Reklama

Reklama

Motel smrti 2

  • USA Vacancy 2: The First Cut
všechny plakáty
Trailer

Ve filmu Motel smrti 2, který dějově předchází Motelu smrti z roku 2007, se seznámíte s krvavou historií hotelu pana Smithe. V hlavní roli se představí Agnes Bruckner (Vzorek pro vraždu). Caleb, jeho přitažlivá snoubenka Jessica a jejich nejlepší kamarád - sarkastický Tanner neočekávají od motelu Meadow View Inn nic víc, než tvrdé matrace a nevkusnou výzdobu. Nikoho z nich by vůbec nenapadlo, že to ve skutečnosti není žádný obyčejný motel, ale děsivá past. Ubytovaní hosté jsou tu brutálně mučeni a vražděni, zatímco sadistický maniak pan Smith a jeho chtiví kumpáni krvavá jatka za účelem zisku natáčejí. Začíná smrtelná hra kočky s myší, ve které musí tři mladí přátelé bojovat doslova o holé přežití. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (107)

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Vydarený, pozerateľný prequel ku skvelému Motelu smrti (Vacancy - 2007). Bolo zaujímavé sledovať ako sa veci vyvinuli a pripravili, pár známych miest či pohľadov potešilo a celkovo to ubehlo skôr než začala byť nuda. Kladné postavy tu síce boli biednejšie ako predtým, no záporáci sa zahanbiť nedali a ponúkli aj viacero napínavých scén. Bolo to príjemné prekvapenie, očakával som zbytočný film a nakoniec ma to bavilo. Myslím si, že fanúšikov originálu nesklame. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Kupodivu nikterak špatný prequel. Podařilo se poměrně dobře převzít největší přednost prvního dílu, tedy příjemně béčkovou atmosféru a logické jednání postav obětí. I scenárista odvedl vzhledem k okolnostem a žánru celkem slušnou práci - tím chci říct, že ačkoli se jedná o prequel, není zas až tak jisté, jak to skončí. Celkově nabízí Vacancy 2 ucházející zábavu, a ty, kterým se líbil první díl, by neměl výrazně zklamat. Je to v podstatě to samé. ()

Reklama

Slasher 

všechny recenze uživatele

Jsem potěšen. Není to takový kopírák jak jsem se obával. Dvojka se soustředí na víc z vrahů a zákulisí jejich týmové hry, je to spíš příběh vrahů než obětí samotných a právě to se mi nejvíc líbilo. První třetina je tak výborně rozjetá, ale poté to spadne do průměru. Dalo se z toho vytřískat mnohem víc, pořád ale slušný. If you need anything, don't hesitate to scream. ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Čo to robíš?“ – „Poriadok.“ Únavný, ťarbavý, nízkorozpočtový a rozťahaný video prequel, pôsobiaci dvojhodinovým dojmom, ktorý by si zaslúžil skôr 20%, ale keďže som videl stovky ešte oveľa nudnejších a hlúpejších hororov, dávam až 40%. Originál Nimróda Antala sa mi páčil (80%), pripadal mi pôsobivý od hercov cez atmosféru po napätie a snuff, ale toto je „klasická dvojka“. Dočerta, prequel. ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Jednička mě tenkrát moc nenadchla, ale tohle už bylo fajn, až mě to lehce překvapilo. Zápletka je skoro stejná, jen s rozdílem, že nahlížíme víc do soukromí psychopatů/majitelů onoho motelu. Díky časovému posunu o několik let dopředu tak pronikneme do doby, kdy začala série vražd maniakálního Smithe. S ním a duem jeho pomocníků se bude muset tentokrát vypořádat trojice mladistvých, kteří však uvažují (!) a v nezáviděníhodné situaci prokážou odvahu a důvtip. A to jak černoch, který má nakoukáno poměrně dost hororů (ví totiž, že šerif bude pravděpodobně patřit k vrahům), tak ženská hrdinka, co v závěru přebírá iniciativu a chytře likviduje nepřátele. Takže nakonec fajn pokračování, u něhož jsem tu zábavnost vůbec nečekal. "Proboha, proč je bereš dovnitř?!" - "Ježíš by to tak udělal." - "Jenže ten věděl, že kdyby ho podřízli, za tři dny by zase vstal!" ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama