Rodinná pouta

Česko, 2004, 300x50 min

Hudba:

Karel Svoboda

Tomáš Krejčíř, Klára Jandová, Dana Morávková, Jan Kačer, Lenka Termerová, Jan Révai, Simona Krainová, Milena Steinmasslová, Vlastimil Zavřel, Martin Zounar (více)

Mezilidské vztahy z nejrůznějších úhlů pohledu - především ty jsou obsahem seriálu Rodinná pouta. Vztahy v rodině, v práci, vztahy mezi muži a ženami, vztahy mezi generacemi a jejich vývoj můžeme sledovat v nejrůznějších situacích. Naši hrdinové prochází osudovými krizemi, jsou vystavováni zkouškám charakterů, bojují se zradou a s intrikami a prožívají lásku i nenávist, přátelství i vzdor… Reálie současného života u nás, ale i dávka romantiky, napětí, zábavy - to vše je zárukou, že seriál Rodinná pouta bude blízký široké divácké obci. Jak už název napovídá, středobodem seriálu je rodina. Rodina, která spoutává v tom dobrém i zlém, dává zázemí, kořeny, ale někdy také příliš svazuje, pohlcuje a své členy může i ničit. (TV Prima)

HoneyBunny odpad!

Kdyby se to natočilov sedmdesátých letech, mohlo by se říkat, že Rodinná pouta krásně ukazují rozdíl mezi nechutně bohatou rodinou západního typu, jejíž příslušníci si mezi sebou nemají co říct, a pevným vztahem chudé matky a dcery, které se i přes svou bídu milují. Tvůrci se bohužel trochu opozdili, takže vznikla megasr***a, ve které je nejsvětlejším místem trapný pokus Karla Svobody o herecký výkon. ()

Frajer42 odpad!

Nevím, zda mi náleží plně právo tento nesmysl hodnoti, protože ho znám spíše z reklam. Dobu, kterou jsem celkově viděl ze seriálu by se stěží dala měřit v minutách. Pokud mi to právo nenáleží, tak si ho stejně vezmu, protože v zájmu vaší bezpečnosti a ochrany vás před tímhle blábolem prostě musí někdo varovat. Rád se této úlohy ujmu. Pevně si věřím, že pokud se snad náhodou dožiju důchodového věku, tak ho nebudu trávit sledováním této a podobných sraček. ()

Rembrant odpad!

Další kravina do krámu pro lidi, co asi ztratili ovladač a jde jim jen jeden program, protože i Walker, Texas Ranger běžící na Nově po 158mé je proti tomuhle nesmyslu zázrak. ()

PetrPan odpad!

Nebýt příšerných hereckých výkonů, nebýt až katastrofálně trapného scénaře, nebýt papundeklových interiérů, nebýt strašlivé bohoušmatoušovské písně na závěr, nebýt tam Zounar, Morávková, Krejčíř a další, nebýt Rodinných pout...snad by zbylo něco pozitivního, co by se dalo rict, ale takhle.... ()

heyda

Koukal jsem na to i s vědomím, že koukám na strašnou kokotinu. Ale u nás doma to prostě běželo kvůli mamce, tak jsem se na to jen tak koukal. VKVčka jsou mnohem horší, tak aspoň 1 hvězda. ()

Jinny

Andrea kuje pykle s inženýrem krátkým a znovu se pohádá s Liškou. Adam potká Simonu v baru. Všichni se bojí o Filipa... Za co *? Ježiš, třeba za tu vytrvalost. ()

honajz odpad!

Nereálné vztahy, nereálné dialogy, nereálné postavy. Na to se skutečně dá koukat jenom s notnou dávkou masochismu. ()

Xeelee odpad!

Tak tohle je fakt humus po všech stránkách. Když už velkovýrobna ovcí, tak ať to vypadá aspoň jako Ulice, viz můj komentář. ()

Hogun odpad!

A ešte to aj dávajú v jeden deň a na rôznych televíziách. Ale aspoň mám dôvod vypnúť televízor a pustiť si niečo normálne na počítači. :-) ()

Svatba utužuje rodinné vztahy

Svatba utužuje rodinné vztahy

26.05.2006

S tím souhlasí určitě každý. Přestože mnohými zatracovaný, nenáviděný, za nudnou šeď označovaný a považovaný herecky i scénáristicky za ubohý seriál, Rodinná pouta se možná dočkají dalších sérií.… (více)