Dlho vysielaný program slovenskej TV Markíza, ktorý žal úspechy sa už zrejme definitívne dočkal svojho konca. Čo mi pripadá dosť na škodu keďže to bol okrem televíznych novín najdlhšie vysielaný program a mal mnoho divákov všetkých generácií. Veď kto by sa schuti nezasmial na naivnosti a nevedomosti prostých Slovákov ktorý miestami ani nevedeli koľko je 2x2? Je len škoda že pod tlakom neskutočného vymýšľania a akože "zlepšovania" programu to malo za následok jeho úpadok, no čo asi si to tí tam hore čo rozhodujú o programovej štruktúre už nevedeli predstaviť vysielať v roku 2010. Ja som sa však po minulé roky z chuti bavil a dvojica Vacvalová - Andrásy k tomu rozhodne dopomohla.(15.9.2010)

• lubospoti

O trochu lepší moderátoři než v českém provedení. Stejně tak se mi zdá i lepší výběr otázek. Ovšem některé odpovědi jsou skutečné "perly". Nevím, jestli je to výběrem "kolemjdoucích", ale většinou mi přijdou odpovědi v této slovenské verzi "hloupější" ( a tím pádem i většinou zábavnější) než ve verzi české.(12.2.2014)

• fordhont

Tyhle pořady mi většinou nevadí, ale tady je snad všechno špatně. Už úvodní znělka je jedna z nejhorších a nejprotivnějších v čele s textem, který tam asi nacpalo čtyřleté dítě. Vacvalová (jméno jsem si našel až teď a snad ho už nikdy nebudu potřebovat) je svým výrazem a nulovou vtipností spíše protivnou úřednicí, určitě ne moderátorkou komediálního pořadu. A o výběru dotazovaných nemluvě - co je moc, to je moc. Sonda znalostí slovenského národa? Doufám, že ne. Možná spíš sonda do inteligence tvůrců tohoto pořadu.(1.7.2014)

• Zagros

Obdoba českého Nikdo není dokonalý, ani nevím, které z nich bylo první, ale asi je to jedno. Slovenská verze se mi líbila o trochu více. Možná to bylo slovenštinou, možná moderátorským párem Vacvalová-Andrásy. Vždycky jsem si říkal, že ti Slováci jsou ještě blbější než my... Což samozřejmě není pravda, jen z nich větší blbce dělali vhodně zvolenými otázkami a výběrem těch nejblbější odpovědí. No... jejich volba. Občas jsem se u toho zasmál, ale žádný zázrak to nebyl a už se k tomu nebudu nikdy vracet.(22.11.2018)

Přestože tenhle pořad nejspíš o inteligenci slovenského národa moc neříká, poněvadž dotazovaní lidé z ulic jsou většinou již od pohledu tak trochu jinde, tak i přesto jsem se královsky bavil, což v televizních pořadech nebývá zvykem...! Nabízí se tu srovnání s pořadem Nikdo není dokonalý... No, u AMS jsem se bavil mnohem mnohem víc, protože některé odpovědi respondentů jsou jednoduše odrovnávající.. =)(30.5.2014)