• Cappuccino

Táto "polo-zábavná šou" sa rozdeľuje na dve časti. Aké? Jedná kvalitná, druhá nekvalitná. Prosté. Treba vysvetliť? Výber jednoduchých otázok a menej inteligentných jedincov (česť výnimkám) spomedzi našich občanov. To je tá zábavná časť, keď pri každom druhom-treťom účastníkovi padám na zem od smiechu. Až do chvíle kým na scénu príde buldog Andrášy, smejúci sa na svojich vlastných, absolútne úbohých fórikoch. Hostia občas zachránia situáciu, ale úprimne? Jediný klad je náš primitívny národ a kým nespovedajú občanov otázkami, človek trpí.(2.4.2010)

V Česku máme pořad Nikdo není dokonalý na slovensku mají zase Aj múdry schybí. Já osobně jsem viděl jen pár dílů a potom největší perly na internetu a úplně mi to stačilo. Nevím jestli ti lidé jsou opravdu tak hloupí nebo si tvůrci pouze vybírají různá individua. Ať je to jak chce, tento pořad má především pobavit a to se mu daří opravdu mistrně.(12.11.2011)

Obdivuji schopnost tazatelů (zcela politicky nekorektně) vytipovat v populaci největší debily, aby byla při odpovědích pořádná sranda (správné odpovědi přece nikoho nerozesmějí). V tomto směru je obdobný český pořad "Nikdo není dokonalý" silně předposraný a tedy ne tak vtipný. Pravda, naší slovenští braťja riskují, že s takovým "reprezentativním" vzorkem obyvatelstva budou považováni za imbecily úplně všichni... "Aký je rozdiel medzi ostrým a tupým úhlom?" "My už mame plyn! Plyn mame. A je to lacnejšie, ak kebysme palili uhlom alebo koksom." 40% - 65% převážně v závislosti na hostech ve studiu.(22.7.2009)

Zabava je to celkom dobra, ale... vacsinou mi nie je velmi prijemne pozerat sa na to, aki su Slovaci "vzdelani". Aj ked je jasne, ze tie "obete strasne narocnych otazok" su vyberane zamerne. A mozno by bolo zaujimave urobit podobnu anketku medzi solventnymi obyvatelmi, asi az taky velky rozdiel by to nebol :)(20.6.2008)

„Môže si muž v Európskej únii zobrať za ženu sestru svojej vdovy?"„Nie, lebo, lebo muž sestrinej nemože zobrať sestra na muža, nemože zobrať, lebo sestra, a to je jej matka, a matka, a sestra, to je jej mama, lebo to je jej matka, sestra a otec to je jej otec, lebo sestra a otec to je jej otec a mama to je jej mama"...Slováci nikdy nepatrili k elite sveta...(1.9.2011)