Každá noční můra má svůj začátek! V místnostech tvaru kostky se probouzejí lidé, kteří si nepamatují nic ze své minulosti, a jejich jediným úkolem je dostat se z nebezpečného bludiště kostek ven, což ve většině případů znamená jistou smrt. Wynn, který pracuje v pozorovacím centru a má za úkol zaznamenávat chování objektů uvnitř kostky, si všimne krásné Rains. Dívka ho neodolatelně přitahuje, a tak se rozhodne jí pomoci. To se však nelíbí tajemnému vládci celého komplexu, který na Wynna a Rains posílá pološílence Jaxe s jeho dvěma pomocníky... (SPI Film)

darek kartac

Po výborné jedničce a skvělé dvojce, jsem čekal dobrou trojku. To se bohužel nestalo. I teď jsem čekal rozumné vysvětlení a to se mi dostalo, ale bylo tragické. Mrzí mě že jsem nucen dát 2* když první díl neměl chybu. ()

H.Gordon

Moc keců, málo akce a neuvěřitelně zdlouhavé. Triky horší než průměrné. Pro mě docela spatné dvě hvězdičky ()

Roseinka

Nebylo to tak hrozné jako dvojka a vůbec ne tak dobré jako jednička. Prostě takový průměr. Vizuálně se to aspoň podobalo jedničce - no díky za to, když je to, co bylo před ní. Trošku jsme dostali vysvětlení, jak to vlastně je, ale to bylo přesně to, co jsem čekala. Herci opět nic moc. ()

Kosmik 1

Třetí pokračování je, co do kvality zpracování, něco mezi jedničkou a dvojkou. Takže solidní průměr. Některé možná potěší vysvětlení, které ale bohužel příliš nepřekvapí. 55% ()

Ludivitto odpad!

Tato veleblbost se dá popsat všemi nej - všemi negativními nej. Nejnudnější, nejtrapnější, nejhorší, nejstrašnější. Opravdu jsem za poslední dva roky neviděl větší blbost, narozdíl od jiných "céček" se této hrůze nedá ani smát. Tragická kamera (asi nejhorší, co jsem kdy viděl), nudní a nevýrazní herci jako vystřižení z libovolné epizody libovolného stupidního německého seriálu, strašné zvuky a "hudba" - zkrátka naprostá tragédie. Ti, co tady hodnotili Kostku 0 kladně museli být pod vlivem nějaké drogy (nebo více drog naráz), protože já tam nenašel NIC ani průměrného. Buď jsem totálně slepej a blbej nebo jsem viděl jiný film než ostatní nebo..nevím:/ Nikdy více... ()

Death

Nema smysl tady resit, jak moc je tato Kostka neoriginalni a jak moc vykrada The Cube. Napad vratit se k stare dobre prvni Kostce mi prijde jako dobry. Navic tvurci preci jen nechteli jen kopirovat, a tak pridali do filmu jeste lidi z dohledoveho centra :). Nova Kostka je stale zabavna co se pasti tyce, s tim ja osobne zadny problem nemam, take interiery vypadaji lepe a je to i slusne natoceno (na becko). Bohuzel oproti The Cube postrada tato kostka silny pribeh(i kdyz se tvurci snazi a par zajimavych momentu je i tady) a hlavne propracovane charaktery. Proste je to vsechno prilis sterilni. Celkem mi vadil i zaver, ktery me zkratka neuspokojil (spousta nezodpovezenych otazek). Samozrejme jednicka byla na odpovedi jeste daleko skoupejsi, ale tam o ne neslo, kdezto tady uz ano, kdyz uz se tvurci rozhodli vydat se do pozadi toho vseho. Pokud nemate na film prilisne naroky, tak si myslim, ze budete nakonec docela spokojeni. Kdyz to shrnu, Kostka 0 rozhodne nemuze prekonat Kostku jedna, ale o to se imho ani nesnazila. ()

Gyorgy

Na rozdíl od minulých dílů vysvětluje některé nesrovnalosti, což dělá film zajímavým. Ale jsem i rád, že to furt zůstává jako; "Ti shora", kteří nám naštěstí nebyli představeni, protože s prozrazením by to vše ztratilo kouzlo a grády. Konečně se alespoň v náznacích dozvíme, proč jsou lidé posíláni do kostky, i když nám ten zdroj neni prozrazen. Po Cube Zero se mi bohužel vytratil dojem z Hypercube. Dvojka mi totiž nepřišla zase tak hrozně špatná, dizajn, postavy, přeci jiná myšlenka, ale přece to mělo něco do sebe.. No, ale když vám pak třetí pokračování nadělí dobrej příběh, o kterém si může dvojka tak maximálně zdát, vše se najednou vytratí, protože to nijak nezasahuje do stálého příběhu. Mám to tak nadprůměrný, jednička stále vede a i by už s dalším pokračováním vedla. ()

The Viper

Ufff, tak přeci jen má Kostka kvalitní pokračování (SPOILER) - nebo spíše prequel ? V druhé půli v částech lehce už nudné, ale ten závěr mě příjemně překvapil. Bohužel jediné čím zůstává první Kostka nejlepší je charaktery postav. ()

Bobek15

Jednoznačne najlepšia z Kociek. Určite sa to ako záver tejto trilógie (v čo dúfam že Kocka 0 bola) a zároveň vysvetlenie ako to vlastne aj v prdchádzajúcich dvoch častiach prebiehalo, podarilo. Hlavné pozitívum Kocky 0 oproti dvom predchádzajúcim je, že konečne tam bol aspoň nejaký dej, ktrorý sa odohrával aspoň trochu mimo Kocky. Lebo v dvoch predchádzajúcich sa v toho v jednej velkej kocke moc vymyslieť nedá a ku koncu to už začína diváka troch nudiť. Ale tým, ktorí dve predchádzajúce časti nevideli, moc neodporúčam! ()

Lukoboss

Jako pardon, ale po vynikající jedničce, potom béčkové dvojce mírně brousící vody sci-fi, přišla nula. Ano, je to ta nula v pravém slova smyslu. Sice je hezké, že nám tvůrci ukázali také něco "ze zákulisí" kostky, ale to je asi tak všechno. Je to ještě víc sci-fi než předchozí díly, místy je to předvídatelné a slovo klišé by tady taky mohlo hrát dost velkou roli. Dá se říct, že definitivního konce jsme se opět nedočkali, takže co přijde příště? Asi Kostka -1... ()

see_sawandrew

Nebýt jednookého Jaxe a jeho hlášek ("S lidmi, jako jste vy, by byl svět odolný vůči demokracii.") by byla Kostka 0 stejná příšernost jako dvojka. Je paradoxem, že jediné pasáže, které mají atmosféru, se odehrávají právě mimo kostku. 40% ()

bruceman7

První díl vynikající, druhý řekněme že nebyl špatný...a tohle? Nepochopitelná degradace ... o čem to jako mělo být?? Naprosto bizarní pokračovačka. A ten konec? To měl být snad vtip ...kdyby tam aspoň narvali herce z jedničky. Kvůli takové tuposti za 2/10 ()

iXtr3m3

Posledná a druhá najlepšia časť série. Potešil náhľad za oponu celej Cube mašinérie a záver krásne sériu previazal. ()

BlueZero

Na jednotku sa to ani zdaleka nechytá. Dve dejové línie sú ok. Normálnejsie pasti sú tiež ok. Lenže tu je pár paradoxov. Technici kocky jedia na obed kapsule, chodí om takmer hologirafická správa, ale odchod si štiknú na mechanickom dierkovači do papiera??? ;-). No a to najhoršie príde na koniec. Dúfam, že neprezardím veľa, keď poviem, že to má náväznosť na jednotku. Najväčší problém v náväznosti vidím v tom, že v úlohách ktoré naväzujú nehrajú tí istí herci. ()

Loki_17 odpad!

Horší film jsem sand neviděl, triky nestojí za nic, vidět jak mrtvoly jsou ubozí panáci, děj žádný, návaznost žádná a o to konec ještě hloupejší. ODPAD!!! ()

tereza_p odpad!

Celé mi to přišlo jako jedna velká, zbytečně natočená blbost, která mi hloupě vysvětluje něco, co bych si raději pouze domýšlela. ()

Scevola

Tento pohlad do zakulisia ma vobec nepotesil, najslabsia cast celej "trilogie". Rozhodne slabsie ako Hyperkocka. 4/10 ()