Šílenci z Manhattanu - Série 4

(série)
USA, 2010, 10 h 24 min (Minutáž: 48 min)

Tvůrci:

Matthew Weiner

Kamera:

Chris Manley

Jon Hamm, Elisabeth Moss, Vincent Kartheiser, January Jones, Christina Hendricks, Jared Harris, Aaron Staton, Rich Sommer, Kiernan Shipka, Robert Morse (více)

Epizody(13)

Oralfabet

Změna prostředí a dynamiky vztahů postav seriálu nesmírně prospěla a vyústila v dosud nejlepší a zároveň taky nejtemnější sérii, která ani na chvíli nenudí, a obsahuje dosud nejlepší epizodu seriálu (04x07). Don je stále fascinující postavou, Peggy se pořád velice uspokojivě vyvíjí a kromě starých osvědčených tváří jako Roger a Joan mě taky začali fakt nesmírně bavit Lane nebo Sally. Jo a věděl jsem, že hodně lidí nesnáší Betty a tak trochu jsem očekával, že to bude podobně neopodstatněné jako u Skyler v Breaking Bad, ale opak je pravdou - Betty je fakt strašná kráva... Oblíbené epizody: Public Relations, The Suitcase, The Beautiful Girls 10/10 ()

ZeroCZ1233

Nový rok, nové prostředí, nové motivy, nové postavy, naprosto fantastická série s přímočařejším zaměřením a frenetičtějším tempem, jež je pro neposedné diváky přesně to, co chtějí. 9/10. ()

jackalsc

Kdo ví kde se poděla ta stará atmosféra. Čekal jsem, že to bude pojato v úplně jiném režimu. Atraktivní část přeskočí a znovu se vrátí na stereotyp, což je neskutečné mínus. Ačkoliv je to čtvrtá série, mám takový pocit jako bych se do toho musel dostávat znova a jako bych ani neviděl ty minulé 3 série. Něco je špatně... John Slattery má méně svých vtipných narážek, četba z deníku by se mohla dostat na každou epizodu, dodalo by to tomu atraktivnosti. Jared Harris zase pro změnu válí. Ta epizoda z kina je prostě: ,,Awakaczakaszacha!" :D ()

Necrotongue

Oproti poněkud nepřesvědčivé třetí sezóně mě čtvrtá řada docela nadchla, přestože i u ní si tvůrci s blížícím se závěrem vybrali své slabší momenty. Čtvrtá série pro mě byla zatím každopádně tou nejlepší, tvůrci mě často nutili přemýšlet i nad tím, co nebylo na obraze, a to se mi velice líbilo. No, seriál si mě získal, a tato sezóna můj vztah k němu určitě nenarušila. / Poučení: I když tě život dostane do kolen, nedej se. ()