Chlapi sobě (TV seriál)

Complete Savages

Savageovci

Komedie

USA, 2004–2005, 6 h 39 min (Minutáž: 21 min)

Savageovci sú neskutočne super sitcom. Mel Gibson a ostatní režiséri odviedli výbornú prácu. Jednoduché komické situácie s výbornými mužskými výkonmi. Chytľavé hlášky, ktoré sú akoby ušite mne na mieru. Otec a piati synovia, podarená rodinka. Každý je iný a predsa každý vtipný. Videl som všetke časti a všetke boli skvelé, a ak by to v TV opakovali určite by som si to pozrel opäť. Škoda, že tento perfektný seriál nemá viac sérií. Určite by si to zaslúžil.(24.8.2012)

Velmi příjemný a oddychový sitcom. Nic převratného, ale přesto ke 3 hvězdičkám musím přidat jednu, a to za český dabing. Ladislav Županič namluvil otce opravdu skvěle, škoda, že děti nejsou tak dobře nadabovaní. Sitcom jako takový není žádným veledílem, ale po dlouhém a náročném dni je ideální volbou pro ztrátu 20 minut u televize. Já jsem si těch 19 dílů užil a občas se i zasmál. 4*(8.2.2013)

TV-seriál. Po pilotním díle dávám tomuto ryze pánskému seriálu šanci. | 1. Pilot (75%), 2. Studium (75%), 3. Falešní muži v uniformě (75%), 4. Típni to, Nicku (75%), 5. Jackův pekelný stroj (75%), 6. Zachraňte Lily (75%), 7. Komu zvoní mobil (75%), 8. Pouťové vztahy (75%), 9. Příliš mnoho dětí (75%), 10. Netradiční Díkůvzdání (75%), 11. Muž bez míče (45%), 12. Kyle a ženy (60%), 13. Vánoce v negližé (50%), 14. Smím prosit? (55%), 15. Mládí má zelenou (60%), 16. Zachraňte starou paní Rileyovou (50%), 17. Kuchyňské peklo (45%), 18. Dvojitá oslava (50%), 19. Jedna vana pro všechny (50%), > Průměr: 64% (3*) |(24.11.2015)

No tak u man tento seriál nemá konkurenciu čo sa týka humoru. Ja som sa nasmial nehorázne a tie kecy bratov medzi sebou .. no ja umieram. zbožňujem to od doby čo to šlo na stv.. potom som to nikde nevedel zohnať tak som si to stiahol a je to úžastnééééé!!!. proste bomba!.. ja dávam 100% čo sa týka humoru. Samozrejme naj sú postavy strýka a ,, najkrajšieho" ( on si to iba myslí) z bratov(24.10.2008)

• migl

Tento stupídny nezmysel alá Disney Channel(veková skupina 5-14rokov) je poriadna kktina.Nechápem ako to mohli nazvať "chlapský" (niekto dokonca geniálny:-( )seriál, a zároveň tie vysoké hodnotenia. Debilné dialógy,"herecké" výkony... ,ono je to skrátka celé na.... Keby mal niekto na krku v reálnom živote toľko debilných a nespratných deciek, tak skončí v base za viacnásobnú vraždu alebo v blázinci(25.7.2013)