• lubospoti

O trochu lepší moderátoři než v českém provedení. Stejně tak se mi zdá i lepší výběr otázek. Ovšem některé odpovědi jsou skutečné "perly". Nevím, jestli je to výběrem "kolemjdoucích", ale většinou mi přijdou odpovědi v této slovenské verzi "hloupější" ( a tím pádem i většinou zábavnější) než ve verzi české.(12.2.2014)

Andrásy s Vacvalovou boli celkom zaujímavý pár, častokrát však smiešny trochu iným spôsobom, ako zamýšlali. Ale v tom bolo práve to kúzlo. No odpovede na otázky boli niekedy až tak absurdné, že sa dá začať pochybovať o ich pravosti a uvažovať nad tým, čo vymyslel scenárista a čo je autentické. Na rozdiel od Kramplovej českej verzie sme si zo seba dokázali robiť väčšiu srandu.(1.10.2012)

Dlho vysielaný program slovenskej TV Markíza, ktorý žal úspechy sa už zrejme definitívne dočkal svojho konca. Čo mi pripadá dosť na škodu keďže to bol okrem televíznych novín najdlhšie vysielaný program a mal mnoho divákov všetkých generácií. Veď kto by sa schuti nezasmial na naivnosti a nevedomosti prostých Slovákov ktorý miestami ani nevedeli koľko je 2x2? Je len škoda že pod tlakom neskutočného vymýšľania a akože "zlepšovania" programu to malo za následok jeho úpadok, no čo asi si to tí tam hore čo rozhodujú o programovej štruktúre už nevedeli predstaviť vysielať v roku 2010. Ja som sa však po minulé roky z chuti bavil a dvojica Vacvalová - Andrásy k tomu rozhodne dopomohla.(15.9.2010)

• tuberatanka

Pozeral som to už dosť dávno. Ak ma pamäť neklame, držalo sa to obvyklej schémy televíznej zábavy, kde tá najpodstatnejšia vec (v tomto prípade odpovede vrajže náhodne vybratých respondentov na vedomostné či občas absurdné otázky typu "vybrané slová po š?") tvorí minimum zo samotnej relácie, a zvyšok tvorí kotkodákanie moderátorov a hostí na kadejaké od veci témy (asi sa to volá "talkshow"). Ťažko mi po tých rokoch posúdiť, do akej miery išlo o zábavu a do akej miery o trápnosť, ale no, ako desaťročný som sa na tom bavil. Teraz by som si to už asi nepozrel.(24.11.2011)

• Karush

Kedy sa už konečne Elena a Andrasy a pozvaní hostia uvedomia, že na ich vtipných príhodách sa len oni smejú, od nich trápnejšie vyznejú už len vzdelanejší , ktorí chcú za každú cenu zavtipkovať. Slovensko sa len znižuje tým, že ukazujú akí primitívi sú na Slovensku a ešte sa na tom majú aj smiať aký s prepáčením sprostý národ sme?!Niežeby o tom radšej pomlčali!(13.3.2009)