No tak u man tento seriál nemá konkurenciu čo sa týka humoru. Ja som sa nasmial nehorázne a tie kecy bratov medzi sebou .. no ja umieram. zbožňujem to od doby čo to šlo na stv.. potom som to nikde nevedel zohnať tak som si to stiahol a je to úžastnééééé!!!. proste bomba!.. ja dávam 100% čo sa týka humoru. Samozrejme naj sú postavy strýka a ,, najkrajšieho" ( on si to iba myslí) z bratov(24.10.2008)

Pro mě rozhodně nejlepší americký sitcom co jsem kdy viděla, vhodnejší pro mladší skupinu lidí. Vtipy jsou nenucené a zábavné, pokaždý se musím upřímně zasmát nebo alespoň pousmát. Všechny postavy mají skvělý charakter a ten si prostě musíte zamilovat. Jenže pokud si nezamilujete ani jednu z postav, seriál vás pravděpodobně tolik nenadchne, protože se to celé staví na nich. Škoda jen, že to má tak málo dílů. Kyle rules!(19.3.2013)

Pche, kdo tady na seriál nadává, neviěl ho. Je to vážně zábavné a v mnohých chvilkách se budete zvedat ze židlí. Vše ale bere s jistou nadsázkou, což občas jedině uškodí. Jinak ale opravdu jde jen o vtip a ten se vydařil. Bohužel ani tak nemá moc velkou podporu. Považuji ho za velmi kvalitní výtvor s kapku trapným pozadím, což ale ani náhodou nevadí.(15.2.2011)

Savageovci sú neskutočne super sitcom. Mel Gibson a ostatní režiséri odviedli výbornú prácu. Jednoduché komické situácie s výbornými mužskými výkonmi. Chytľavé hlášky, ktoré sú akoby ušite mne na mieru. Otec a piati synovia, podarená rodinka. Každý je iný a predsa každý vtipný. Videl som všetke časti a všetke boli skvelé, a ak by to v TV opakovali určite by som si to pozrel opäť. Škoda, že tento perfektný seriál nemá viac sérií. Určite by si to zaslúžil.(24.8.2012)

Savages je rodina, kterou netvoří žádné ženy, ale starostlivý otec, dva mladší a tři starší synové - a pes. Kluci se dají shrnout pár definicemi - frajírek, sportovec, ňouma a dva mladí puberťáci. Chlapi sobě je vydařený sitcom z produkce Mela Gibsona. Scénky jsou humorné a hlášky povedené. Kluci vyvádějí blbosti a následně je srovná táta. Sarkasmus, absurdita, přirovnání a zesměšňování je zde na denním pořádku. Herci jsou to dobří a parádně vybraní. Jediné co je škoda, že jsme se nedočkali více řad. Tento seriál je v příliš velkém stínu The Big Bang Theory a How i met your mother. Přitom mám pocit, že i po několikátém zhlédnutí je to stále větší sranda, než u zmiňovaných seriálů. Takže, to že to nepokračovalo další řadou je vážně smůla. (86 %)(29.5.2012)