Zemi11

Ostudné! Překlad do češtiny obecně zabíjí, u seriálové verze Sexu ve městě to platí dvojnásob, u filmové verze čtyřnásob. Plytké, nudné, nicotné. ()

Michelle8

Jsem naprosto nedotčená seriálem. Od filmu jsem nečekala vůbec nic a spíš jsem se bála toho, co mě čeká. Překvapení pak bylo veliké. Nakonec se mi to líbilo moc a jsem zvědavá, co mě čeká v druhém díle. ()

SG-1

"Víš, že na manželství zrovna moc nevěřím, na druhou stranu botox, ten vyjde pokaždý." -Samantha- ()

herr_carter

V rámci sebepoškozování pravidelná rubrika, ovšem možné sledovat pouze s dvěma a více promilemi v žíle.....................moje hodnocení = 6 z 10. ()

NICOX

Čekala sem, že to bude hrozně dlouhý, občas se zasměju... a nakonci už budu umírat nudou. Dlouhý mi to vůbec nepřišlo a nuda nepřišla ani po 140 minutách, zasmála sem se.., ale že skoro půlku filmu probrečim, to sem fakt nečekala. Člověk si uvědomí co vlastně znamená přátelství, láska, odpuštění, naděje... sice nechápu jak se to tam mezi Luisem Vuittonem, Manolem Blahnikem a Vivienne Westwood vzalo, ale bylo to tam. 80 % ()

LEATHERFAC

Vážení přátelé: Ano ano, je to už trochu vycucané z prstu, nabýt popularity seriálu, film by v této podobě nikdy nemohl vzniknout, chybí tu už poněkud ta lehkost a nadhled se smyslem pro humor, pro které jsme si tyhle šťabajzny zamilovali, ale...Ale naštěstí něco tu z toho našeho seriálku přece jen zůstalo... a to jsou povětšinou pravdivé, místy velmi vtipné, postřehy ze života mezi mužem a ženou... Takhe čtverka totiž stále prožívá peripetie a vývoj partnerského života, stejně jako všichni ostatní na téhle planetě. Stručně řečeno:Seriál byl o tom, jak najít partnera a film je o tom, co potom...když už jste ho našli... Tím, že ho najdeme, totiž ve skutečnosti teprve všechno začíná... ()

klúčik

Serial som v TV odsledoval, aj keď som nevidel všetko - niečo som videl. Na film ma prehovorila manželka spolu s kamarátkou. Film ma neprekvapil ale ani nesklamal. Moja oblúbenkyňa Samantha ma opäť rozosmiala svojimi "postojmi". Vo filme ma zaujala aj pieseň " ktorá bola na Silvestra". Priznávam, že film je určený pre ženy , ale aj muži sa majú načo pozerať, ale aj o niečom porožmýšlať. 60%. ()

rozbris

Ty voe to je dlouhé a pro mužkýho jako oprátka na krk:-) Celých 148 minut nejde stihnout na jeden zátah ale tak na 4 přestávky:-) První půlhoďka je dobrá, než přijde zvrat a muž se nedostaví na svatbu. Pak začínají rozhovory proč, jak co....atd. Je to na dobrých 50% víc ani ťuk. ()

velkyvezir

3 1/2* - Příliš dlouhé a bez kouzla seriálu. Při sledování jsem se nenudil, ale postrádal jsem ono vtipné glosování života v New Yorku. Takhle to bylo romantické melodrama o tom, jak se Carrie a Miranda rozejdou se svými protějšky a po půl roce se dají zase dohromady. Očekávaný happy end se konal, ale ten první v seriálu byl výrazně originálnější. ()

jondoe

Mozno mam stastie ze zo serialu som nevidel ani jeden diel. Film sa mi pacil. Niektore sceny boly zabavne niektore trochu klise ale celkovo to bolo fajn. ()

Jezinka odpad!

Připustím, že jsem ze seriálu viděla jen jeden díl a přišel mi neskutečně blbý. Asi nemůžou být všechny díly skvělé. Tak si na oddychovku pustíte film, od kterého čekáte aspoň pár vtípku a trochu romantiky. Vtipnost nula, romantika toho nejkomerčnějšího ražení (což z mého pohledu je opět nula). Jediné, za co by se dala možná dát hvězdička, je ,že vás to krapet uspí. Další pocit, že reklama na módní značky se dala natočit levněji a vkusněji. Nevím proč, ale ukazovat neustále 75% podprsenky, byť značkové, nepovažuji za elegantní. Zpátky do světa Jane Austen, kde jsou ženy vtipné a muži nedělají jen křoví. ()

Lencha

Vzhledem k tomu, že jsem bývala fanda seriálu, tak mě film potěšil. Holky výrazně zestárly...nejvíc je to vidět na Sarah (kupodivu Kristin jakoby nezestárla nebo jen o maličko), problémy zůstaly. Sarah jako Carrie řeší pořád a stále vztah s Panem Božským, dokonce to dotáhnou až k přípravám svatby, ze které nakonec Pan Božský vycouve, ale nakonec vše dopadne tak, jak příznivci Sexu ve městě očekávají:-) Samantha se rozchází po pěti letech se svým mladým kolouškem, protože život ve vztahu pro ni prostě není:-) Miranda řeší nevěru svého manžela a trvá jí přes půl roku, než mu chce a dokáže nevěru odpustit:-) A Charlotte, ta je prostě šťastná...a ještě k tomu otěhotní a porodí holčičku, aby toho štěstí měla ve finále ještě víc:-) Každá je jiná a přesto toho mají hodně společného:-) A kdo mě v tomhle filmu potěšil byla Jennifer Hudson jako asistentka Carrie, protože do filmu vnesla čerstvý vánek:-) ()

casioa....

Snaha uzavrieť seriál - na nezaplatenie (Zdravím MasterCard, a použijem ich notoricky známu reklamu ako alegóriu :). NEUSPECH SNAHY O UZAVRETIE SERIALU, S PONECHANIM OTVORENYCH DVERI K MOŽNEMU POKRAČOVANIU SNAHY (ktorá bohužiaľ viedla k ďalšiemu neúspechu) - NA FACKU! Pomaly ale isto sa nám tu pred očami rozpadá drsný imidž "nikdy sa nevydajúcich" dievčat, a také typické-povedzme vzťahové slovné spojenia ako-move on, moving together a pod. tu pribúdajú ako počet obyvateľov na kilometer štvorcový v čínskom Pekingu :) je to dobré? alebo naopak zlé? Pre mňa zlé....baby stratili svoje chladné mužské sosácke čaro, ktoré u mňa mali :P ()

Pavlík

18. 12. 2010 (352.); seriál nesleduji, film se mi zamlouval, ale když to uvidí český občan, tak přavážná část zakroutí hlavou ()

Wally

Předesílám, že jsem nikdy neviděl ani jeden díl stejnojmeného seriálu...a už žádný ani vidět nechci, protože tento film sem si přímo protrpěl. Chtěl jsem vědět, co se lidem na tomto filmu/seriálu líbí a musím říct, že jsem to nepochopil. Strašně rád bych řešil podobné problémy jako ty čtyři slepice z Manhattanu a navíc jsem si po shlédnutí tohoto filmu potvrdil, že S. J. Parker je asi ta nejnesympatičtější a nejošklivější herečka v Hollywoodu...i když slovo 'herečka' je v jejím případě trošku nadnesené... Pro mne je tento film nablýskaný brak... ()

B4TM4N

Narozdíl od původního seriálu méně komedie a více romantiky. To by nevadilo, kdyby někteří zůčastnění nepůsobili poněkud věkem unaveni, čímž jdou poněkud proti duchu série. Největší škoda ale je, že tady není Aidan...na toho Big prostě nemá ^_^ ()

baXter

Ještě dalších pět minut a dal bych odpad!. Takovou sra*ku jsem uz dlouho nevidel. To mnozstvi vypatlanejch dialogů me az prekvapilo a naprosto uzemnilo. Totalni nevkus a zoufalstvi u kteryho jsem vubec nepochopil za jakym ucelem byl natocen. A toho hnusnyho obleceni ... ()