• Jean_Calid

Mám podezření, že do této "zábáné relácie" na ulici úmyslně vybírají ty největší idioty a z nich vyberou tu největší "haluz". Zdá se mi, že to sráži všechny Slováky a lidské pokolení vůbec do propasti sprostoty / totální blbosti. Zábavná show, která je více k pláči než k smíchu. A moderátorská dvojice mi taky nepřijde zvlášť vtipná...(27.2.2013)

Andrásy s Vacvalovou boli celkom zaujímavý pár, častokrát však smiešny trochu iným spôsobom, ako zamýšlali. Ale v tom bolo práve to kúzlo. No odpovede na otázky boli niekedy až tak absurdné, že sa dá začať pochybovať o ich pravosti a uvažovať nad tým, čo vymyslel scenárista a čo je autentické. Na rozdiel od Kramplovej českej verzie sme si zo seba dokázali robiť väčšiu srandu.(1.10.2012)

• Tommassi3

Platila-li již tuzemská frančíza tohohle televizního hnoje za naprostou zoufalost, pak naši bratři z pod Tatier ji dovedli skutečně k (ne)dokonalosti, ať již prostřednictvím zrůdného dua moderátorů, či výběrem toho nejzavrženíhodnějšího stáda dotazovaných, které se však nakonec příliš neliší od toho druhého plného do kolen se plácajících posměváčků.. Učebnicové peklo..(29.6.2016)

• Hexa

Pro boha, kolik to má dílů? Skoro pokaždý, když zapnu televizi, tak to tam hrají a je jedno, jestli je poledne nebo 4 ráno. Naprosto nevtipná, místy až trapná show. A nejvíc do očí bijící je jejich výběr spoluobčanů na ulici, kdy sem tam snad jen jednou/dvakrát viděla normální lidi, jinak to sou socky a od pohledu naprostí tupouni. Hrůza, hrůza, hrůza!(25.10.2014)

• Mire

Dávam odpad, pretože trh je tohoto programu už maximálne presýtený, hlavne po jeho nepochopiteľnej nadprodukcii a už dávno ma to nevie rozosmiať, aj tak tam stále oslovujú len ožranov a cigánov lebo vedia že sú hlúpi a môžu dačo "vtipné" povedať. Ale pamätám sa na jednú záverečnú scénu za titulkami, ktorá zvykla chodiť. Bolo to pred niekoľkými rokmi a pýtali sa nejakej (ako inak) cigánky že čo svieti cez deň. A ona samozrejme povedala že mesiac, aby to bolo "vtipné". A vôbec, tron to vystihol výborne, hlavne s tými zážitkami z nakrúcania. Nech idú do piče s takýmto prístupom!!!!!(6.5.2010)