Každá noční můra má svůj začátek! V místnostech tvaru kostky se probouzejí lidé, kteří si nepamatují nic ze své minulosti, a jejich jediným úkolem je dostat se z nebezpečného bludiště kostek ven, což ve většině případů znamená jistou smrt. Wynn, který pracuje v pozorovacím centru a má za úkol zaznamenávat chování objektů uvnitř kostky, si všimne krásné Rains. Dívka ho neodolatelně přitahuje, a tak se rozhodne jí pomoci. To se však nelíbí tajemnému vládci celého komplexu, který na Wynna a Rains posílá pološílence Jaxe s jeho dvěma pomocníky... (SPI Film)

K.I.N.G.

Musím vycházet z toho, že existuje 6 možností, 6 stupnů, jak ohodnotit tento film, avšak pouze jeden jediný je ten správný. Kdybych si ale nevěděl rady, tak si určitě hodím kostk.... no radši dám zrovna 3 hvězdy. ()

topi

Tohle mě teda vůbec nenadchlo, prostě hovadina, navíc otřesný herecký výkony - nevýkony. Nevím, co bych víc k tomu měl psát. Snad jen, že tento kousek si už nikdy nepustím. ()

YURAyura

To Brazil prostredi mi dost sedelo, pribeh uz zas tak moc ne, ale po dvojce jsem necekal zazraky a byl prijemne prekvapeny, i kdyz nejake klisarny si mohl ten scenar odpustit. ()

Skip

No, nebyla to nějaká extra hrůza, ale na jedničku to rozhodně nemělo. Chvílemi to vypadalo dost trapně a všechno to odpadávající maso taky nebyla zrovna výhra v loterii. Celkově tedy takový průměrný film, který se dá zkouknout, ale není to nic moc extra. ()

Aleee89

Kdysi jsem viděla Kostku. Fakt hodně na mě zapůsobila a líbila se mi. O Kostce 0 jsem slyšela, že to není tak dobré. Teď tady navíc čtu názory, že Saw je lepší. No musím jim dát za pravdu. Ono sice horory takového druhu nepatří mezi elitu filmů (u mě), ale na tohle se i tak dalo dívat. Ano, není to tak propracované, není to jednička, všechno už tu bylo a spíš to někdy vyznívá jako nadstavovaná kaše, ale moc jsem se nenudila, spíš někdy přivírala oči, protože některé scény byly fakt hnusné. A asi to, že jsem původní Kostku viděla už dávno, má za následek, že tenhle film budu i přese všechno hodnotit jako tříhvězdičkový. ()

Trevor

Poznáte to.Coca Colu Zero ochutnáte preto, lebo je to novinka a Coca Cola Vám chutila. Potom ako ju ochutnáte, ostanete verný tej pôvodnej. Samozrejme, že sa nájdu takí, ktorým bude aj Zero chutiť, ale bude ich málo. A takto nejako je tomu aj pri filmo Cube Zero. Škoda, že ju natočil práve Ernie Barbarash. Ak by sa človek trochu pohral s jeho priezviskom, jeho filmy sú barbarské, nakoľko ani jeden neprekonal hranicu modrých čísel na čsfd. Inak tomu nie je ani pri Kocke Nula, ktorá okrem toho, že dej okorenila nápadom zapojiť do deja ľudí zodpovedných za fungovanie Kocky a niekoľkými zaujímavými spôsobmi ktorými Kocka zabíjala ani zďaleka v konverzácii či pri výbere postáv nedosiahla úroveň prvej časti. Jedno z najzbytočnejších pokračovaní filmovej série vôbec. ()

honajz2

Jednička je geniální, dvojka okopírovaná a trojka... trojka ukazuje kostku, akorát v naprosto jiném formátu. A ono se to povedlo! Je to napínavé, zajímavé, konec docela ušel. Nečekal jsem od toho nic víc a mnohé se tu vysvětlí (ale ne vše). Postavy mě moc sympatické nebyly, ale jo, našel se někdo, komu se dalo fandit. Smrti... brutální a klasické. Kostka 0 je určitě o dost lepší, než dvojka a myslím, že těch slabých pět hvězd tomu dám. Sice se nevysvětlí vše, ale to v jedničce taky ne a považuji ji za jeden z nejlepších hororů vůbec. Takže slabých pět hvězd, Kostka 0 je neskutečně příjemným překvapením a zakončením celé série. ()

balba

To se divím , že F.Barbarash natočil perfektní pokračování Kostky.Film obsahuje obzvláště brutální pasti a spoustu skvělých scén.Toto pokračování (prequel) se opravdu povedl. ()

raffspIn

Na první pohled docela - chytře - zpracované. Ale chyba lávky, jak sem se nad dějem trochu zpětně zadumal, přišel mi dost chabý. Efekty taky žádná sláva. Shrunuto - slabší verze slavného brášky. ()

HappySmile

Kostka a Kostka 2 byly dobré horory, Kostka 0, která nám ukazuje, kdo za tím vlastně je, už tak nějak ztrácí smysl a vlastně ani nechápu, proč byla natočena. Strašidelného na ní není vůbec nic a je totálně nudná... ()

Jimmi

fakt prekvapenie......ale v tom dobrom zmysle....druha dejova linia tento film fakt obohatila,samostatnych pobiehani po miestnostiach uz bolo dost v 1 a v 2ke.....a koniec sa im fakt vydaril...respecp!!!! ()

Rodriguez odpad!

Zatím poslední díl ze série Kostky, který vůbec ničím novým nepřekvapil. Předešlé dva díly vše odhalily a tak zde není vůbec nic nového ani zajímavého! Tvůrci, běžte radši do kina na dalšího Freddyho Krugera! ()

Eriol

Místy nesmírně naivní, ale pokud se na tento film nedíváte s nadsázkou a oblibou k žánru, pak si ho stejně nevychutnáte. Příjemné jsou dvě dějové linie, které nenápaditý a notně opotřebovaný námět a postup děje (pro znalce předchozích dvou dílů přeci jen poněkud nudný) poměrně osvěžují. Prequel Kostky se původnímu filmu zdaleka nevyrovná, ale je rozhodně o několik řádů lepší, než ubohá dvojka (Hypercube). PS: Konec filmu je milou poctou první Cube a laškovným pomrknutím na její oblíbence :o) ()

Silverluv

Potřetí vyvařená polévka z kostky nenudí, ale ničím nepřekvapí. Je to pořád stejné a už doufám, že to bylo naposled. ()

Wormboy

Tak toto bolo mimoriadne zle. Priserni herci, najma typek, co hral toho Wynna bol katastrofalny. Triky hodne slovenskeho remakeu Majky z Gurunu a celkove vyznenie otrasne...bleeeee, ruky prec. ()

Martrix

První Kostka bylo béčko, které zaujalo především zajímavým nápadem, vynalézavostí ohledně likvidace postav a především...atmosférou, kde žádná postava, ani diváci, nevěděli která bije, takže klaustrofobie mixnutá ponorkou a strachem. Kostka 0 je o všechny zmiňované položky připravena. 1. nápadem už tvůrci těžko nadchnou, ale pořád tam potenciál je. 2. vynalézavost při kosení postav vzala za své už tím, že v kostce strávíme o polovinu času méně, protože se nepohybujeme jen v ní, ale především v zázemí. A tím přecházím k bodu č.3...takže se o kostce dozvíme úplně všechno. Jak funguje, kdo ji ovládá a proč tam ti lidi jsou. Překvapivě mi to ale nevadilo. První dvě třetiny semi Kostka 0 líbila mnohem víc, než jednička. Lepší scénář i herci. Jenže pak se něco ohavně zvrtlo a tvůrci do toho všeho zamotali vojáky s biočipy, které jim dávají schopnosti...a to už bylo úplně v pr...i. A navíc...závěr byl fakt špatný...jakoby ho psal někdo jiný, nebo Barbarash podstoupil lobotomii. Najednou se z toho stalo velmi hloupé béčkové sci-fi, dokonce i s pokusem vtipkovat v nejnevhodnější chvíli. Tou poslední dvacetiminutovkou se pro mě Kostka 0 stala stejně mizerným filmem, jako její sestřička. ()