• Skleni
  *****

  No tak u man tento seriál nemá konkurenciu čo sa týka humoru. Ja som sa nasmial nehorázne a tie kecy bratov medzi sebou .. no ja umieram. zbožňujem to od doby čo to šlo na stv.. potom som to nikde nevedel zohnať tak som si to stiahol a je to úžastnééééé!!!. proste bomba!.. ja dávam 100% čo sa týka humoru. Samozrejme naj sú postavy strýka a ,, najkrajšieho" ( on si to iba myslí) z bratov(24.10.2008)

 • Steel32
  *****

  Pro mě rozhodně nejlepší americký sitcom co jsem kdy viděla, vhodnejší pro mladší skupinu lidí. Vtipy jsou nenucené a zábavné, pokaždý se musím upřímně zasmát nebo alespoň pousmát. Všechny postavy mají skvělý charakter a ten si prostě musíte zamilovat. Jenže pokud si nezamilujete ani jednu z postav, seriál vás pravděpodobně tolik nenadchne, protože se to celé staví na nich. Škoda jen, že to má tak málo dílů. Kyle rules!(19.3.2013)

 • kralik2288
  ****

  Pche, kdo tady na seriál nadává, neviěl ho. Je to vážně zábavné a v mnohých chvilkách se budete zvedat ze židlí. Vše ale bere s jistou nadsázkou, což občas jedině uškodí. Jinak ale opravdu jde jen o vtip a ten se vydařil. Bohužel ani tak nemá moc velkou podporu. Považuji ho za velmi kvalitní výtvor s kapku trapným pozadím, což ale ani náhodou nevadí.(15.2.2011)

 • YoZo8
  *****

  Savageovci sú neskutočne super sitcom. Mel Gibson a ostatní režiséri odviedli výbornú prácu. Jednoduché komické situácie s výbornými mužskými výkonmi. Chytľavé hlášky, ktoré sú akoby ušite mne na mieru. Otec a piati synovia, podarená rodinka. Každý je iný a predsa každý vtipný. Videl som všetke časti a všetke boli skvelé, a ak by to v TV opakovali určite by som si to pozrel opäť. Škoda, že tento perfektný seriál nemá viac sérií. Určite by si to zaslúžil.(24.8.2012)

 • Lucasion
  ****

  Savages je rodina, kterou netvoří žádné ženy, ale starostlivý otec, dva mladší a tři starší synové - a pes. Kluci se dají shrnout pár definicemi - frajírek, sportovec, ňouma a dva mladí puberťáci. Chlapi sobě je vydařený sitcom z produkce Mela Gibsona. Scénky jsou humorné a hlášky povedené. Kluci vyvádějí blbosti a následně je srovná táta. Sarkasmus, absurdita, přirovnání a zesměšňování je zde na denním pořádku. Herci jsou to dobří a parádně vybraní. Jediné co je škoda, že jsme se nedočkali více řad. Tento seriál je v příliš velkém stínu The Big Bang Theory a How i met your mother. Přitom mám pocit, že i po několikátém zhlédnutí je to stále větší sranda, než u zmiňovaných seriálů. Takže, to že to nepokračovalo další řadou je vážně smůla. (86 %)(29.5.2012)