Illy

Moje manželka na Sex kouká (není ortofanynka), tak jsem nakažen asi deseti díly. Na půl hodinky je to vtipné a odlehčené. Tak jak si s tím holky poradíte přes stodvacet minut? Čekal jsem sondu do duše čtyřicetileté ženy a ....máme se pánové na co těšit..:-) Ženy jsou spokojené pouze zalknuté značkahadrybotykabelky.. Děti? Máme dohromady dvě, ale čert je vem, jen jako křoví, rozhodně ne jako náplň života.. Rodina? Kdeže... Jen sebestředný kolotoč o NÁS (děvčatech v nejlepším věku). Ano, občas jsem se zasmál, ve finále mi ale bylo líto těch zakaždoucenubudumladá děvčat, co už by měly mít soudnost.. ()

Greg25

Vcelku lze říct, že některé seriály by měly zůstat pouze na televizních obrazovkách a neměly by se objevovat na plátnech kin. Sex ve městě je jeden z těch seriálů, který měl zůstat navždy na televizních obrazovkách a uchoval by si tak svůj zasloužený fenomenální kult. Jsem toho názoru, že převedení na filmová plátna byl kámen úrazu, to co prostě fungovalo v seriálu už o poznání méně funguje ve filmu. Ano, ve filmu je všechno co bylo v seriálu - móda, vztahy, řešení problémů, parta kámošek... jenže upřímně, je toho moc, stopáž filmu trvá více jak dvě hodiny a vy nakonec nemáte pocit, že sledujete film, ale pustili jste si tři příhody seriálu za sebou. Film má samozřejmě rychlejší tempo než-li seriál, ale v tomhle případě je to spíše škoda, ztrácí tak podářené dialogy, vtip i atmosféru, kterou aspoň ve svých začátcích míval seriál. Nikdy jsem nebyla nějákou extra fanynkou seriálu, ale považovala jsem ho (aspoň první tři série) za poměrně povedené, ale tenhle film se vskutku nepovedl, to už tvůrci měli radši přidělat další sérii než tohleto. 60% ()

Kratoc

Pro mne celkem o ničem. Je to film o ženách pro ženy, které používají Apple. Prostě vezmete jeden díl seriálu a nafouknete ho na dvě a půl hodiny. Takže chápu, že pro fanynky, které si krupnou do kalhotek pokaždé, když zazní jméno Dior (případně nějaká jiná top značka), případně největší dilema jejich života je, jestli to s Božským nakonec klapne nebo ne, je to naprostá bomba, pro nás ostatní (normální ;)) další zbytečný film, který kdyby zůstal nenatočen bylo by pro všechny lépe. Někdy je fajn zůstat při zemi (rozuměj seriálu) a netlačit se za každou cenu do filmu. ()

HanaM.

Achjo, Carrie se vdává a Samantha žije v dlouhodobém vztahu. Ve městě není skoro sex. Celá myšlenka seriálu, jak ji popsal jeho scénarista a to, že být singles není špatné, je v ruinách. ()

dosig

První půlhodina 3,5* další hodina 3* a závěrečná půlhodina 2*. Vůbec by mi nevadilo, kdyby to neskončilo dobře. Bylo by to realističtější a zábavnější než uslintaně sladká svatba a happyend. Jenže to je prostě americký film a ne seriál,který má špatným koncem navnadit na další díl. Kdyby to nemělo nálepku Sex and the city, byl by to hodně podprůměrný film, který po 139 minutách skončí stejně,jako začal. ()

waits

Stejně jako v seriálu se perou zábavné momenty a povedené bonmoty s plytkýmy scénami, myšlenkově spřízněnými s telenovelami, jen ve svižnějším a modernějším provedení. Překvapivá dráždivost a vtip začátků seriálu jsou ale ty tam, hrdinky dotahují svoje role do krajností (Charlotte je skleníková květina desetiletí, někdy až nesnesitelná inftantilita neopouští dámy ani s postupujícím věkem), zústává provokujíicí samořejmost luxusu střední třídy na Manhattanu v porovnání s pracovní vytížením, která musí zdeptat každou soudnější divačku dorazivší do oblastního kina tramvají po celodenní šichtě v prodejně sportovních potřeb. A co ten protivný minipes? Návštěvnost ale ukazuje, že zajímavé postřehy o životě nejsou potřeba, hlavním tahákem nakonec klidně mohou být boty od Blahnika a krásné exteriéry. Film, pohádku pro dospělé, jen s moderními kostýmy, jsem nakonec vydržel, i já jsem si našel něco svého, a to záběry New Yorku (pobíhání po Central Parku, setkání na Brooklyn Bridge).Zkrátka, tuhle mírně dekadentní podívanou nedokážu ocenit zdaleka tak jako například sekretářky pražských poboček zahraničních firem. ()

M1k9

Velmi příjemná kombinace komedie, romantiky a módní přehlídky. A vůbec nebylo to špatné. Největší zásluhy připisuji Sarah Jessice Parker. I chlapi se mohou podívat a třeba se inspirovat tím, jak udělat svou ženu šťastnější (rozmazlenější). 5/10 ()

Emzet

Pro ty, kdo by chtěli tvrdit, že Sexu ve městě a jeho kouzlu nerozumím - seriálu jsem nakonec dal čtyři hvězdy. Film byl pro mě dost velkým zklamáním: jedním vrzem zahodil byť malou špetku charakterového vývoje, kterého jsme se dočkali v posledních sezónách, donekonečna omílal stokrát omleté, znova přešlapoval v tématech dávno v seriálu využitých (neřkuli lépe využitých). Pokud bych skutečně bral film jako tečku, všechna ta obliba určitých postav, kterou jsem si za vydatné podpory seriálu někdy pracně budoval, by šla do hajzlu. SATC TM (to není trademark, ale "the movie") je ještě kýčovitější, ještě bohémštěji zhýralý, ještě...zkrátka je špatný. Škoda. Uvidíme, jestli kdy najdu odvahu vidět dvojku. ()

Gore odpad!

Tak tohle teda ne, sledování tohoto filmu bylo pro mě stejné, jako sedět hodiny v čekárně u lékaře plné infikovaných lidí. Nestačí, že hrdinky by vyhráli první cenu za nejnesympatičtější 'krávy' pod sluncem, ale jejich celý sociální status mi prostě neseděl, ani jejich ukřičené chování, vyjadřování, rozmazlenost, povrchnost. Navíc celý film se nesl od ničeho k ničemu, a přišlo mi, že stál na místě. Pár vedlejších motivů, které měly náznak děje, by se tam našlo, ale nebyly takové, aby stály zaa zmínku. Osobně bych 'anti-hrdinky' nahnal do dolů, aby si uvědomily, že život je o něčem úplně jiném. ()

Jaroslaf

o třídu hloupější než seroš. bez nadhledu. s kýčovitými scénkami a nicneříkajícíma kravinama (módní přehlídka zúčastněných dam například). Velice a zbytečně dlouhé. přesto z nějakého důvodu dávám tři. asi sem úchyl. ()

Chudobka

Samozřejmě jsem slyšela o seriálu Sex ve městě, ale nikdy jsem ho neviděla. A včera, zcela náhodou, jsem se podívala na tenhle film, a byla jsem překvapená. Líbil se mi! Taková pohádka pro ženy. Nevím, proč se na to dívají muži a pak to negativně hodnotí. Ti to prostě nemůžou pochopit. Nebo  většina z nich. Láska, krásné šaty, zase láska, pohádkové bydlení, značkové kabelky...Spousta pozlátka, to ano, ale proč to nevidět aspoň ve filmu. Vzpomněla jsem si na výbornou knihu Deník americké manželky. Jejich starosti na mou hlavu! Ale ty holky byly docela fajn. Není nad dobrou kamarádku. ()

blazenka

Film mě naprosto dostal! Šla jsem do kina s tím, že se pobavím, pokud se bude ubírat ve šlépějích seriálu. Nečekala jsem ovšem, že se pobavím tak skvěle. Humor - přesně dle mého gusta, kostýmy, boty, vše, co se oblečení týče - naprosto úchvatné. Dámy, kterým se líbil seriál, musí tento film milovat stejně jako já. Protože narozdíl od seriálu, který je bezesporu skvělý, ale na každý díl jsme musely stráááášně dlouho čekat, je ve filmu vše naservírováno najednou. A to je paráda. Takže jestli chcete umírat blahem nad vším tím značkovým oblečením, skvělým inteligentním humorem a trochou romantiky, seberte se a běžte do kina!!! ()

Milwa

Konec jedné éry... film je logickým vyústěním seriálu, kdo nemiluje seriál, nebude milovat film. Příběh o popelce z New Yorku je završen, nezbude nám, než se poohlédnout po jiných příbězích, bohužel...:-( Byl to pro mě skvělý zážitek, přesně jak jsem čeklala, zasmála jsem se, pobrečela jsem si, poslední půlhodinka mě dostala....mám děsnou chuť si znovu pustit první díl první sériie a jet nanovo, ale něco mi říká, že bych to neměla dělat, že něco krásného skončilo a je třeba se pohnout dál a jako Miranda se neohlížet za minulostí....Sbohem holky, byla s váma sranda, přirostly jste mi k srdci.... ()

kaze

Ja som seriál vôbec nesledovala, ale film sa mi páčil. čakala som niečo viac vulgárne, ale stále asi platí, že Amerika je viac konzervatívnejšia ako Európa. A to sa mi na tom páčilo, že z toho neurobili feministický žvást...príjemne na sobotu poobede... ()

hobbitko odpad!

Tento film potvrzuje, že některé seriály by měli zůstat u seriálové podoby. Převedení na velké plátno se v tomto případě nezdařilo na plné čáře, téměř se to nedalo dokoukat a to mám tento seriál moc ráda. Hlavní představitelky jsou zredukované do podoby hystericky upištěných, uječených a nad míru snesitelnosti afektovaných blbek (člověk se ptá, jestli tak nějak vypadá a chová se Paris Hilton) a kde seriál byl inteligentní a vtipný, film je naprosto nudný a trapný. Jediné, na co se v tom dalo koukat bez pocitu utrpení byly ty asi tři minuty, kdy na pozadí hrála píseň Auld Lang Syne - obrazy, které ji doprovázely měli atmosféru a duši, bohužel nastal moment, kdy píseň dohrála a my se vrátili zpět do poněkud pokřiveného světa lidí, kteří se nás snažili přesvědčit, že 50 letá žena se rozejde se svým dlouholetým přítelem jenom proto, protože ho miluje až příliš a proto nedokáže dostatečně myslet na sebe???? WTF. ()

isla

Po prve,ja som dost velky fanusik serialu ale bohuzial toto narobilo viac skody nez uzitku.myslela som si,ze budu skriekat podstatne viac,preto ma milo prekvapilo,ked vlastne skriekala iba charlotte :-)take male(alebo marketingovo OBROVSKE)nic proti nicomu,podla mna mali prestat presne tam,kde prestali so serialom a nemali sa nechat zlakat a kriesit nieco,co uz bolo dokoncene.film je slaby odvar vtipkov,ktore vladli celemu serialu a naco vobec hrat na smutnu notu vo filme,ked serial bol vyznacny svojim optimistickym pristupom a snahou na nic sa nehrat a pobavit...z nostalgie za serialom a vobec uz len kvoli tomu,ze zasa taky pruser to nebol a obcas ma to celkom zaujimalo davam priemerne hodnotenie...ale dve hviezdicky su velmi blizko. ()

P-puma-

Popravdě díly, které jsem viděla ze seriálu by se dali spočítat na prstech jedné ruky, ale k filmu to nepotřebujete. Je báječný a vtipný i bez toho. ()

THE_Joko

Ak pominiem príbehovú predvídatelnosť, ktorú som odrecitoval 10 minút po začiatku a až príliš mnoho scén s Cynthia Nixon (pre mňa veľmi ale skutočne veľmi nesympatická herečka), tak vzhľadom na občasné vtipne výroky (sú miesta kam by sa vasaby nikdy dostať nemalo! :D ) tak to hodnotím ako vcelku príjemne zabitý večer. ()

Kvítek

Sex ve měste THE SERIAL STORY je pro mě naprosto kultovní záležitostí a šest vtipem, lehkostí, sexem a botami nabitých sezón mám za sebou minimálně třikrát. Sex ve městě THE MOVIE pro mě byl až na pár povedených situací zklamáním. S přibývajícím věkem hlavních protagonistek ubývá šťávy a humoru, což nikdy není dobrá kombinace. Dodíváno jen z nostalgie a zvědavosti, kam a do čí postele vítr nakonec newyorskou čtverku zavane. ()

ypres.bass

Neviděl jsem ani jeden díl seriálu, takže nesrovnávám. Občas nuda občas dobré hlášky, co mne ale docela bavilo, tak to že (asi jako jeden z mála heterokluků) že jsem se docela chytal na jména jako Manolo Blahnik, Louis Vuiton, Christian Dior nebo Vivienne Westwood. Chtěl bych někdy mít jejich rozpočet. ()