Hodnotím po dvou dílech, protože víc jich pravděpodobně ani neuvidím. Proč bych taky měla? Vždyť "Chlapi sobě" jsou jen průměrným sitkomem ve složení 2 dospělí chlapi a 5 smradů v jednom domě. Něco jako "Krok za krokem", akorát bez ženských a v nižší kvalitě. Nepříliš povedené vtipy sráží smích za sebetriviálnější větou, chování těch pěti fracků je pak "skvělým" příkladem pro cílovou generaci diváků. Pětihvězdičková hodnocení nechápu - leda od dětí, pro které je tohle první spatřený sitkom v životě. Snesitelné, leč ničím výjimečné. 51%(17.6.2010)

Nevím viděl jsme pár dílů a vše na stejné kopyto.. band bráchů co mají v hlavně ,,vymetýno,, a celá sranda je postavená na jejich tuposti, kterou děsně rádi dávají na obdiv. Je víc podobných seriálů, ale tam to je SRANDA, ale zdem i to přijde spíše jako trapnost... ač když bratři radily jak se rozejít s holkou co stále telefonuje pomocí mailu či mobilu atd.. a bratr řekl ne udělám to u oběda dám jí růži atd.. a pak na to dojel to jsme se nasmál hodně to zas jako jo. :) No průměrné 3z5 sem tam se zasměji jinak nechápavě kroutím hlavou..(17.4.2011)

Savages je rodina, kterou netvoří žádné ženy, ale starostlivý otec, dva mladší a tři starší synové - a pes. Kluci se dají shrnout pár definicemi - frajírek, sportovec, ňouma a dva mladí puberťáci. Chlapi sobě je vydařený sitcom z produkce Mela Gibsona. Scénky jsou humorné a hlášky povedené. Kluci vyvádějí blbosti a následně je srovná táta. Sarkasmus, absurdita, přirovnání a zesměšňování je zde na denním pořádku. Herci jsou to dobří a parádně vybraní. Jediné co je škoda, že jsme se nedočkali více řad. Tento seriál je v příliš velkém stínu The Big Bang Theory a How i met your mother. Přitom mám pocit, že i po několikátém zhlédnutí je to stále větší sranda, než u zmiňovaných seriálů. Takže, to že to nepokračovalo další řadou je vážně smůla. (86 %)(29.5.2012)

Geniální sitcom, který byl v Česku uveden až pět let po svém vzniku, ale vyplatilo se počkat, protože takhle vtipný sitcom se jen tak nevidí. Máme tu otce, kterému je všechno jedno a jde mu jen o to, aby měl doma pivo, pak tu máme jeho pět synů, z nichž čtyři nejsou úplně nejinteligentnější a ten pátý je zase až moc inteligentní a do rodiny příliš nezapadá. Je tu také strejda Jimmy, kterého zajímá jen vlastní prospěch a holky, a nakonec Angela, přítelkyně nejinteligentnějšího z pěti synů. Viděl jsem všech 19 dílů tohoto sitcomu a u každého jsem se opravdu královsky bavil. Ať už to byl díl s duchem zesnulého žabáka, který po nocích strašil jednoho z chlapců, či díl jak si hoši hledali holky, za které utratí co nejméně peněz a přitom zaskórují, nebo díl jak hoši makali brigádně v obchodě se spodním prádlem, či díl s oživováním staré sousedky nebo díl s oslavou nrozenin Angeliny babičky (nezapomenutelná část tohoto dílu byla, jak po skončení finále Super bowlu volal americký prezident trenérovi vítězného týmu a popřál do televize vše nejlepší k narozeninám "babičce bábi"). Prostě všechny díly byly kouzelné, vtipné a jednoduše perfektní. Geniální nápad byl udělat instruktážní videa se strážníkem Coxem v podání Mela Gibsona, u toho jsem se vždycky řezal smíchy od začátku do konce. A jen si na strážníka Coxe vzpomenu tak se směju dokonce i teď, když tenhle komentář píšu. Tomuhle sitcomu zkrátka nelze nic vytknout ani kdybych chtěl. Děkuji televizi Prima za zařazení tohoto seriálu na stanici Prima Cool a už se těším, až DVD, na které jsem si všechny díly nahrál, budu sjíždět v mechanice pořád dokola. Tady to nejde jinak než udělit pět hvězd!(19.1.2010)

Pche, kdo tady na seriál nadává, neviěl ho. Je to vážně zábavné a v mnohých chvilkách se budete zvedat ze židlí. Vše ale bere s jistou nadsázkou, což občas jedině uškodí. Jinak ale opravdu jde jen o vtip a ten se vydařil. Bohužel ani tak nemá moc velkou podporu. Považuji ho za velmi kvalitní výtvor s kapku trapným pozadím, což ale ani náhodou nevadí.(15.2.2011)