• DJ Kritik

Poslať do terénu človeka s naučenou odpoveďou na otázku, ktorú položí ľuďom o ktorých si myslí, že sú "presne" na to určení a dokazovať akí sme my ostatní oslnivo múdri tak to je nevkusné až dosť. Povyšovať sa a pritom nič nevedieť. Nevedieť v tomto prípade znamená, že sú odkázaní /tvorcovia/ len na prácu, ktorá je bezprínosná. Humor nedokážu vymyslieť a ani navodiť, herectvu sa nevenovali a žurnalistikou sa živiť nikdy nechceli. Ale im sa netreba čudovať robia to pre peniaze, len ľudia čo sedia v sále a pri TV .....ale to je o inom. Nie každý dobrý kuchár vie matematiku. Hocikoho stará matka, ktorá vie všetko o záhrade o tom ako treba sadiť mrkvu, starať sa o domácnosť nemusí vedieť akú hodnotu má Pí. Bohužiaľ smejeme sa práve im. Nie tým, ktorých oslovujú na ulici, ale tým, ktorí sedia vedľa nás. A nie vždy vedia odpovedať. Preto nie sú hlúpy. ..... A jeden poznatok za všetky. Prišiel s tým kolega v práci ako sa mu jeho priateľka sťažovala, že oslovili jej syna, dali mu 50 otázok a len na jednu nevedel odpoveď a iba tú jedinú, využili vo vysielaní. Ale veď všetci chceme len toto, či nie? Chceme, aby sme mohli ukazovať na "hlupákov" okolo nás. Len pozor, aby sme nelamentovali až po funuse. ........................ ............... .. ........ ................. ............ ..... Humor: odpad Stupidita: ***** Reálnosť: * Manipulácia z odpoveďami: *****(25.1.2009)

• Hexa

Pro boha, kolik to má dílů? Skoro pokaždý, když zapnu televizi, tak to tam hrají a je jedno, jestli je poledne nebo 4 ráno. Naprosto nevtipná, místy až trapná show. A nejvíc do očí bijící je jejich výběr spoluobčanů na ulici, kdy sem tam snad jen jednou/dvakrát viděla normální lidi, jinak to sou socky a od pohledu naprostí tupouni. Hrůza, hrůza, hrůza!(25.10.2014)

• Mire

Dávam odpad, pretože trh je tohoto programu už maximálne presýtený, hlavne po jeho nepochopiteľnej nadprodukcii a už dávno ma to nevie rozosmiať, aj tak tam stále oslovujú len ožranov a cigánov lebo vedia že sú hlúpi a môžu dačo "vtipné" povedať. Ale pamätám sa na jednú záverečnú scénu za titulkami, ktorá zvykla chodiť. Bolo to pred niekoľkými rokmi a pýtali sa nejakej (ako inak) cigánky že čo svieti cez deň. A ona samozrejme povedala že mesiac, aby to bolo "vtipné". A vôbec, tron to vystihol výborne, hlavne s tými zážitkami z nakrúcania. Nech idú do piče s takýmto prístupom!!!!!(6.5.2010)

• Cappuccino

Táto "polo-zábavná šou" sa rozdeľuje na dve časti. Aké? Jedná kvalitná, druhá nekvalitná. Prosté. Treba vysvetliť? Výber jednoduchých otázok a menej inteligentných jedincov (česť výnimkám) spomedzi našich občanov. To je tá zábavná časť, keď pri každom druhom-treťom účastníkovi padám na zem od smiechu. Až do chvíle kým na scénu príde buldog Andrášy, smejúci sa na svojich vlastných, absolútne úbohých fórikoch. Hostia občas zachránia situáciu, ale úprimne? Jediný klad je náš primitívny národ a kým nespovedajú občanov otázkami, človek trpí.(2.4.2010)

• Karush

Kedy sa už konečne Elena a Andrasy a pozvaní hostia uvedomia, že na ich vtipných príhodách sa len oni smejú, od nich trápnejšie vyznejú už len vzdelanejší , ktorí chcú za každú cenu zavtipkovať. Slovensko sa len znižuje tým, že ukazujú akí primitívi sú na Slovensku a ešte sa na tom majú aj smiať aký s prepáčením sprostý národ sme?!Niežeby o tom radšej pomlčali!(13.3.2009)