Austin Powers - Goldmember

• Česko Austin Powers v Goldmemberu (více)
USA, 2002, 94 min

Neodolatelný lamač ženských srdcí Austin Powers (Mike Myers) se vrací už potřetí. Tentokrát však bude jeho poslání ještě těžší, než v předchozích dvou dílech. Doktor Evil si totiž pro své zákeřné světovládné plány našel silného společníka, arcilotra a ničeho se neštítícího gaunera Goldmembera. Jejich společná akce na sebe nenechá dlouho čekat. Podniknou cestu časem a unesou Austinova otce Nigela Powerse, jednoho z nejrafinovanějších špiónů, jakého měla kdy Anglie k dispozici. Austin neváhá ani minutu a vrhá se do roku 1975, aby společně s lovkyní gaunerů Foxy Kleopatrou (Beyoncé Knowles) osvobodil svého otce. A otázkou zůstává, zda se podaří i tentokrát supersvůdnému superšpiónovi nepadnout do sítí lásky a naopak chytit své protivníky do sítí zákona... (oficiální text distributora)

Janek

Z trilogie jasně nejlepší díl - některé scény jsou sice zrecyklované, ale to nevadí - díky Myersovi bych zvládl i čtvrtý díl. ()

902 10

starej knowles procpal svoje protekcni ditko i na platna kin a bohuzel zrovna do serie austin powers. beyonce je sice kocka, ale to je tak asi vsechno. r`n`b kalkul jako prase a jeste k tomu priserna herecka, tuhle pani proste nemam rad. a i pres paradni uvod nemam moc rad ani tuhle powersovku, meyersovi dochazi napady a i kdyz to obcas vyjde, stavu prvnich 2 dilu to rozhodne nema. a michael caine jako austinuv fotr to rozhodne nevytahuje, spis naopak. ()

Ištván87

Je to trošku slabší než předchozí díly, ale scéna s fontánkou, nebo zneškodnění vojáků, provedené Michaelem Cainem mě vždycky spolehlivě odrovnaj. Za to jak strašně je to tu podhodnocený (no tak, copak nikdo z vás nikdy neviděl žádnou Bondovku???) tomu dám o hvězdičku víc než si to zaslouží. Takže za 4 a neštvěte mě.... ()

Necrotongue

Třetí díl Austina Powerse mě už před lety nijak neoslnil,ale po dnešním shlédnutí jsem byl opravdu zklamaný.Goldmember nepřináší nic nového,humor definitivně upadl až na podlahu a tam je usilovně rozmazáván,takže jako pozitivum vidím jen Austina,Dr.Evila a Mini Me,jinak se ve filmu není nač dívat a proč je tam Beyoncé?? ()

ARI50

Opět do třetice všeho hrozného jsem se nedočkal ani jednou něčeho super zábavného ale hrozně trapného. ()

Bauer

Na tento film se musí koukat jako na něco hodně bláznivýho ale jinak je to furt a furt to samé jako předchozí díly.Jinak Mike Myers je neuvěřitelně srandovní ( občas.....někdy....jakkdy....) ,scénky jako typu Známenko atd...Mně opravdu rozesmáli a doufám že bude ještě nějaké pokračování , protože koukat se na tohle mně opravdu baví. ()

Mgb21

Geniální začátek s natáčením filmu:-) Poté se ovšem většina vtipnosti z předcházejících dílů někam vytratila. A navíc to opakování vtipů. Škoda. Beyoncé taky není pro mě tolik šukadelická jako Heather Graham a Elizabeth Hurley. Několikrát jsem se zasmál, ale na víc jak 3* to bohužel nestačí. ()

MáŠa

Oproti předešlému dílu kvalitativní sešup. Furt je tam ale několik dobrých nápadů a jistá míra netradičnosti. ()

Gary

Třeba mě zastřelte, ale já jsem se poměrně dobře bavil. Někdy scény příliš nevycházejí, ale jinak pohodička. A Danny DeVito, to byla síla... ()

Ai.ma

Mike Myers má poznávací znamení: jeho humor rozhodně není vtipný. Klasické pitvoření naprosto nevtipného Myerse před obrazovkou ještě umocňuje jeho egoismus, který je zabalený v "rádoby" sympatickém retro hávu a cameo rolemi slavných osobností. nedá se upřít, že občas humor zabral, ale povětšinou se jednalo o absurdní "fekální" humor, ať už spojený s Tlustým bastardem nebo Dr.Zlounem. Tohle prostě není muj styl humoru. je to trapný a dovedený úplně k dokonalosti. ()

BoPo

Najslabší zo všetkých dielov. Nepomohli ani hviezdne hostovačky (Kevin Spacey, Tom Cruise, Gwyneth Paltrow). Tentoraz nemá Austin Powers po svojom boku sexy herečku, ale Beyoncé, ktorá tiež ničomu nepomohla (skôr vyložene kazila). Najväčší rozdiel medzi predchádzajúci filmami a trojkou je skutočnosť, že Goldmember vsádza predovšetkým na fekálny humor, ktorému šéfuje Tlustý Bastard. Hovna, chlupaté bradavice, močenie, prdy, tak toho dostanete nestriedmy nášup. Pôvodná štýlovosť sa úplne vytratila, a čo nesmrdí o výkaloch, tak to sú bohužiaľ len opakované vtipy z minula. ()

Tommassi3

"Dobrá zpráva je, že až se unavíš, můžeš to používat jako stojan.." ;) Koho by napadlo, že někdy uslyší sira Michaela Cainea říkat podobně bizarní repliky ?? Mně tedy rozhodně ani náhodou, byť mě stále ještě ve vzpomínkách straší jeho role v Aljašce v plamenech, která jasně naznačuje, že nemá zrovna velké potíže udělat si legraci sám ze sebe, což mu však v mých očích lze jen přičíst ke cti.. Ostatně Goldmember stojí za pozornost už jen tou nečekaně velkou účastí hvězd, i když převážně jen prostřednictvím cameí, v čele se Stevenem Spielbergem, Kevinem Spaceyem či Tomem Cruisem, ačkoliv tohle jistě samo o sobě dobrý film nedělá !! Nicméně lehce nedoceněný režisér Jay Roach znovu zabodoval, když mám ten závěrečný film Myersovy trapnotrilogie, která místy vyznívá dokonce především jako sebeparodie, vlastně nejraději., ()

bouncer

Začátek tohoto bijáku mě naprosto nadchnul, ale zbytek bohužel nepřesvědčil. Báječný úvod nemá v celé serii Austinů Powersů snad konkurenci a vřele ho doporučuji. Líbilo se mi, že celým filmem je protkána spousta pop-kulturních narážek, které jsou opravdu trefné. Bohužel příběh (který je opět šílenější) strhává snímek do průměru a místy už to není ani vtipné. Přesto pro těch pár vynikajících vtípků za 3. ()

CiTrus007

Dokonalý začátek - cameo s Cruisem, DeVitem, Spielbergem a Britney Spears mě opravdu příjemně překvapilo. Zbytek filmu bohužel nic moc - nechutnost a trapnost z většiny převažuje nad alespoň částečně vtipnými hláškami. Dá se na to dívat jenom kvůli Beyoncé nebo Cainovi. Začínám cítit vytěženou značku. 3/10 ()

Marek1991

Film je tu opäť vysoko podhodnotený oproti svetovému hodnoteniu. Myslím si, že to malo svoje čaro. Beyoncé Knowles tomu priniesla novú energiu, je veľmi pekná vo filme, ale mala slabý scenár. Ohýbanie končatín bolo vtipné, scénka s močením namiesto fontánky s chlapcom, sumo scénka, tvar ponorky, či schudnutie o 90 kíl a ovisnutá koža, ale už to také zábavné ako predchádzajúce diely nebolo. Mohli sme tu vidieť pár známych ľudí z Hollywoodu, či dokonca Britney Spears v čase, keď bola na vrchole, ale to na mňa nejak zvlášť nezapôsobilo, škoda, že sa s tým nepohrali viac akože v tých 70. rokoch. Tentokrát to už bol podpriemer, ktorému humor viac chýbal, než by ho mal. ()

Torision

Střelená komedie s takovým množstvím cameo rolí, jakým se nemůže přiblížit snad žádnej film. Mike Myers ve všech rolích, co hrál, byl geniální a tenhle film prostě po všech stránkách táhnul. on. Beyoncé je strašná trubka a asi nikdy nepřijdu na to, proč ji tam někdo obsazoval. Celkově je to dobrá oddychovka, na kouzlo legendárního Špionátora však Mike Myers nedosáhnul. ()

corpsy

Predchádzajúci zvyšok Powersovej série mi unikol, a tak sa môžem len dohadovať o tom či je to lepšie alebo horšie ako ostatné diely. V každom prípade je to príjemná sranda s vynikajúcim začiatkom. ()

DDT

Jen o prsa (Britney Spears) lepší než předchozí díl. Po nadějných deseti minutách film bohužel ztrácí svoje "mojo" a až do konce ho marně hledá. Snad ho najde příště... ()