Komentáře uživatelů k sérii (3)

• Lefty86

Druhá série nabízí trochu jiný pohled. Hlavní Dexterův soupeř je vlastně klaďas z FBI. Jediný sériový vrah který se tu nahání je - Řezník ze zálivu - což je sám Dexter :-)(23.4.2017)

Druhá série je možná ještě o fous lepší, jak ta první. Postavy se začínají zajímavě vyvíjet - něktěré, které jsem nesnášel v první sérii, mám najednou docela rád (LaGuerta), u některých se ta nenávist ještě prohloubila (Doakes). Celkově musím říct, že to, jak jsou postavy napsané je jeden z největších kladů celého seriálu. Zatímco první série přinesla překvapivej koncept, druhá se ho drží, ale je ještě o poznání víc napínavější, nervóznější, je zde několik zvratů. Když se zamyslím nad celým seriálem, tak je právě tahle série možná tou úplně nejlepší.(8.11.2016)

Zatím nejlepší série Dextera, a myslím, že možná o kousíček lepší je ta šestá, ale je to těsné. Dexter: "May you not recording" Doaks: "No man, I won't do things like you, I'm open" Dexter: "OK sgt. I'll tell you everything open" Doaks: "I listening" Dexter: "No matter what you try, no matter what you do, I'll always be step ahead from you, because of one simple reason" Doaks: "What's that ?" Dexter: "I own you"(29.6.2017)