, svoje sny, svoje vízie a svoje presvedčenie. Príbeh o dobrodružstve, o ktorom sníva hádam každý chlapec počas nudnej hodiny v škole. S fantastickým prepojením s filmovou trilógiou na záver. You are not alone. ()

Adman

Tento díl, se mi líbí skoro ze všech nejvíce... Hlavní věc kterou bych rád zmínil je jak si pár dětí hraje pospolu, na nějakém místě které objevili. Hraje si tam každý sám, hrají si tam dohromady, dejí se tam prazvláštní jevy. Avšak veškeré dorozumívání dětí, je prováděno bez užití jakéhokoli jazyka, či řeči... to mě opravdu fascinovalo. ()

Falconica

Nejsilnější z animatrixovských povídek. Můj oblíbený styl kresby v animačkách. Silný příběh, nádherný závěr. ()

dawe04

Příběhově připomene první díl a Neův únik z kancelářské budovy, vizuální divnost do poloviny ruší od příběhu, poté je pro svůj styl hodna obdivu. Dynamická podívaná s výborným hudebním doprovodem. ()

MartinNDL

Totální zklamání. Právě proto, že nejsem hotovej, když se na place objeví Neo, tak mě tenhle dílek nemůže ničím zaujmout. Nuda, nuda, nuda a ještě k tomu o ničem. Utíkat umím taky a netočím o tom film. ()

Radiq

Animačně je to fajn, dokud se tam nezačne něco hejbat. Příběhově je to fajn, dokud si neuvědomíte, že víte, jak to bude pokračovat. Ale jo, dalo se, protože to je krátky. ()