AngiS

Mám za sebou seriál.. Mám za sebou film... A víte co? ne... Nepřišlo mi to infantilní.. Vydržela jsem u toho od začátku do konce. Chvílema jsem i se smála.. A výsledek? Jo, bavilo mne to :-) 75% ()

MareT.

Upřímně, uvažoval jsem i o 4*..:-) Je to moc fajn film, taková spíše jednohubka a moc se mi líbilo (některým to naopak vadilo), že celý film je jako několik dílu po sobě. V pocitech u tohoto filmu jsem byl jak na horské dráze (u scény, kdy se Carrie rozhodne zničit si svatební květinu o něčí hlavu, mě až zamrazilo), jednou se tlačí dojetí po druhé se mi chtělo smát a po třetí na mě šla deprese. Což je vlastně dobrá vizitka filmu jako takového. Jediné, co mi kazilo špatný dojem, jak asi každému, je přeslazené konce prakticky všech hlavních hrdinek a hrdinů. ()

cab

Timto filmem mel byt zakoncen uspesny serial o ctyrech zenskych z New Yorku, ktere resi sex, chlapy, vztahy a zase sex. Bohuzel prisel jeste druhy dil. Pro me stravitelnejsi v damske spolecnosti. Trosku dlouze natahovany pribeh z predem jasnym koncem pokud clovek shledl cely serial. 60% ()

vorenus

Myslím si, že seriálu opravdu stačí půlhodinka k tomu, aby se divák skvěle bavil.Tady je jeho délka zbytečně natahovaná a autoři se spíš snažili o dramatický podtext.Což ve výsledku bylo spíš na škodu. ()

Scytale

Jaký seriál, takový film. Jak praví klasik: "Móda je něco tak nevkusného a ošklivého, že ji musíme každý půlrok měnit". ()

TerezaVanCZ

Fashion, fashion, fashion...o ničem jiném to už není. Zatímco seriál vtipně reflektoval partnerské problémy, film je pouze o módě. No ale nebyla bych ženského pohlaví, kdybych netvrdila, že jsem si to přesto užívala. ()

Nons3nse

I will love you forever, Ever Thine, Ever Mine, Ever Ours.Nečakal som že sa budem baviť,no bavil som sa :-) Romantické komédie moc v láske nemám.Film je o ženách,so ženskými problémami , pre ženy.Ale aj napriek tomu že som nevidel seriál sa mi film páčil. Boli tam vtipné hlášky a scény na ktorých som sa zasmial . Film je nabitý emóciami a hlavne láskou. Síce som sa na filme Sex v Meste dobe pobavil,moc ma neláka vidieť ho znovu, možno časom zmením názor. Na konci filmu sa mi najviac páčila veta : Je jedna značka ktorá nikdy nevyjde z módy : Láska... Dávam 75 % . ()

Hanys_

S původním seriálem moc dobrých zkušeností nemám (shlédnuto cca 5 dílů, které mu skvělou reklamu zrovna 2x neudělaly), ale těhle 150 minut jsem si i bez hlubších znalostí postav celkem užil. 6/10 ()

Bohemák

Z romantických komedií jedna z těch nejnápadnějších a nejvtipnějších. Hrdiny nejsou uvřeštěné středoškolačky - i to je fajn. ()

Fary odpad!

Chtěl jsem tomu dát šanci - sobota večer, nic na práci - ale i tak je to prostě neuvěřitelně BLBÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ!!! ()

Piškotka

Na samém počátku jsem s problémy sledovala obraz a zároveň titulky. Byla to střihová smršť. Místy jsem se přistihla, že sleduji spíše ohoz hereček než to, co vlastně říkají. Jejich šaty byly prostě úžasné. Co se týče samotného děje, autoři vsadili na pocity štěstí střídající se s pocity podobnými držkopádu. Carrie s Božským se z racionálních a praktických důvodů domluví, že se vezmou. Pak to samozřejmě dopadlo tak, jak dopadlo. Mirandě byl jednorázově sexuálně nevěrný její manžel. Byla to reakce na jejich uhasínající sexuální život. A tak by se dalo pokračovat dále. Akce vždy vyvolá reakci. Všechny hrdinky si dokázaly užívat života, i když bylo nejhůř. A samozřejmě stály při sobě, to se cení. A láska v tomto filmu vůbec nezní jako klišé. Hledáme ji vlastně všichni, v různém čase, různé době a podobě. Dávám 5* eleganci, luxusu, L. Vuittonovi, M. Blahnikovi a Vivian Eastwood. ()

ClimbVibe

Nenudil jsem se, ale taky jsem nebyl nadšený jako svého času ze seriálu. Carrie a spol. zestárly, ale já taky, takže jsem čekal větší pecku, než několik průměrných dílů v sobě. ()

dormouse odpad!

Do dnešního dopoledne, kdy jsem si do pochmurného počasí půjčila "něco oddechového", jsem si myslela, že nemorální je především točit filmy o násilí. Teď si ale myslím, že jsou filmy mnohem nemorálněší, a sice filmy glorifikující lidskou blbost. V tomto případě tedy především ženskou blbost, což mne uráží dvojnásob, asi jako dvouhodinová reklama na prací prášek či vložky. Hlavní "děj" filmu spočívá v tom, že nevzhledná, malinká, směšně vysokm hláskem mluvící přesčtyřicítka Carrie donutí poměrně hezkého, rozumného a bohatého chlapa, aby si ji po 10 letech konečně vzal, a místo aby byla ráda, že jí nedá kopačky, zastraší ho honosnou a okázalou svatbou, z které dotyčný pochopitelně vycouvá. Carrie, místo aby si sypala popel na hlavu, se na něj zlobí. Paralelní děj spočívá v tom, že Miranda, poté co z manželství zcela vyloučila sex, se diví a má za zlé svému přitroublému manželovi, že se jednou zapomene jinde a opustí jej. Doplňující linie jsou tyto: Samantha ve svých 50 letech zjistí, že není stavěna na monogamní vztah a Charlotta otěhotní. Toto strhující NIC je nataženo do dvou hodin, které jsem protrpěla kvůli 55 korunám za půjčovné DVD. A s filmem mne opravdu nemohla smířit ani skutečnost, že Carrie nakonec nahlédla svou zpozdilost, Miranda rovněž, Carlotta, jak se dalo předpokládat, vskutku porodila, a Samantha se dožila svých 50 narozenin. Vzhledem k tomu, že po prokousání se filmem cítím, jak mi po celém těle raší peří, jdu si okamžitě pustit Apokalypse now. ()

Angelino

Vedel som do čoho idem a jednoducho film sadol do nálady. Bolo to vcelku priamočiare, jednoduché, raz dokonca trochu prekvapivé, na nič sa nehrajúce, sem tam romantické, veľmi konzumné a oddychové. A niečo také som práve potreboval. Takže znova nie úplne objektívne 4. ()

kwoky

SUPER! Zábavné, chytré, trochu kýčovité, dojímací... Jsem nadšený. Jen ten konzumní svět se mi celkem hnusí. ()

TERRORDROME odpad!

Naprostá, diamantami vykladaná a hovnom plnená obludnosť! Viac ako 2 hodinový zlepenec scénok o štyroch krikľavo nastrojených rašpliach čo asi ušli z voskového múzea, schádzajú a rozchádzajú sa s mužmi a depky si liečia vymetaním módnych prehliadok. Film v ktorom najdramatickejšou scénou je listovanie módnym časopisom, kde hnusná mužatka Sarah Jessica Parker objaví dáku nesmierne dôležitú informáciu. Skutočným scenáristickým vrcholom je potom ohromne napínavý záver v ktorom si musí tá istá osoba švihnúť a vyzdvihnúť topánky za 525 dolárov, to už je fakt nervák, nič pre slabšie povahy!!! Spomínal som už že hlavné hrdinky sú sympatické ako očkovanie proti tuberkulóze hrdzavou ihlou? A spomínal som už, že je to hnusná, nevtipná, načančaná, luxusnými handrami vypchatá kokotina? Tak to hovorím. ()

Schuldiner odpad!

Kýč luxusu a povrchnosti v celé své kráse! Mám za sebou půlhoďku a jestli ta druhá půlhoďka (z celkových pěti !!!) bude na podobné úrovni, těm dalším už šanci nedám. --- Tak po jednasedmdesáti minutách můžu téměř s jistotou prohlásit, že je to sračka!!! Jak příhodné... (kdo viděl, tak ví, co se stalo v jednasedmdesáté minutě) Dál už to sledovat nechci a nebudu. Seriál mě bavil, i když jsem viděl jen pár dílů. Ale toto je nuda plná těch nejobludnějších a nejstupidnějších keců, a to vše je hozeno do ´´neskutečně srdcervoucího´´ dramatu... ()