To nevymyslíš!

Komedie / Povídkový
Česko, 2005, 30 min

Miroslav Vladyka, Pavel Nový, Martin Dejdar, Jitka Asterová, Václav Vydra nejml., Zlata Adamovská, Jan Čenský, Taťjana Medvecká, Jiřina Jirásková (více)

Pořad To nevymyslíš aneb neobyčejné příběhy obyčejných lidí vzniká podle námětu diváků. Jaké tentokrát nabídne povídky? (oficiální text distributora)

Stíba

Chtít jednoduchý přitloublý vtípek na 30 sekund roztáhnout na vleklou povídku je vážně blbost. Když se k tomu ještě přidá nemastný neslaný výběr herců, nelze od toho čekat příliš. ()

Mara97

Chápu, že nové české filmy a seriály jsou neskutečně podceněné, ale 19%... Některé povídky jsou celkem průměrné, jiné zase opravdu skvělé a s nějakými Trapasy se to nemůže rovnat. Prostě příjemná oddychovka, kterou kdyby natočili Američani a dali tam jejich slavný herce, určitě by to mělo přes 70 procent! ()

Mandalorian

Co si představit u názvu "To nevymyslíš" ? ? Příběhy, které se nestávají jen tak někomu a už vůbec ne každý den. Něco co ty nebo - jo - ani ty - jen tak nevymyslíš. Takže mé milé tupé stádo: Co jste nepochopili na názvu nebo na obsahu. Není myšlenkou, neb věděním, že jste něco prostě sprostě nepochopili, a tak dáváte odpad. Tedy za předpokladu, že jste to viděli... Páčko, holky. :-D ()

Trixi

Takový novodobý Bakaláři. Některé příběhy jsou lepší jiné horší, ale v celku se na to dá docela koukat. Kdybych mohla hodnotit jednotlivé příběhy, tak bych rozhodně 5 hvězd dala scénce, kde se Petr Rychlý, kvůli ženské, narve do neoprénu a pak z něj nemůže ven ...... byla jsem naprosto mrtvá smíchy. Zvláště tím přirovnáním ....... "Jak od Ondřeje Sekory" *****. ()

Wyrdas odpad!

Neskutečně neuvěřitelně blbé příběhy v podaní opravdu špatných (ne)herců. Ani vtipné to není. Viděl jsem pár skečů a kdybych je měl hodnotit jedním slovem, tak to slovo by byla "trapnost". Že já se vůbec nedivím tomu, která televize to má na svědomí. ()

Hannibal1913 odpad!

No, tak to teda opravdu nevymyslím. Například vrátit na filmové plátno Upíra na speedu Krejčího nebo Romana z Kamene, to je teda úlet... ()

Rodin odpad!

Tohle nevymyslel nikdo. To se vyskytlo na dně nedbale vymyté Petriho misky po výjimečně teplém prodlouženém víkendu. ()

Marty20 odpad!

Nejvíce mě v tomto paskvilu pobavilo, když Petr Janda řekl, že historka která měla být z jeho života, se vlastně stala úplně jinak. ()

Travinho odpad!

Pořad To nevymyslíš aneb neobyčejné trapné příběhy obyčejných lidí (ale většinou neobyčejně blbých) vzniká podle námětu diváků. Jaké pitomé povídky nabídne tentokrát? (neoficiální text distributora) ()

brzozin odpad!

Trapný pokus o navázání na kdysi slavné a ve své době velice populární Bakaláře. Příklad toho, že když dva dělají totéž, není to totéž. Klasická dojička na prachy, nic více v tom patrně nebude. Ani na sekundu nevěřím, že se takové absurdní storry nekdy opravdu staly (jestli ano, jsme jako národ odsouzeni k pomalé degeneraci). Takové příběhy jsme si jako malé děcka na základce vymýšeleli o přestávkách, když jsme se nudili. Úroveň je opravdu podobná. A už vůbec nevěřím, že ti herci, kteří tohle hráli, to mysleli fakt vážně. ()