• WANDRWALL
  *

  Na začátku to bylo i vtipné, dneska už je to jen trapné.(15.9.2010)

 • dyfur
  odpad!

  okopírovana Kramplova Nikto nie je dokonalý ...Krampol aspon je frajer a má vtip...tí naši Andrasy+Vaclavová nemajú nič z toho - udelujem metál ZASLÚŽILÝ HNOJOVÝ PRODUKT -(23.1.2013)

 • HappySmile
  ***

  Oproti českému Nikdo není dokonalý tady jsou vybíraní záměrně lidé, co opravdu na všechno odpovídají naprosto zcestně - vždyť kdo normální vám řekne, že když lichý týden má 7 dní, tak sudý má 3, 4, 5, 6 nebo dokonce 8...? A to je jenom slabý odvar, tahle ukázka. No každopádně, když jsem slyšela odpovědi lidí v tomhle pořadu na zcela banální otázky, tak jsem poprvé zjistila, proč se děti ve škole musí učit všem těm blbostem v dějepise, zeměpise, biologii atd. Jinak by totiž naše planeta byla přecpaná hlupáky...(5.1.2009)

 • Dever
  *

  // Production Companies: Markíza // Keď som zistil, že je to všetko hrané, okamžite ma prešla radosť z tohoto seriálu.(9.5.2011)

 • Estrellita
  *

  To máme ale u našich bratří na Slovensku inteligentní cigány... No ono máme tytéž i u nás, ale nechceme se s nima chlubit v televizní vědomostní soutěži. To se občas člověk dozví věci... 10%(10.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace