Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Little_Sawy

Těd nevím, jak hodnotiť tohle, zdá kladně nebo záporně. Jako u všech Saw se tu krví, nechutností nešetřilo, i když už příběh dáva víc smysl než u předchodzích dílů, opět se tu střetávame se skládačkovým bohem Jigsawem. Jeho pasce jsou i těď nic víc než kruté a to se mě osobně moc líbi. I když detektiva M.Hoffmana, mi není vůbec líto, jelikož jsem pomstichtivá sviňě, co by se ke Johnovi ráda a s chutí připojila, jsem zvědavá co přinese číslo S7. ()

TakzvaneSam0

Sič 6 také zajímavý snímek a k tomu detektiv Homofman který je mimochodem pěkný blb také dodává filmu dobré akce.. Spousta originálních pastí, kyselinky, sklapovačky, dýchací přístroje.. Luxusní řežba a skládačky.. Pěkné, krvavé a průměrné.. Na první díl to ale ani z daleka nemá.. ()

soukyd33

Poznámka: Po závěrečných titulcích, následuje poslední scéna. Hry pokračují, a nabírají na obrátkách. Kdo se tentokrát stane účastníkem, a kdo bude obětí? Kdo je jen hráč, a kdo jen přihlížející. Poznámka: Digitální technologie policie, je tady vážně zajímavá. Ale je to film. Poznámka: Závěr opět epický. Hvězdiček 4 ()

Jansuper

No musím uznat že sem překvapen, po pátým díle sem toho už moc od saw nečekal, a 6 díl je opravdu dobrej, konečně má docela přehlednej děj ve kterým se vyznáte, a konečně zase dobrá kamera, musím uznat že saw 6 je velice brutální, skutečně i já už sem se párkrát ušklíbl, to co tu uvidíte za brutality, to jen tak nikde jinde neuvidíte a snad by vás ani nenapadlo , má snad nejvíc mrtvých za celou sérii pokud sem viděl správně, a příběh dobrej, opět velice zajímavé nástrahy a pasti, a na konci docela zvrat ten konec jako úplně nechápu, tak co se teda stalo s tím týpkem, on si mohl vybrat, žbuď umřít na tu past a nebo si ji sundat ale shnít v té místnosti? Ne já vím že asi ne, ale sem zvědav co bude dál teda s tím týpkem a co se dělo dál, ale on tu helmu o ty dveře nějak zasekl? že se tam cpal do okna těch dveří s tou pastí na hlavě ? Že tam skočila nula a on ji eště stačil sundat a shodit na zem, ()

Rebel24

6.Časť série Saw je plnokrvný thriller, ktorému pomáha detektívna časť, kedy sa slučka okolo sadistu Hoffmana postupne sťahuje. Výmena režiséra pomohla, vydaril sa casting aj dej okolo "hry" bol zaujímavý, tretí najlepší film série. 73% ()

MiSHeC

www.csfd.cz/film/263612-saw-vii/ mozno je posledny, ale len na tento rok ;) tiez sa tesim, Saw je proste Saw a ked sa niekomu pacila len jednotka, tak ja som presny opak, saw planujem pozerat tak cca do saw XXII :)) ()

Sekon

Ne ze bych nemel SAW v lasce, jsem hororovy fanda a to asi celou dusi, ale mam dojem, ze SAW mel zustat u trilogie... To bych bral a byla by to celkem dobra ctyrhvezdickova hororova nadilka (hlavne se supr napadem).. Kdyz vysla 4ka, rekl jsem si: No, dobre supr, kouknu, protoze trilogie se mi libila... Rekl jsem si : Je docela dobre ze je pokracovani, ale uz jsem byl pomerne zklaman... Co se tyce petky, o ni jsem vedel, ale uz jsem nemel zajem to stahovat, nebo nejakym zpusobem vyhledavat (bylo mi to jedno)... Videl jsem ji az v pozdni dobe kdy mi ten film doslova priletl pod nos.. A co se nestalo, zděsil jsem se, ale ne tak jak bych se chtel zdesit.. Uz to bylo proste hrozny a kazilo to dojem pojmu "SAW"... ZE SESTKY SE MI CHCE UZ ZVRACET a to jen z duvodu jeji existence.. Pripomina mi to uz nekonecne dlouhou sagu picovinek "Happy Tree Friends", az na to ze "Happy Tree Friends" je zabavne a bylo to konstuovane jako mini kresleny serialek... Toto byl film, pak dva filmy, pak tri filmy, pak ctyri filmy, pak pet filmu, ted sest filmu... NEDEJ BOZE ABY BYL DALSI DIL.. (Vsimete si jak je jen unavne to cist)... ()

Salash

Pro mne jedna z nejslabších Saw, resp., doteď jsem vždy ocházel z kina spokojen, letos ale poprvé s rozladěnými pocity. Největší zklamání - umírá kde kdo, už nejde o hru, už je to jenom o magorovi, co zabíjí lidi. Zlatý Jigsaw. Pryč s Mandylorem. ()

Pattrick

Skvělé :) Greutert se předvedl mistrovsky, skvěle mu ta režie padla a natočil slušné pokračování, pro mne nejlepší díl po jedničce :) takže vlastně nejlepší díl, protože jednička je sama o sobě film - dvojka je začátkem tohoto seriálu. Co mě trošku mrzí, bylo slabé vysvětlení a to z důvodu, že se nic vysvětlovat nedalo a flashbackama se vracelo spíše zpět, vnímavější divák bude házet návrhy, jak to bude a určitě se nějakým trefí.. Vraždy jsou bravůrní, kolotoč (ten si hodně pohrává s lidskou stránkou) a finální rozhodnutí :) wow :) .. takže já jsem jako skalní fanda SAW, potěšen ()

poky_1

Pořád stejné dokola. Čekám že za 20-30 let až budu koukat doma na tv tak tohle bude letět jako několika dílný seriál prostě hnus. Konec tečka. ()

S-a-i-n-T

Musím uznať, že téma: obete z poisťovne bol výborníý nápad, do ďalšieho dielu by mohli dať politikov ;)) Každopádne lepší diel než bol predchodca č. 5. Dávam 3 *** ()

Pecca007

Další díl série Saw. Myslel jsem, že série konečně začne stoupat, co se týče kvality, protože pátý díl byl lepší, než jsem čekal. Šestka, ale zase upadá a řadí se někde mezi trojku a čtyřku. Kouzlo jedničky a dvojky už tady není vůbec cítit a z téhle série se stává větší a větší přehlídka brutálních scén a krve. Děj taky není nějak zajímavý a slouží jen k tomu, aby konečně odpověděl na všechny otázky, které během série tvůrci položili. Jinak je film úplně zbytečný. Sice mě potěšila větší účast Tobina Bella, jenž svým charismatem alespoň trochu pozvedává hereckou stránku filmu, ale stejně to vyšlo na stejno, protože Costas Mandylor se mi vyloženě příčí a tak jsem si nadšení z Bellového výkonu ani neužil. Taky tady už šlo vidět, že co se týče pastí, tak už tvůrci melou z posledního, protože pasti, co se zde objevily, byly nejslabší z celé série! Doufám, že už sedmička nebude. Sice bych se na ní podíval, ale už teď, že by to byla další katastrofa! Ani změna režiséra nepomohla! 40 %. ()

nightowl

Vsechny dily saw si drzi velmi vysoky standart a 6. dil neni vyjimkou. Sem rad, ze se filmovy tvurci nijak nesnazi vybocit ze zabehnutejch koleji a v podstate si drzi stejny format, ktery snad nikdy neomrzi)... tesim se na 7! ()

Wlashack

V kometáří k SAW V jsem vyjádřil přání, aby si nastolenou stoupající tendenci kvality udrželo i šesté pokračovaní. Stalo se. Opět další smysluplné dílky do skládačky příběhu, opět slušná porce pastiček a typické SAW atmosféry. Spousta lidí má celou sérii SAW s vyjímkou prvního dílu za sračku. Prosím. I pro mě jsou díly 2-4 průser. Ale pátý díl ukázal, že i takto potopený sequel jde zachránit. A jde. Uvidíme v dílech VII a VIII, ikdyž tržby šestky jsou z celé série suveréně nejhorší. ()

GizmoD

Aj pre mna prekvapenie. Kvalitou sa blizi jednotke a dvojke, pochopitelne aj bez predchadzajucich casti, no je lepsie ich vidiet. Pekne pasticky aj umrtia, akurat sa upustilo od zakladnej Jigsawovwj myslienky - ak nieco obetujes zachranis svoj hriesny zivot. Lepsia trojka. ()

2060

Pořád ,pořád ,pořád dokola zastaví tohle konečně někdo. Už mě moc nebavila ani saw 5 a teď tahle nuda. Pro skalní fanoušky dobrý ale jinak slabota. ()

lumi1

hmm...ťažko sa mi hodnotí Saw.... Saw sa mi vždy páčil, bol to skvelý filmový zážitok. Dalo sa to asi tak po prvé tri časti, ale už má toľko dielov že mám pocit že by z toho mohli kľudne urobiť seriál. Treba skončiť v pravej chvíli lebo po natočení ďalších a ďalších častí sa väčšinou stáva že to skončí ako prepadák. Úprimne? Už si ani nepamätám o čom bola práve táto časť. Takže asi tak. ()

KcarlosK

Stále průměr. Kdo by to čekal, že ? Největší klad - závěrečné rozpletení rodinných (a vzájemných) vztahů. Pro mě nečekané. Největší zápor - SPOILER - armáda pomocníků. Jsem docela natěšený na sedmičkový závěr. ()

whass

do šestice všeho dobrého takový je nový SAW.Vše se v podstatě rozluštilo a vůbec už to bylo o něco promakanější než předešlé díly. ()