Reklama

Reklama

Zábavná šou, ktorá vás presvedčí, že netreba dať na prvý dojem!  Úctyhodných jedenásť rokov nezabudnuteľná moderátorská dvojica Elena Vacvalová a Oliver Andrásy moderovala divácky veľmi obľúbená televíznou šou Aj múdry schybí, ktorá zábavným spôsobom sondovala znalosti slovenského národa v rôznych oblastiach.
Relácia, ktorá sa nakrúcala v bratislavskom v dnes už neexistujúcom Divadle West, odkrývala smiešno-smutnú nevedomosť ľudí, ktorých pôvabná reportérka či šarmatný reportér náhodne oslovili na ulici a kládli im v podstate veľmi jednoduché otázky, občas striedané nejakým tým chytákom. Elena a Oliver potom spolu so svojimi hosťami sledovali zostrih tých najzábavnejších, najzaujímavejších a najneuveriteľnejších odpovedí - a samozrejme ich nemenej vtipným spôsobom komentovali. (TV Markíza)

(více)

Recenze (133)

fordhont odpad!

všechny recenze uživatele

Tyhle pořady mi většinou nevadí, ale tady je snad všechno špatně. Už úvodní znělka je jedna z nejhorších a nejprotivnějších v čele s textem, který tam asi nacpalo čtyřleté dítě. Vacvalová (jméno jsem si našel až teď a snad ho už nikdy nebudu potřebovat) je svým výrazem a nulovou vtipností spíše protivnou úřednicí, určitě ne moderátorkou komediálního pořadu. A o výběru dotazovaných nemluvě - co je moc, to je moc. Sonda znalostí slovenského národa? Doufám, že ne. Možná spíš sonda do inteligence tvůrců tohoto pořadu. ()

Eamby odpad!

všechny recenze uživatele

Je to choré. V jejich hledáčku na ulici je to většinou člověk s minimálně dvojkou v krvi, který ještě stojí a jakžtakž mluví. Dále ženy romského původu, které vyplodí odpověď, která s otázkou nemá nic společného a další opravdu podivné existence. Pořad, který se snaží z těchto lidí udělat hlupáky, jen z nich nic dělat nemusí, oni to ze sebe udělají sami... někdy jsou ty odpovědi opravdu smutné- nevědět, co zkoumá anatomie? (mrtvoly a citróny) Dobrá, otázky z historie bych možná (možná) pochopila, i když jsou naprosto stupidního rázu, které by měl vědět snad každý, co vyšel aspoň základní školu... A stejně- všichni tleskají, smějí se, hahahahahaha. Největší tečka na konec:,,Čtverec má šest stran." ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Dominantná Elena Vácvalová a trcko Oliver Andrásy sú mi veru podivná moderátorská dvojica. Ale za tie roky som si už na nich zvykol. Zábavná relácia, ktorá stojí na jednoduchom nápade - dávať záludné otázky ľuďom z ulice, je celkom v pohode. Starostilo vytypovaní respondenti dokážu zo seba dostať neskutočné hlášky. Hlavne si, ale každý musí uvedomiť, že nejde o prieskum inteligencie slovenskej populácie, ale zábavnú reláciu, kde sú zpravidla tázaní primitívni hlupáci. ** ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Andrásy s Vacvalovou boli celkom zaujímavý pár, častokrát však smiešny trochu iným spôsobom, ako zamýšlali. Ale v tom bolo práve to kúzlo. No odpovede na otázky boli niekedy až tak absurdné, že sa dá začať pochybovať o ich pravosti a uvažovať nad tým, čo vymyslel scenárista a čo je autentické. Na rozdiel od Kramplovej českej verzie sme si zo seba dokázali robiť väčšiu srandu. ()

Mr.Hudson 

všechny recenze uživatele

V Česku máme pořad Nikdo není dokonalý na slovensku mají zase Aj múdry schybí. Já osobně jsem viděl jen pár dílů a potom největší perly na internetu a úplně mi to stačilo. Nevím jestli ti lidé jsou opravdu tak hloupí nebo si tvůrci pouze vybírají různá individua. Ať je to jak chce, tento pořad má především pobavit a to se mu daří opravdu mistrně. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (4)

  • V roku 1995 sa program začal vysielať na dnes už neexistujúcej televízii VTV, v roku 1997 ho prevzala TV Markíza, ktorá ho vysielala až do roku 2010. (VasylDeBylak)
  • Námet vymyslel Oliver Andrásy, ktorý v 80.rokoch 20.storočia moderoval rozhlasovú reláciu "Variácie", kde robil ankety na ulici a zistil, že ľudia nepoznajú odpovede na základné otázky. (VasylDeBylak)
  • Relácia sa začala vysielať v Slovenskom rozhlase na jar 1989, ale po pár mesiacoch ju zrušili, pretože vraj vrhala zlé svetlo na socialistické školstvo. (VasylDeBylak)

Reklama

Reklama