Mladý freerunner Ryan (Sean Faris) je chycen a probudí se s připnutou bombou na krku. Společně s dalšími nejlepšími freerunery se musí zúčastnit reality show, ve které musí s bombou přeběhnout celé město. Začíná závod o přežití, ve kterém Ryan musí zachránit sebe a svoji přítelkyni. (asader)

iXtr3m3

Za ojedinelosť námetu v posledných rokoch dávam síce 35%, ale extrémne nevyužitý potenciál či už látky samotnej ako takej, tak aj Seana a zbytku osadenstva. Škoda. Sean sa týmto pochoval a pritom začínal tak nádejne v skvelom Never Back Down. ()

Doom351

Néé ... Těšil jsem se na podobný zážitek jako v okrsku 13 nebo u Yamakasi. Ale bohužel jsem se dočkal nedomyšleného příběhu který má sotva hlavu a patu, roztřepané kamery která zapřičinila že jsem měl co dělat abych rozpoznal kdo je před objektivem a Freerun ... No teda čekal že alespoň v tom se film předvede ale nepředvedl. Jedna hvězdička za dobrý nápad, druhá za Seana Farise ... 'Tohle je příklad jak nedělat film! ()

Phorbo

Abych pravdu řekl, vlastně nevím proč jsem se na to díval. Většina parkour a různých martial arts/tanečních filmů stojí za nic. Todle vlastně ani nebylo moc překvapení. Danny Dyer mě tady neskutečně iritoval s tím jeho posraným akcentem a vyšpulenými rty při zakloněné hlavě. Human Traffic ho mozná dostal do mojí hlavy s nezaměnitelnou grácií, ale tady vypadá jako podprůměrný idiot, který ještě vede nějakou korporaci. Scénář je hodně slabý a poněkud nudný. Škoda toho... ()

mosnak odpad!

Danny do čeho jsi to zase vlezl. Raději zůstať u filmů jako byl Doghouse, Devil´s Playground či Izolace. Tohle mi nedělej - BLAF za 0% ()

Twyer

Oddychový film, kde je hlavním aktem parkour. Myšlenka v tomto filmu je velice podobná filmu Arena. Bohužel i přes parkour, který je velice oblíbený mezi mladými je tento film v některých pasážích naprosto nereálný. Snad jednou bude natočen film kde parkour bude opravdu reálně zachycen. Hudba je vhdoná k tomuto žánru. Kamera má v některých chvílích problémy udržet diváka "nezvracet" - klepající se obraz v dlouhých je častým jevem. ()

Lachvos

"Utíkej, Máňo, utíkej, honí tě kocour divokej..." Freerunning je sice velmi oblébeným moderním sportem 21.století, ale i přesto by film měl vždy mít určitou úroveň a ne jen jeden nápad, pár hezkých herců a zbytek kaše na kaši, co se jak splácá...Pár světlých míst tam bylo, ale to je na hodinu a půl setsakra málo! ()

Luukec odpad!

Ono by to nemusl byt až tak špatný film, kdyby to nebylo tak dementně natočený.. Laciná a trapná napodobenina The Condemned z městského prostředí, která se ale vůbec nepovedla.. ()

nessbeal

Freerun o zivot? Preco nie. Bohaty vyrobca zbrani si zaumieni ze spravi v hru v ktorej bude 8 chlapov bezat o svoj zivot, pravidla su jasne dostat sa do hodiny k 3 skenovacim miestam a tym padom vyhrat svoj zivot a milion dolarov. Davam 2* a to prvu za freerun, ktory mam rad, a druhu za hudbu vo filme, ktora sa mi pacila. Ostatne stalo za hovno. ()

mala_kea odpad!

Představte si někoho někde, pak někoho dalšího, kdo se naštve a všichni, kdo někde byli, jsou zase v něčem jiném. Nezáživné, stupidní a ani to není tak svižné, jak si tu většina lidí myslí. A že tam je parkour ? Omlouvám se, ale tyhle rádoby parkourové skoky nestojí ani za to, aby je někdo uploadoval na youtube. Za mě totální propadák. ()

bararich8 odpad!

Škoda času dívat se do konce, vlastně vůbec si to pouštět. Ani se nedá vypsat vše, co je na tom "filmu" špatné. ()

panPsax

Chtěl jsem tomu dát 2-3 hvězdičky, ale začal jsem je hned odečítat. Vykrádačka Battle Royale -1, nesmyslné střihy ve zbytečně chaotické kameře -1, scénář -1. No.. jednu za snahu o le parkour film nechám... ()

Elipsa

Velice slabé, až trapné! Jednu hvězdičku za parkour, ale i parkourové scény nebyly ničím dechberoucím... ()

BalbiJirka

Film sám o sobě je velmi slabý, vyzvedává to trochu témetika a skvěle obsazení "milionáři", jinak ten film je hodně pod průměrem. ()

Izmo123 odpad!

Jednoho dne jsem si řekl že se kouknu na nějaký film který má negativní hodnocení na ČSFD a tak jsem klik náhodně a dostal jsem tenhle film koukl jsem se na trailer a vypadalo dobře a ne nemluvím o tom jak je to sestříhaný ten trailer ale o tom jaký to má nápad na jeden film SAW kde postavy musí hrát hru aby přežily akorát v téhle hře musí přežít jenom jedna postava k tomu ještě dokonce je k tomu přidaný parkour který já vůbec neumím ale obdivuju lidi kteří umí parkour, akorát čemu jsem trochu křivdil u traileru jak je to v některých momentech podivně sestříhané jako kdyby jste vzaly profesionála který umí stříhat a potom by to sestříhal začátečník který sotva umí stříhat ale dobře řekl jsem si že to bude sestříhaný jenom takhle u traileru ale u filmu ne ale i kdyby to bylo takhle u filmu tak by mi to možná nevadilo ale u filmu když postavy dostanou do jedné místnosti tak si střihač řekl že tam dá nějaký ty super laciný efekty do filmu které působí jak z programu Camtasia Studio 8, ovšem aby toho nebylo málo tak do filmu dáme špatný humor s otravnými boháči a dámou která mě u filmu nejvíc vytáčela, další je třepající kamera která je v místech naprosto zbytečná, která se skoro pořád opakuje a na konec výbuch který vypadá nereálně až to aji na první pohled vypadá jedním slovem lacině ani ten proslov od hlavní postavy nebyl až tak skvělí páč u filmu se našli scény které se mi líbily u hlavní postavy která měla nějakou hloubku u scénáře ale jak jste si mohly všimnout tak jsem spíše řekl hodně negativních věcí než pozitivní tak už nejspíš víte jaký dám hodnocení, jinak hodnotím: Postavy 0/10 Příběh 0/10 Akce 0/10 Celkově hodnotím odpad! 0/10 PS: Na druhou stranu se mi líbila hudba která byla opravdu dobrá ale tak co už aspoň jsem našel pozitivní věc u tohohle filmu u které jsem mohl napsat něco krátkého nebo taky rovnou ani nepsat žádné vyjádření k tomuhle filmu ani nevím proč si takhle kazím svoje zdravý. ()

goauld

Ale vážení... neodsuzujte tento -megashit- hned...... dyt pro vypatlané mozečky emerických "popcornžroutů" jejichž jediná značka mobilu je Iphone (jinou totiž neznají :-)))) je to přesně to pravé. Hlavně že je to pravá teenagerská najivně blboučká akčnovka, kde logika a rozum není nutným atributem. Hodnocení je přímoúměrné kvalitě. PS: ještě že tam byla ta Amanda...jinak by to byl odpad jak vyšitej :-))) ()

limalama

není to špatné jen trochu hůře nebo spíše amatérsky natočené, ale jinak nápad a celkem dobrý spád to má!!!! takových 60% ()