Ve vězení s maximální ostrahou vypukne nákaza a infikuje většinu vězňů, návštěvníků a stráží. Z těch se stávají masožravé bestie, které zabíjejí a žerou vše, co jim příjde do cesty. Se zbytkem ještě žijících vězňů se spojí silně vyzbrojená jednotka a snaží se bojovat z hordou hladových stvůr všemi dostupnými prostředky. (oficiální text distributora)

messi@h odpad!

Smutné je, že začátek filmu nevypadá špatně. Je v podstatě nevídaně realistický - chlapíka, který postřílel pár zombies, pošlou do vězení jako vraha. Jenže on se stihl nakazit. Nákaza se navíc nepřenáší jako obvykle pouze kousnutím, ale stačí kontakt s krví nakaženého. Slibný rozjezd, ale všechno jde do kytek, jakmile se věci dají do pohybu. V tu chvíli si režisér + scénárista přestávají vědět rady, takže následuje přehlídka nesmyslů, zmatenosti a absurdit, podaná navíc tak nudně, že jsem nebyl schopen vydržet do konce. Jeden příklad za všechny: Malý syn ředitele věznice se naprosto v pohodě prochází v doprovodu bachaře po věznici s nejvyšší ostrahou (!) a přijde do ošetřovny, kde před několika vteřinami vystřelili pár lidem mozek z hlavy. Takže na zemi spousta mrtvol, na zdích spousta krve a mozku, ale malého chlapce nikdo neodvede pryč. Nechají ho tam stát uprostřed těch jatek a ředitel jenom řekne bachařovi, že se snad zbláznil, když ho tam přivedl. A nechají kluka v místnosti dál (on se ostatně tváří naprosto vyrovnaně, jako když je na podobné věci z domova zvyklý). Ách jo. ()

Likan7 odpad!

Natáčení musela být sranda. Třeba scéna v jídelně musel být dobrej bordel. Nejlepší věc z celýho filmu je hláška policajta, když zastřelí doktora i kolegu: "do prdele můžete mi říct co se tu děje? Já fakt nerad střílím zaměstnance!" Tvůrci...no...nevím jestli se jim dá říkat tvůrci, se soustředili jen na to, aby to byl co největší humus a prasárna. Ona to prasárna taky je, i na dnešní dobu, jen je to prostě šíleně nudný. Gore dneska nikomu nestačí. Strašná ptákovina, která je hnusná nejen množstvím tělesných tekutin, ale i způsobem natočení. ()

Hellknight12

Na to, že tento film vydal Asylum je to vcelku slušný zombie film. Akcia, príbeh a gore tiahnu celý film. Herecké výkony sú slabé, dialógy sa dajú ale nič prevratné to nie je. O postavách vieme pár info a to stačí. Je tu aj pár podarených vtipov. Čo sa týka zombie, tak ty sú rýchli a majú celkom fajn masky. Na čom sa nešetrí je brutalita. Niektoré scény vyzerajú až extrémne biedne ale čo čakať od Asylumu. Film môžem odporučiť ale vypnite mozog a berte to len ako akčný výplach inak si film neužijete. Priemerný zombie B- film na Asylum. Celkové hodnotenie za mňa je 50%. ()

Cortesz

Snaha o nějaký příběh o průběhu šíření epidemie zde byl, ale dost laciný. Jinak herci, režie, kamera, střih naprosto otřesné až amatérské. Dialogy totéž, kopa nelogických situací a chování postav v nich, no hrůza. ()

habertek

No tak zdejší hodnocení je trochu drsnější. Neřekl bych, že to bylo zase tak hrozný a řekl bych, že to bylo rozhodně lepší než Experiment zombie, kterej má mimochodem o 5% lepší hodnocení...námět je vcelku dost dobrý, ale režisér zklamal a udělal z toho béčkovej hororek...ale koukat se na to určitě dá!!! ()

djbarrel

Skvělé tempo z úvodních titulků se skvělou gore-řežbou bohužel po několika vteřinách rychle uvadá a ačkoliv se první nakažený projevuje už od prvních minut, nic se ve filmu neděje. Lokace jsou opravdu příšerné, herci taktéž a korunu všemu přidává beznadějný scénář. Logika opravdu není silnou stránkou filmu. I rozpočet se zdá být mizerný, protože na place se pohybuje jen několik vězňů a pár dozorců. A jinak kam se člověk podívá, tak tam není nic. Za pousmání stojí scéna ve které si ředitel věznice bere revolver - je zde jasně vidět krabička se slepými náboji. Triky jsou na podobné úrovni jako celý film. Přes to všechno mě film celkem bavil, ale stále nějak nechápu proč. Možná je to tím, že jsem od něj nic nečekal. 38 % ()

gu-staff odpad!

Ano, na tenhle film si vzpomínám také....zvratky + blitky + šavle + kačeny + leča + tyče a to celé zase znova = 0% ()

Ponocnej

Docela srandovni zombie honicka v podstate stejny akcni spad jako v 28tydnu pote jen akce zacne rychleji a taky za film uvidite vice strev :-) ()

Rychleji odpad!

Nemohu hodnotit více jak jednou hvězdou (a ani to raději nebudu riskovat), neb bych totálně degradoval filmy, kterým jsem dal tři hvězdy, nebo dvě ... ()

AmunRa odpad!

S oblibou sleduji zombie subžánr a tento film je jedním z nejhorších zatím shlédnutých. Postavy se chovají nelogicky a hrají je mizerní herci, levná výprava, ubohé masky a nula humoru. Doporučuji vyhnout se obloukem. ()

ogy86 odpad!

Normálně jsem pro každou špatnost, ale nemohu si vzpomenout, kdy jsem naposledy viděl horší film. To už si ten odpad zaslouží :-) ()

Dalajlada

od asyla jsem teda nic moc nečekal,ale tohle mě mile překvapilo.žádné herecké ani filmové zázraky tu nečekejte,ale dobrý jatka určitě jo :) ()