Saw 3

• USA Saw III (více)

„V každém muži je skryto dítě. Chce si hrát," řekl před sto lety básník Christian Morgenstern. Jigsaw tuto jeho moudrost dovedl k dokonalosti. Když díky pomoci své nové učednice Amandy (Shawnee Smith) zmizel, vůbec nepřestal zasahovat lidem do osudů. Stále dál tahá za všechny provázky, intrikuje jako šedá eminence proti všem, kteří si neváží života a co víc, všechno dělá jen pro jejich dobro. Doktorka Lynn Denlon (Bahar Soomekh) nemá ponětí, že je další na jeho seznamu "vyvolených". Jednou po noční službě v nemocnici ji Amanda unese a odvede do opuštěného skladiště, kde je Jigsaw (Tobin Bell). A toho musí udržet naživu, dokud se Jeffovi (Angus MacFadyen) nepodaří dokončit jeho hru. Jenomže Jigsaw nikdy není tak nemocný, aby nemohl dohrát svou hru. A on si hraje rád... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

mcamino

O dost slabší než 1. a 2. díl, v podstatě žádný pořádný příběh, dávám 2*, po prvních dvou dílech velké zklamání u mě. ()

prometheusll

Hrůza!!!!!! Tak jsem se těšil,co nám přinese třetí díl mého oblíbeného Kriminálního Hororu,a hrůza trojka. Vrah už byl jak troska a celej film jenom nuda-. Už ani ten šáša nebyl tak dobre(byla tam jen ta hlava šášy)Další díly už vidět ani nechci. ()

enceees

Az si rikam, jak muze jeden polomrtvy starec s krehce posahanou divkou pochytat tolik lidi a pripravit pro ne tolik smrtelnych prekvapek. Nejen tohle je uz v tretim dile prekombinovane a zcela to opousti jednoduchy psychoscenar z jednicky (= dva muzi, jedna mistnost, hodiny vycitek a psychickeho muceni). Kazdopadne vas dej nejakou silou pritahuje a i kdyz jim opovrhujete, touzite vedet, jak to dopadne... ()

Rudla333

Tento díl je nečím jiný. Svou brutalitou? Tím že není tolik promyšlený? Ano. Tento díl je zaměřen to, aby si divák vychutnal Jeffovu hru. Je to chyba? Né to není. Celá série je geniálně promyšlená a tento díl je v příběhu nepostradatelný. Scénáristé si dali pauzu, aby b¨ve čtvrtém díle u¨kázali že vše bylo mnohem promyšlenější než se zdá ()

Shay

Dost originální série hororu. Není to žádná typická vyvražďovačka a podobné, kde je motiv jen jeden. Saw má v sobě něco víc. V každém díle se odhlaují další a další tajemství, jak co kde bylo apod. Hodně věcí mě zarazilo a vyděsilo, každopádně, stojí za to! Nepříliš typické způsoby úmrtí, zato horor, který u mě vítězí na plné čáře a dá se na kterýkoliv díl podívat znovu. Typickou větu si budu pamatovat asi navždy. "Zahrajeme si takovou hru". :)) ()

Lockdown

Člověk by čekal, že Bousman bude po více, než zdařilé dvojce pokračovat nadále v nastoleném tempu a pomalém rozkrývání příběhu. Místo toho natočil díl, ve kterém je naprosto všechno špatně. Logika si zde asi na necelé dvě hodinky odskočila někam na párek a my tak dostáváme nejhorší díl celé série. Hlavní postavy Jeffa (Angus MacFadyen) a jeho manželky Lynn (Bahar Soomekh) jsou tak extrémně nesympatické, že při jejich objevení na plátně (a že tam byli furt) jsem měl nutkání okamžitě vypnout telku. První dva díly stály na příběhu, který se postupně rozvíjel a na konci nám nabídl aspoň částečné rozzuzlení. Dalším byly výborně zvládnuté pasti. Co se týče příběhu, už od počátku je nám servírována jedna blbost vedle druhé, která vrcholí koncem, který je více než směšný. Pasti v tomto díle asi ani nejde komentovat. Výrobce těchto pastí musí být nejspíš solidní psychopat, jinak si totiž nedovedu vysvětlit scénu v řetězech, případně tu „na jatkách“. Ač se mi následující díly této série líbily o poznání víc, stojím si za tím, že to tvůrci měli utnout už po dvojce. 20% ()

SaMaeL98

Komentovat jednotlivé díly SAWU je jako jíst více stejně dobrých jídel. Nikdy se toho nenabažíte a nejste zklamaní, ač se už nic nového nehrne. Krev, násilí, příběh... MŇAM. ()

Ado.Erdelyi

Opät sa vraciame k dvom postavám ktoré su medzi sebou oddelené ale nijak ma nezaujimali , plot twist tu je na škodu a Jigsawa tiež celkom sprznily , aj ked to ubera na menej postavach je to o niečo horšie než dvojka takže davam 3/5 ale už nie solidnych :) ()

uprchlice

Ve třetím dílečku se těšte na vrtání mozečku. Jigsawa dostihla nemoc. Nemůže se hýbat. Najme si pro svou operaci doktorku Lynn, která operaci provede v továrně "na hry". Opět tu také máme krvavé hry, ale tentokrát je chystá Jigsawůw pomocník. Proto jsou oběti brutálně zavražděni a nemají šanci se dostat ven. Poprvé se zde potkáváme s Jill - Jigsawowou manželkou. Brutalita stoupá a obětí přibývá. Jigsaw nalezne svou smrt třetí díl se uzavírá. Je to nebrutálnější díl z celé série. Dle mě i ten nejzajímavější, co se týká dokonalé operace Jigsawowa mozku. Tvůrci si na tomto díle nejspíš nejvíce "vyhráli". Operace mozku byla velice zajímavá a i přes vysokou brutalitu je Saw 3 dalším pokleslým dílem. ()

Feacher

I po zhlédnutí třetího dílu zůstává jednička nejlepší. Avšak jsem ochoten připustit, že tento díl uzavírá celkem fajn hororovou trilogii s hádankovou zápletkou. Vidím však, že začíná trilogie druhá a já mám strach podívat se, abych si nezošklivil celou sérii. Uvidíme. Za trojku každopádně nechávám 4 hvězdy jako u dílu druhého, protože jsou ve srovnatelné kvalitě... ()

Holly_Molly

Nejdepresivnější a zároveň taky asi nejnudnější díl ze všech a to z několika prostých důvodů: 1) Jedná se o nejdelší díl a kvůli tomu tempo neni tak svižný. /SPOILER/ 2) Jeff je totální zaslepenej kretén, vůbec se ze svojí zkoušky nepoučí a podle toho taky dopadne. 3) V tomhle díle a následný čtyřce postupně umřou doslova všechny komplexní postavy. /SPOILER/ / Ovšem flashbacky jsou mňamózní, druhá hra zahrnující dost detailní operaci mozku jakbysmet a finální (několikanásobnej!) twist dokáže solidně zamotat hlavu. ()

soukyd33

Zahrajeme si takovou hru. Problém je, že nevíte, kdy vlastně hra opravdu končí. Epický závěr, šílené scény. Tady vám bude tepat srdce rychleji a rychleji. Typ zkoušky by asi nikdo nechtěl zažít. Příběh se odehrává na více místech, a také v různých časech. Hvězdiček 4 ()

Destoroyah

FILMOVÁ VÝZVA / Najznepokojivejšie Filmy Všetkých Čias: Ďalší film ktorý ma svojimi nechutnými scénkami donútil ho zaradiť do tejto sekcie. Začiatok nechutný, priebeh nechutný a ten koniec asi jeden z najnepríjemnejších ktoré nám táto séria dala. Nemocničná scéna fakt brutal, takže za mňa asi najnechutnejšia časť z celej série. Ale ako tu aj býva, veľmi nudný priebeh a postavy nič moc. Keby sa zamerali skôr na príbeh podobný Saw jednotke pretože toto sa mi už zdá ako obyčajný Hollywoodsky horor. HODNOTENIE: 5,5/10 ()

Bohdy67

Po slabší dvojce dějově ne o moc lepší díl, který to ale zase zvládá dohnat závěrem. Za zmínku asi stojí past s prasaty, což je teda kolosální nechutnost a nějak nechápu že se borec co v tom byl nalozenej nepoblil :) S kvalitou vsech pokračování nadruhou stranu patří k tomu výrazně lepšímu. 69% ()

Jansuper

Tohleto mi spíše než horor, připomíná jen brutální kriminálku nebo thriller, tak samozřejmě je tu zase pár laciných lekaček, kterých už se tolik ani neleknete, i když podobně jako já třeba párkrát ano, opět nepřehledný děj a příběh, kamera nepřehledná a hůře sestříhaná, a Amanda to skoro pohřbí ten film, protože je to fakt tak otřesná otravná nesimpatická postava která řve a je silně vulgární, tak sprosté slova sem od této série ani nečekal, a docela mě bodali,  každopádně, ten příběh je jako docela dobrý, i když nepřehledný ale to je rozdíl, hudba opět solidní, pasti a nástrahy to vše zajímavé perfektní, opět napínavý jak to dopadne, a samozřejmě bych málem zapomněl, jako u minulého dílu když sem psal recenzi, opravdu parádní brutality, které celou tu sérii drží nad vodou, každopádně, lokace moc zajímavé nejsou, ale to asi v žádném díle série saw, a u této série, ty lokace nejsou důležité aby byly zajímavé,  aspoň že ta zasraná Amanda, v tomto díle konečně chcípla, jak já jí tu smrt přál ()

Leprechaun se možná vrátí

Leprechaun se možná vrátí