Motel smrti 2

• USA Vacancy 2: The First Cut
všechny plakáty

Ve filmu Motel smrti 2, který dějově předchází Motelu smrti z roku 2007, se seznámíte s krvavou historií hotelu pana Smithe. V hlavní roli se představí Agnes Bruckner (Vzorek pro vraždu). Caleb, jeho přitažlivá snoubenka Jessica a jejich nejlepší kamarád - sarkastický Tanner neočekávají od motelu Meadow View Inn nic víc, než tvrdé matrace a nevkusnou výzdobu. Nikoho z nich by vůbec nenapadlo, že to ve skutečnosti není žádný obyčejný motel, ale děsivá past. Ubytovaní hosté jsou tu brutálně mučeni a vražděni, zatímco sadistický maniak pan Smith a jeho chtiví kumpáni krvavá jatka za účelem zisku natáčejí. Začíná smrtelná hra kočky s myší, ve které musí tři mladí přátelé bojovat doslova o holé přežití. (oficiální text distributora)

freezer02

První díl byl pro mě velkým překvapním, velice solidní thriller/horor. Tento prequel je ale hroznej a nedá se s prvním dílem vůbec srovnávat, není divu, že se to nedostalo do kin! 25% ()

R@gn@rok

35%.....Kvalit jedničky nedosahuje ani náhodou a s její atmosférou se také nedá srovnávat.Vesměs neznámí herci hrajou přesně tak, jak je v tomto druhu filmu obvyklé.Žádné překvapení se nekoná.Příběhová linie je až na pár detailů okopčená a podivný, nesourodý závěr dává tušit, že režisér Eric Bross snad ani Antalův film neviděl.2* a to ještě s odřenýma ušima a další zářez do kolonky horor/thriller :- ))) ()

Mark1983

Nebyl jsem zklamán ani druhým dílem,i když je to o hvězdičku slabší,ale pořád to podle mě má napínavou atmosféru. ()

AmunRa

Nudná naháněčka s minimem postav postrádá napětí i invenci a nepřináší do žánru žádné nové nápady. O nějakém gore se nedá vůbec mluvit a v podstatě téměř neteče krev. Bohužel se nedá mluvit ani o nějakých hereckých výkonech. Neurazí, ale není ničím zapamatovatelný. ()

Little_Sawy

Eeeeeeemmmhhh..takovéhle blbosti mám ráda jenom když mám blbou náladu a chci prostě nějakou krávinu skouknout. A přesně blbý film v blbej den jsem si musela kouknout právě těď. Děj slabej, herecké výkony horší, tohle byla jednoznačně stráta času. Buddiž jsem naštěstí, neviděla jedničku. ()

Igwar

Po veľmi slušnej jednotke som čakal niečo lepšie, ale ak sa nenecháte rušiť miestami nelogickým konaním postáv je to pozerateľné. Jednotka končila dôslednou likvidáciou personálu hotela, takže ak mala byť dvojka, musela byť dejovo umiestnená do času pred jednotku.... (Pozor, ide spoiler) Taktiež záver mi prišiel trochu podivný, ale chápem, že autori asi nechceli aby to skončilo tak morbídne, že všetkých vyzabíjajú, podľa tradičného klišé ktosi prežiť musí, a zas bolo to treba ukončiť tak, aby to sedelo dejovo s jednotkou a teda aby personál motela zostal neodhalený. Z toho ten divný koniec. ()

Jurrisek

Tak větší patlaninu jsem zase dlouho neviděl, nemůžu kladně hodnit film u kterého jsem colou dobu jen kroutil hlavou. Horor? vážně? Upřímně jsem si prvních deset minut filmu myslel, že se dívám na parodii. Neviděl jsem první díl a, ne děkuji ani nechci. Jedna * za to, že jsem viděl i mnohem horší rádobyhorory. ()

evelouch

Trochu slabší než 1. Díl, který se mi celkem líbil. Ale taky to nebylo zlé. Film je povedený, brutálnější než 1. Naháněčka v lese? Super. A ten konec? Bomba. Doporučuju, jsem spokojená. ()