• Karush

Kedy sa už konečne Elena a Andrasy a pozvaní hostia uvedomia, že na ich vtipných príhodách sa len oni smejú, od nich trápnejšie vyznejú už len vzdelanejší , ktorí chcú za každú cenu zavtipkovať. Slovensko sa len znižuje tým, že ukazujú akí primitívi sú na Slovensku a ešte sa na tom majú aj smiať aký s prepáčením sprostý národ sme?!Niežeby o tom radšej pomlčali!(13.3.2009)

Tento televízii program som rád pozeral. Veľa som sa zasmial na odpovediach. Na tom deji v štúdiu a častých historkách, ktoré mi prišli niekedy vymyslené som sa však veľmi nebavil. Čiastočne mi niektoré veci z toho prídu smutné. Ako spomínané veci ponižovanie a odchytávanie rôznych smiešne sa správajúcich a vyzerajúcich ľudí, aj keď oni za to možno nemuseli. Tlačenie na odpoveď. Prestrihy na smiech a ten smiech vložený do príspevkov. Niekedy urážajúce, primitívne, nevhodné, škodoradostné, ale predsa v niečom to smiešne bolo. Nehodnotím to až tak negatívne. Veľa z vtipných odpovedí dokáže aj dnes pobaviť, ľudí z tej ulice si už po väčšinou nepamätám, takže to nehodnotím ako ich ponižovanie. Skrátka to stálo na tom, aby sme sa zasmiali na tom ako vyzerá nie bežné správanie. Niektoré veci mi prišli veľmi nasilu, ako ten smiech moderátora v štúdiu, ale tiež som nemal rád, keď sa opakovali hostia, ale znova opakujem zábavné to svojím spôsobom bolo.(4.1.2012)

• Zagros

Obdoba českého Nikdo není dokonalý, ani nevím, které z nich bylo první, ale asi je to jedno. Slovenská verze se mi líbila o trochu více. Možná to bylo slovenštinou, možná moderátorským párem Vacvalová-Andrásy. Vždycky jsem si říkal, že ti Slováci jsou ještě blbější než my... Což samozřejmě není pravda, jen z nich větší blbce dělali vhodně zvolenými otázkami a výběrem těch nejblbější odpovědí. No... jejich volba. Občas jsem se u toho zasmál, ale žádný zázrak to nebyl a už se k tomu nebudu nikdy vracet.(22.11.2018)

• fordhont

Tyhle pořady mi většinou nevadí, ale tady je snad všechno špatně. Už úvodní znělka je jedna z nejhorších a nejprotivnějších v čele s textem, který tam asi nacpalo čtyřleté dítě. Vacvalová (jméno jsem si našel až teď a snad ho už nikdy nebudu potřebovat) je svým výrazem a nulovou vtipností spíše protivnou úřednicí, určitě ne moderátorkou komediálního pořadu. A o výběru dotazovaných nemluvě - co je moc, to je moc. Sonda znalostí slovenského národa? Doufám, že ne. Možná spíš sonda do inteligence tvůrců tohoto pořadu.(1.7.2014)

Ak nesadne výber hostí, stopercentne dokáže pobaviť "výskum národa". V tomto programe totiž "náhodní" respondenti dokážu vytiahnuť neskutočné informácie. Aj tie najjednoduchšie otázky dokážu potrápiť nejedného respondenta. Ak si navyše Andrásy s Vacvalovou pozvú dobrú dvojicu (napr. Marcin/Izer, Ringo Čech/Lučenič, Malachovský/Štúr...), je postarané o skvelú zábavu.(1.11.2015)

• - Relácia sa začala vysielať v Slovenskom rozhlase na jar 1989, ale po pár mesiacoch ju zrušili, pretože vraj vrhala zlé svetlo na socialistické školstvo. (VasylDeBylak)

• - Námet vymyslel Oliver Andrásy, ktorý v 80.rokoch 20.storočia moderoval rozhlasovú reláciu "Variácie", kde robil ankety na ulici a zistil, že ľudia nepoznajú odpovede na základné otázky. (VasylDeBylak)

• - V roku 1995 sa program začal vysielať na dnes už neexistujúcej televízii VTV, v roku 1997 ho prevzala TV Markíza, ktorá ho vysielala až do roku 2010. (VasylDeBylak)