Komentáře uživatelů k sérii (8)

• NinadeL

... ve které zas byla velmi skvělá Jaime Murray jakožto Dexterova soulmate s černočernou duší. Ona vůbec hraje velmi často životní soulmates i v jiných seriálech a je to pro ní naprosto přirozené.(9.1.2019)

Druhá sérka už šlape ako hodinky a je o stupienok lepšia, než prvá. Vývoj postáv je úplne fantastický a je zážitok sledovať ich. Séria obsahuje skvelé zvraty a Dexterovi brutálne zateká do topánok. Paráda!(29.8.2018)

Ani druhá sezóna mi nepřinesla žádné výrazné zklamání, i tentokrát se hlavní dějová linie točila kolem pátrání po sériovém vrahovi, tohle vyšetřování ovlivnilo Dexterův život překvapivě ještě více než to minulé. Znovu musím pochválit propracovaný scénář, který tvůrce nenutí k žádným zbytečným improvizacím, a i když se nedokázali vyhnout některým více či méně vážným chybám, celek na mě působil skvělým dojmem.(8.6.2019)

Zatím nejlepší série Dextera, a myslím, že možná o kousíček lepší je ta šestá, ale je to těsné. Dexter: "May you not recording" Doaks: "No man, I won't do things like you, I'm open" Dexter: "OK sgt. I'll tell you everything open" Doaks: "I listening" Dexter: "No matter what you try, no matter what you do, I'll always be step ahead from you, because of one simple reason" Doaks: "What's that ?" Dexter: "I own you"(29.6.2017)

Druhá série je možná ještě o fous lepší, jak ta první. Postavy se začínají zajímavě vyvíjet - něktěré, které jsem nesnášel v první sérii, mám najednou docela rád (LaGuerta), u některých se ta nenávist ještě prohloubila (Doakes). Celkově musím říct, že to, jak jsou postavy napsané je jeden z největších kladů celého seriálu. Zatímco první série přinesla překvapivej koncept, druhá se ho drží, ale je ještě o poznání víc napínavější, nervóznější, je zde několik zvratů. Když se zamyslím nad celým seriálem, tak je právě tahle série možná tou úplně nejlepší.(8.11.2016)

• Lefty86

Druhá série nabízí trochu jiný pohled. Hlavní Dexterův soupeř je vlastně klaďas z FBI. Jediný sériový vrah který se tu nahání je - Řezník ze zálivu - což je sám Dexter :-)(23.4.2017)

A konzistentní pokračování, jedna věc co se mi obzvlášť líbí, vždy je 4+ příběhů, které se pararelně odehrávají, takže i když nás něco zajímá méně, pořád se těšíme třeba na vývoj jiné události.(14.1.2019)

9,5/10(2.9.2019)