Tohle je Sparta!

• USA Meet the Spartans (více)

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

surface

Hodně jsem se pobavil u této parodie na 300 bitva u Thermop. filmové zpracování ale stojí za zlámanou grešli :] ()

Pattrick

Ten film byl zaplacenej asi z reklam na produkty, které se v něm vyskytují, bo nevím kdo to Friedbergovi a Seltzerovi pořád platí. I když, opravdu je to lepší než ta sra*ka Epic movie (ani jsem ji nedokoukal). Čekal jsem něco podobného jako Epic, ale jsem překvapen, sice je to fakt slátanina, ale místy srandovní a v kategorii parodie to obstálo dobře. Některé vtípky jsou dost nudné, některé fakt nechutné (Paris, líbačky) a některé vtipné (GTA, Modré plátno atd.) .. Takže 2* za film a pár vtipných míst a jedna za Carmen, protože na ni koukat se dá snad pořád. ()

onsik84

Od parodie se nesmí očekávat nějaká originalita, ale důležité je aby pobavila...Ještě, že tam "hraje" Carmen Electra. ()

BigBen87CZ

Prvních 20 minut ... BOMBA ... opravdu jsem se slušně zasmál, i když některé fórky jsou protahované donekonečna a i zde je všude slyšet americký fekální a vulgární humor. Zbytek ... ? Slátanina prvního kalibru. Když jsem film viděl, mylslel jsem si, že se jedná o malý projekt kamarádů ... i když mi tam haproval Kevim Sorbo a Carmen Electra ... Takže rada zní: Pusťte si 20 minut a ve chvíli, kdy Leonidas odchází, to vypněte ... už Vás žádný dobrý fór nečeká ... Celek ? 30% ... jak říkám, jen za těch prvních 20 minut ... A perlička na závěr ... všimli jste si, klik lidí film hodnotilo a kolik ho komentovalo ? ()

Wlashack odpad!

Kdyby tady bylo něco horšího než odpad, dal bych určitě to. Mám podobné ptákoviny rád, od poctivých Spaceballs po značně slabší Scary Movie (1), to všechno zkousnu, ale tohle?? Tohle označí za parodii? Mám rád skryté narážky, dvojsmylné scény připomínající parodovaný originál, ale hlavně když si parodie drží úroveň a stává se jaksi odpočinkovou verzí originálu (Star Wars > Spaceballs). No abych se vrátil. Film je nechutná a trapná směska narážek na různé trháky té doby. Ale ne narážek skrytých, nýbrž vynucených a vytažených do totálního braku, který spíš urazí než pobaví. Přátelé takhle opravdu ne. Jediná podařená scéna (GTA) opravdu nezachrání celý zbytek. Tohle by mi nestálo ani za stažení z RS natož že jsme vyhodili v půjčovně 70 Kč za BluRay. ()

gabo1

Pokiaľ to pozeráte dobre naladení s dobrou partiou a dobrým alkoholom, tak je to prča. Očakávajte úplne bahno paródií a aspoň nebudete sklamaní. A "fat man from borat" je popi.i... ()

Prehistar_

Překvapivě dobrá parodie, která ovšem postrádá jakoukoli atmosféru a některé fórky zápasí s ubohostí. Každopádně proti ostatním počinům tohoto režisérského dua je to přímo veledílo. ()

Isabellla odpad!

Tak tohle je rozhodně a nepochybně ten nejhorší film, co jsem kdy viděla. Hodina nikdy v mém životě netrvala tak dlouho. Prostě odpad všech odpadů. Absolutní příšernost, kterou museli snad vymyslet nějací retardi. Ještě, že jsem tak tolerantní osoba, jinak bych tenhle blábol musela vypnot už po scéně se svalnatým mimnem, kterou následuje scéna plivajícího šrečete. :D ()

MclaireM odpad!

Date Movie,Epic Movie a Dance flick sú síce blbé parodie ale zniesť sa ako tak dajú.Meet the Spartans??Toto sa nedalo.Po prvých 15 minutách som to hned vypla a radšej si v duchu hovorila že takýto film neexistuje a ani nemože existovat a lutovala tych ktory ho niekedy dopozerali dokonca. ()

popisek

Časově okleštělá verze známého historicko-akčního filmu, nikoliv však vtipem a uměním parodovat. Velice podařile vystihující momentky, které často napadnou diváka mnohem dopředu, neboť již samotný film je jakýmsi náběhem na parodii. Nic proti historii, ale opravdu si myslíte že 300 vojáku mohlo několik dní porážet tisíce jiných válečníků (lol)? Pokud si toto nemyslíte též, toto je něco pravé pro ty, jenž rádi černý humor a naprosté zborcení původních myšlenek autorů. ()

Fujin

Nejaky povedeny joke padne kazdych 10 min, koukatelna Carmen Electra a styl chuze Sparty, ktery zaujme. Bohuzel vice nez tech lepsich je tu prevaha vtipu spatnych. Me uz znechutila film zakladni idea: udelat ze statecnych vojaku Sparty teple idioty. ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)