Agent Mason Storm (Steven Seagal) odhalil spojení vysoce postavených politiků s mafií. Protože se nechtěl nechat zastavit v boji proti korupci, zločinci připravili krutou pomstu - skupina vrahů přepadla jeho rodinu a Masonova manželka je zastřelena. Také agenta považují za mrtvého. Mason Storm však žije. Bude trvat velmi dlouho, než se pustí do hledání vrahů. Potom už jej však nic nezastaví. Detektiv Mason Storm pořídí usvědčující videozáznam schůzky neznámého poslance se zločineckým podsvětím, na níž se domlouvá vražda senátora Campbella, po jehož křesle poslanec touží. Zločinci však Storma odhalí, a aby získali videokazetu, vyvraždí celou Stormovu rodinu. Nevšimnou si však, že syn stačil uprchnout. Vážně zraněný Storm, oficiálně prohlášený za mrtvého, upadne do kómatu. Zatímco zkorumpovaný kapitán Huiland se pokusí Stormovu památku pošpinit, jeho kolega a přítel O´Malley zachrání usvědčující videozáznam a zajistí, aby byl Storm inkognito převezen do bezpečí, kde by se případně mohl uzdravit. Storm se po sedmi letech probere z kómatu. Mafiáni se to ale dozvědí a ihned se ho pokoušejí zabít. Storma zachrání zdravotní sestra Andy Stewartová, která ho ukryje. Detektiv se postupně uzdravuje a fyzicky i psychicky se připravuje k odplatě a odhalení spiknutí. Andy a Storm se do sebe brzy zamilují. Zločinci však stahují smyčku kolem Storma a likvidují všechny, kteří překážejí. Storm naváže kontakt s O´Malleym a posílen zjištěním, že jeho syn přežil, začíná tvrdě usilovat o naplnění spravedlnosti. (Magic Box)

dyfur

....klasická "segalovka" ako má byť.Jednoduchý námet so zápletkou - odplata. Svižné tempo - uveriteľný S.Segal. Klasika 90-tych rokov.PS:to svižné vyskočenie S.Seagala z postele-po dlhotrvajúcej kóme - beriem ako scénaristickú skratku-iste nemohol rehabilitovať pol roka................... ()

Diamant

Film je slabý po morálnej stránke. Škoda, lebo vo filme zaznela aj veľmi pekná myšlienka (Ak chceš naozaj niečo dosiahnuť, pomáhaj iným. Ubližovať je ľahké.). ()

4ward odpad!

Nemáte zapnutý Oskary? Ne, já tu mám šou každý den - někdy je to porno, někdy je to horor, nebo..... nějaký násilný představení. ...aneb není nad klasiku filmových replik a dabingu. ()

Joe321

Tak tohle je u mě nejlepší Seagal. Těch hlášek, lehce absurních scén a naprosto uzemňujících prupovídek jsem dlouho neviděl. Zábava to je výborná. Pomstít se ve stejné vestičce, ve které ho zastřelili nebo vyměnit prostřílený auto za jiný se může povést jen Stevenovi. Příběh je klasika: hrdinův pád, tréning, pomsta záporákům. Jinak standart: lámání končetin, výraz bez emocí a houpavá chůze. Příjemně potěšil Bobby Sixkiller. Ale hlavně Seagal je tady ve výborné formě a ukazuje proč ho mám v jeho starých filmech tak rád. -"Well, come and cut my heart out, okay? Come and cut my heart out!" či -"That's for my wife. Fuck you and die!" ()

peto12

Seagala vo filme zabijú. Mason sa v nemocnici po 7. rokoch zobudí z kómy. Výborný Seagalov film z 90. rokov. ()

SallyZen

Moc vtipnej film. S bráchou jsme ho celej prosmáli. Ona je to celkem klasická Seagalovka, ale ten scénář, no to bylo fakt hardcore. Ty kecy byly tak naivně trapný a tím vlastně hrozně bavili. Mě to přišlo chvilkama jak komedie. 40% ()

Martin741

Stevo po Nicovi nabral filmove skusenosti a s vervou sa vrhol do dalsej tvorby. A treba povedat, ze Stevo v rannych 90. rokoch bol za klasickeho drsnaka a alfa samca, ktory tocil jednu kvalitu za druhou. Scenar a dej klasicky, ako je u Steva zvykom, bojove umenia nam predvadza v plnej nadhere, bije sa sam, ziadni dubleri sa nekonaju, aj akcne sceny si Stevo v tomto filme robil sam, co povazujem za velke plus. Proste klasicky akcny hrdina presne tak, ako som kedysi Steva uznaval a mal rad. Odznie tu aj Stevova najdrsnejsia hlaska : "Vezmu te do banky. Do krevni banky". Jedine minus je zdlhavy stred filmu, ked je Stevo v kome. A dohromady sa tam nic nedeje. Jeden z najlepsich Stevovych filmov, 95 %. Ako decko som film mal strasne rad, a ani 20 rokov nic nezmenilo na tom. ()

Figu

Po letech znovu s Masonem Stormem a paní nostalgie zahrála společně se Seagalem hlavní roli tohohle bijáku! Hard to kill je určitě jeden z nejlepších filmů Stevena a jen díky těmto jeho začátkům pro některý jeho fanoušky jěště pořád existuje a žije. Jsem jeden z nich i přes to, že na jeho filmy posledních 15 let se opravdu nedá koukat jinak než se smíchem... Bohužel! Ovšem 90 léta a Steven Seagal, to je jedna velká akčná jízda! 85% ()

DruidKarel

Jedna z mála erotických scén v podání Stevena Seagala. Sice stála za prd, ale jeho paní byla solidní kus. Celej film je hodně dobrej akčňák. 4* ()

ic

Dvě hvězdy jsou možná málo film nebyl tak špatnej, ale nemůžu si pomoct, nesnáším stevna seagala... (to je schválně malým, to není hrubka, tak to má být) ()

gabin(a)

Kdyby mi někdo tak před 15 lety řekl, že se vydržím dívat na filmy se Seagalem, poslala bych ho k těm, co mi říkali, že po čtyřicítce se mi bude líbit dechovka. Tu dodnes nevydržím, leda na tancovačce, ale Seagala teda klidně. Sice to beru spíš jako komedii, ale koukat se na to dá, a usnout se u toho dá taky, často taky zásluhou tristní nabídky na ostatních TV programech. Fakt je, že Seagal je teď všude, často na dvou programech v jeden den. Všechny jeho filmy mi splývají, ale to nevadí. Tady byl eště vcelku mladé šohaj a mrštnost se mu dala uvěřit. Taky se mi líbí, že občas i střílel a nelikvidoval protivníky ozbrojené samopaly jen svou ruční mlátičkou a kopanci. Ovšem v novějších filmech, kde už chodí zabalen v čemsi jako krabice maskovaná koženou bundou, skrývající evidentní nadváhu, má obarvené vlasy, tupé a možná i paruku, už působí fakt komicky. ()

Pajky3

Steven hned ve svém druhém filmu pochopil, že na oscary to nebude, tak si z toho aspoň dělal srandu, viz prvních 10 minut. Parádní první bitka, Steven se ukazuje ve velké formě, ostatně jako ve většině jeho starších filmů. Msta je jeho hnací pohon a nutno podotknout, že mu sluší. Bobby Sixkiller v roli záporáka dostal na prdel až překvapivě snadno. Steven hlasí a to dost často, vážně jedna z nejpovedenějších Seagalovek. Třeba scéna u kulečníku je zapamatováníhodná. A proto 70% ()

Venkovan

Seagal jako kómapolda, jenž se po sedmi letech hlubokého spánku probudí a ihned ze svých nepřátel nadělá kretény a to prosím se všemi svými ochablými svaly. Pak se zabydlí, oholí, nají, zacvičí si, zmlátí nějaký ten strom, napíchá do sebe kdejakou léčebnou kůru a jde se na pomstu. Sakra, na tohle se dalo koukat pořád dokola. Nojo, ale to ještě nebyly hovadiny, kde obtloustlý Seagal nahání gangy asiatů skákající po stěnách a po stropech. ()

Seag

Ked som začal pozerať tento film tak som sa triasol ako huspenina. Seagalo uz bol vtedy môj oblubeny herec ale nevedel som, čo od tohto filmu môžem očakávať. Zrazu pobežal nadpis Hard to kill a naskočila dynamická hudba ktorá hovorila za všetko. Bitky sú rýchle presne v seagalovskom štýle. Zlomených rúk tam je neurekom, a je to asi jediný film kde sa seagal vizliekol do polo naha. Kelly LeBrock je ešte v tých rokoch očarujúca a celkom jej to zo seagalom sekne. Najlepší je záporák ktorý oddelá jeho žen a seagal mu potom krk prepichne s tágom. A na to povie "Za mou ženu, jdi do prdele a umri". Proste najdynamickejší, najromantickejší seagal akého som kedy videl. Dať pod 4* je obrovský hriech. A na to, se múžete spolehnout. :))))))))))))))))))))))))))) ()

Googlak

Pokúsili sa zabiť nespravného človeka, .. Ale čo je najväčšia chyba (pre nich) , .. Že sa im to nepodarilo vtedy a ani po siedmich rokoch, ... A tak si Mason Storm prisiel a dokonal svoju pomstu, ... Ďalší skvely film so Seagalom ()