Rodinná pouta

Česko, 2004, 300x50 min

Hudba:

Karel Svoboda

Tomáš Krejčíř, Klára Jandová, Dana Morávková, Jan Kačer, Lenka Termerová, Jan Révai, Simona Krainová, Milena Steinmasslová, Vlastimil Zavřel, Martin Zounar (více)

Mezilidské vztahy z nejrůznějších úhlů pohledu - především ty jsou obsahem seriálu Rodinná pouta. Vztahy v rodině, v práci, vztahy mezi muži a ženami, vztahy mezi generacemi a jejich vývoj můžeme sledovat v nejrůznějších situacích. Naši hrdinové prochází osudovými krizemi, jsou vystavováni zkouškám charakterů, bojují se zradou a s intrikami a prožívají lásku i nenávist, přátelství i vzdor… Reálie současného života u nás, ale i dávka romantiky, napětí, zábavy - to vše je zárukou, že seriál Rodinná pouta bude blízký široké divácké obci. Jak už název napovídá, středobodem seriálu je rodina. Rodina, která spoutává v tom dobrém i zlém, dává zázemí, kořeny, ale někdy také příliš svazuje, pohlcuje a své členy může i ničit. (TV Prima)

oLí odpad!

Pusťte na mě hladovýho tygra, hoďte mě do akvárka se žraloky nebo mě přihlaště do sumo zápasů. Jen mě nenuťte sledovat tuhle šílenou věc. 0% [září 2007] ()

Morholt odpad!

Váham mezi pěti hvězdičkama a odpadem. Nedobrovolně dobrovolně jsem na to byl nucenej zírat s přítelkyní až jsem se dostal do tý fáze, že když jsem to nestíhal, tak jsem jí volal, aby mi to nahrála, potažmo mi to musela druhej den všechno vyprávět a to jsem si byl pořád vědom toho, že je to neskutečně tupej seriál, ale nedalo mi to. Prostě padouch Krátký a alkoholik Liška mi byli nade vše a v druhý řadě mě dostával již níže zmiňovanej Navrátil. Dávam odpad, ale jenom proto, že v ententýky padlo slovo na pět hvězdiček a ty musely z kola ven. ()

Handle

Ano, před pár lety jsem na to koukal, ale dneska už bych u toho nevydržel ani za nic a vím, že to byla kravina. Ale bylo to zase něco nového, takže proč ne.. Až potom přeci vznikala Ordinace v růžové zahradě, Ulice, atd.. Dvě hvězdy dám, protože se srovnáním s VKV a vlastně všemi českými romantickými úsměvnými seriály se mi to prostě zdálo nejlepší a Rodinná pouta opravdu dala směr, který asi lidi na obrazovkách chtějí a dnes už je takových seriálů mraky.. ()

Gary odpad!

Skvělý scénář, zvraty hodné Hitchcocka, herecké výkony opomenuté Americkou Akademií. To vše nabízí dokonalý český seriál Rodinná pouta. Dana Morávková je čím dál lepší a ostatní "primáci" taky stojí za to. Zkrátka nutno vidět. ()

Falcor

Já si mislím, že se my to líbá...líbí. A eště taky mislím, že by ste nemněly vi ostatní být tak netrdlor..todle..telor...tolerantní...netolerantní a dát šanci slapším. A svjetu mír. .......P.S. Ty hvězdičky jsem udělil takto zvrhle opravdu zcela vyjímečně, pevně věřím, že to žádný žebříček sledovanosti nerozhází! ()

Ajinka126 odpad!

Teď, s odstupem času, se na to dívám jako na póvl, ale když to přišlo a bylo to něco jako první česká "nekonečná" telenovela, tak jsme všichni mysleli, že to je skoro událost.. Od té doby jsem malinko povyrostla, prošla si střední a vysokou a vytříbila si vkus (bohužel a bohudík) a to se pořád nepovažuju za "náročného" diváka. ()

bloom

Opravdu, dialogy jsou příšerné, jednání postav nepřirozené, herci mají s textem co dělat. Charakterizují to 3 slova: první česká telenovela. Každý díl je však udělaný tak šikovně, že skončí při nějakém zvratu. Chápu však, že tvůrcům to vynáší velké sumy na jejich konta. Dal bych jednu hvězdičku, ale druhá je za mého oblíbece Tomáše Matonohu. ()

Kryton odpad!

Necht Prima jde do pekla! Herci koukám pro prachy berou vše. Nedivím se , tady totiž nemusí ani hrát. ()

themic odpad!

Seriál mě tedy vůbec nenadchl a tedy zdá se mi dost trapné snažit napodobit nějaké ty neúspěšné telenovely!.. Opravdu slabota..! S novodobými českými seriáli to jde hodně rychle s kopce..! ()

fannah odpad!

NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ já chtěl vážně dát 4 hvězdičky za kačera a termerovou :-D ()

Terter odpad!

Je úterní večer a na Mary přicházejí první známky absťáku. Dlaně se začínají potit, oči se zalévají krví. Ve stavu totálního deliria hledá jedinou možnou pomoc u svého přítele Tesly. Přichází k němu a lehce se ho dotýká. Tesla ji obdaří mrknutím a začne konějšivě zpívat: Mááám se lááásky svéé vzdááát... Mary je na vrcholu blaha. Dostala svou pravidelnou dávku... Tento úvod měl být jakousi demonstrací, jak to asi vypadá ve většině českých domácností v inkriminované večery, kdy nám po televizních obrazovkách juchá prkenná Dana Morávková (nad jejíž prkenností by mohl žárlit kdejaký dub, ba i leckterý majestátní cedr by hanbou svěsil své větve), jíž zdatně sekunduje Klára Jandová, která je tak neuvěřitelně neuvěřitelná (neuvěřitelná ve tom smyslu, že jejímu výkonu nevěříte ani nos mezi očima) a pomalu svými "kvalitami" dohání Laďku Něrgešovou a již zmíněnou Morávkovou. Ale ani muži nezůstávají pozadu. Tomáš Krejčíř proplouvá seriálem s jedním jediným výrazem (přiblblý úsměv - většina lidí ho nevyprodukuje ani když se hodně moc snaží) přimontovaným na ksichtě a Jan Révai je výrazný asi jako Afroameričan ve tmě a svým "umem" skvěle doplňuje ostatní herecký ansámbl tohohle výkalu. A to nejlepší na konec v podání eunucha Matuše. Zkrátka naprosto dementní seriál, který vůbec nemusel vzniknout, uvážíme-li možnost dávkovat se emocemi u jihoamerických velkoseriálů. Dávka je přece nutná, ne? No jediný, kdo ji potřebuje jsou tvůrci a ta dávka by jim měla být aplikována automatickou střelnou zbraní z bezprostřední blízkosti do obličeje. ()

Tayen odpad!

Nechápu, jinak mnohdy výborné české herce, jak můžou jít do takového komerčního braku, protože v tomhle seriálu děj nestojí, on se pohybuje snad dozadu. Viděla jsem pár dílů s odstupem snad dvacetí dílů a musím říct, že i mexické telenovely oproti tomuto vypadají jako trhák. Bože můj, kdy se už český divák vzpamatuje a přestane čumět na stodílové seriály o ničem. ()

Svatba utužuje rodinné vztahy

Svatba utužuje rodinné vztahy

26.05.2006

S tím souhlasí určitě každý. Přestože mnohými zatracovaný, nenáviděný, za nudnou šeď označovaný a považovaný herecky i scénáristicky za ubohý seriál, Rodinná pouta se možná dočkají dalších sérií.… (více)