jasiska

Nemôžem o filme iba zlé písať, lebo kto má rád seriál, bude sa pri filme cítiť ako doma. Musím však uznať, že oproti seriálu sa mi film zdal o ničom. Problémy pôsobili umelo vykonštruované a z ich šťastných riešení som mala trochu cukru až za ušami. Keď však umlčím môjho vnútorného kritika, tak sa mi celkom páčila táto dupľa SATC. ()

Prochy38

Nejsem fanda seriálu, ale odpůrce taky ne... Film se mi líbil, zasmál jsem se, nic mě nevytočilo... Nestěžuji si. Takový lepší průměr. Ke dvojce mě bude muset někdo přemluvit, ale bránit se moc nebudu. Sám do toho ale nejdu... K. Cattrall úžasná! ()

kapibara

Není nad to,sejít se s kamarádkama a vyrazit společně do kina na 5 dílů Sexu ve městě v jednom a hned po tom hupkyšupky do šantánu na Cosmopolitan :)...takhle se prostě baví holky.Není to nic světoborného,ale my se fakt dobře bavily.Mé očekávání Sex ve městě splnil na 100%. ()

dehlie

seriál poznám, občas som ho aj sledoval. film mi prijde, až na predlhú stopáž ako jeho dôstojné zakončenie. film mi pripomenul čo ma na ňom najviac štvalo a zároveň bavilo. ten neskutočný materializmus. carrie zdrhne ženích a ju najviac štve, že si v ich novom byte nechala nové boty... ()

Ant_Antony

Film, který mě opravdu dokázal rozplakat - Kolik afrických dětí se mohlo za ten rozpočet najíst..? Vždyť tohle všechno jsme viděli už stokrát, navíc stokrát lépe... Některé seriály by měly zůstat striktně seriály a nelézt na plátna - respektive do delších stopáží - tohle se mohlo v klidu vejít do jednoho dílu coby finále série... Ale tím umělým natahováním stopáže jsem po dvaceti minutách byl ochoten dobrovolně podstoupit lobotomii, po padesáti minutách kastraci a kdyby měl film ještě o čtyři minuty delší stopáž, tak by mi z největší pravděpodobností narostla děloha a dal bych se na kariéru supermodelky... A to vážně chtěj natočit dvojku..? Hanba mužům, kterým žena vládne!!! ()

Cement73

Reklama na všetky možné značky oblečenia, kabeliek a mobilných telefonov. Zmýšlaním mi boli tie 4 stupídne američanky tak vzdialené, že tam nevidí ani Hubblov teleskop :) Naivná feministická spisovatelka, tupá prestarlá nimfa, prihlúpla americká fiflena s maniermi superstar a ryšavá citlivka, ktorá ma vytáčala do krajnosti... Feministická zvrhlosť na tretiu. Už nikdy více (dopozeral som to len vdaka zene :)) ()

Marys

Nikdy som nevidel seriál, takže ak niečo zámerne nadväzovalo na niektoré prvky z neho, tak som bol mimo toho. Bez toho všetkého mi to však prišlo ako mimoriadne rozťahaný, nepútavý príbeh postarších žien, ktoré zažívajú pubertálne dievčenské starosti a nevedia čo so sebou. Sem-tam humor, sem-tam mihnutie erotiky, mimo toho jedno veľké zívnutie. A SJ Parker je podľa mňa neskutočne nepríťažlivá. ()

katchi

Příjemná slepičárna! Kterou ženskou by nebavilo se koukat na hromady luxusního oblečení, lodiček, bytů popř.mexických hotelů?:) ()

sona123

Asi musíte být ženou v těch správných letech, jinak si tak nízké hodnocení zde nedovedu vysvětlit. A je taky pravdou, že ne vždy se vyplatí řídit se míněním uživatelů na ČSFD. Protože jen kvůli němu jsem si Sex ve městě (film) prostě vyškrtla ze seznamu toho, co musím vidět. Díky bohu, že se tvůrci nedali odradit a natočili dvojku a já shodou okolností po dlouhé době narazila po půlnoci na pár dílů starého dobrého seriálu. A tak jsem si Sex obstarala - a báječně se bavila a od srdce smála téměř po celou dobu, jako dlouho ne! Tudíž, líbila-li se vám známá čtyřka v seriálu, bude se vám líbit i tady a já už se těším na druhý díl. ()

chim.chim

Zabil kouzlo seriálu. Možná to je tím, že jsem nikdy nebyla věrným fanouškem, ale co mi na seriálu jen mírně vadilo, mě tady doslova vytáčelo k šílenství: hloupost zhýčkaných městských paniček, které si myslí, že dobyly svět. Mimoto film sám o sobě je neskutečně klišoidní, plný naprosto kýčovitých záběrů. ()

NickBrychova

Dlouho očekávané pokračování milovaného seriálu naštěstí neskončilo katastrofou. Svým děje plynule navazuje na poslední řadu seriálu a řeší se zde nové otázky z života pěti věrných přítelkyň - není to tedy omálání furt toho samého dokola. Celkově příjemný film s mírnými zvraty a tuctem vtipných scén :) ()

lucinka.md

O trošku slabší než bááááječný seriál, ale i tak ideální film pro deštivý lednový večer ... V představách běhám po obchodech, kupuju si boty za 500 dolarů a snídám šampaňské a kaviár v těch nejlepších restauracích ... Akorát mě pak vždycky tak trochu deptá každodenní srážka s realitou, do které patří spíš Baťa a kantýna s UHO v práci :-) ()

Anakinekcz

No nevím no , abych byl upřímný čekal jsem víc.Ne že bych byl sklamán to ne ,ale na to jak se o tom mluvilo jsem prostě čekal více.Možná to je taky tím ,že serial jsem moc nesledoval tak mi místy mohla uniknout souvislost,ale kdo ví :-P ()

alenka odpad!

mám ráda kabelky, koktejly a seriály, ale vocaď pocad´! Tohle je špatný! O ničem, nudný, dlouhý, povrchní, nevkusně naroubovaný na product placement, a ubohý. až z toho píšu s diaktirikou... acjho... ()

muoaner

Že sem tedy vydržel přes 2 hodiny ženského oničem tlachaní a bez jediné pauzy ... to si zaslouží 3*. I když nechápu proč tak jednoduchou pointu natahovaly na 148min, ale na druhou stranu ženský protějšek určitě ocení každičkou minutku. ()

Pavelos

Film natočený přesně pro ženské pohlavý.. Když na to budou koukat, tak musí být u naprostého vytržení, všechny ty luxusní hadříky, botky, kabelky, neomezené nakupování a ideální chlapi typu "pan božský" nebo "Dante" když se sprchuje.. Bohužel jsem chlap a proto jsem ten film tak trošku musel protrpět abych viděl jak to nakonec dopadne:-) Ale jak se říká "Konec dobrý, všechno dobré." ()