Super, skvělé. Návrat SAW opět na 5* z mého pohledu. Trefné flashbacky, na „pilu“ velice dobře podaný příběh, klasicky výborné gore a dobře obsazení herci do nelichotivých rolí obětí. Příběh se zase velice znatelně doplnil. Zasloužených 90%. A teď si zase rok kecejte ty vaše „kidy!!“ „a kolik bude SAW? 33,55,99,3600?, To už je sedmička? atd….já se můžu jen smát ;-). Pořadí: SAW 1,2,6,5,4,3.(26.10.2009)

Bravo! Po nepovedené pětce se Saw vrací tam kam patří. Změna režie prospěla, šestka je prvním dílem ze série, který získá lepší hodnocení než ten předešlý. Saw 6 má celistvý příběh, který poměrně dobře funguje a umožňuje nám vytvořit si k postavám nějaké ty sympatie. Ve filmu je opět přítomné napětí a gradace, což minulému chybělo. Několik nápadů z minulých dílů (dopis z trojky, truhla z pětky) je dovedeno do cíle - další kousek skládačky zapadl na své místo. Flashbacky s Jigsawem jsou výborné, celkově dějová linka s pojišťovnou je dobře vymyšlená. Co se pastí týče, je to jak na houpačce. Úvodní řezací scéna je výborná - opět návrat ke klasice prvních dílů aneb brutalita jak má být. Dýchací je též výborná. Ovšem jako slabé mi přišly scény s rozhodováním kdo bude žít, to mi tam nesedělo. Závěr je ale opět výborný, twister jak má být. Moje osobní pořadí dílů: S1, S2, S3/S6, S4, S5. 80% a 4*(24.6.2010)

Další perfektní díl série je tady. Film pod vedením nového režiséra má svižnější tempo než v předchozím filmu Saw V. Více se režie a technická stránka podobá režisérovi Darrenu Lynn Bousmanovi (Saw II, Saw III, Saw IV). Film klasicky začíná tam, kde skončil předchozí díl. Je zde dost kravavých pastí, nejkrvavější a nejlepší pastí je začátek, kdy si černoška uříznu ruku, aby přežila. Ostatní pasti jsou rovněž krvavé. Příběh jednoduchej, flashbacky tu jsou také, podobně jako v pátém dílu. Opět mě velmi baví herec Costas Mandylor hrající zrádného detektiva Hoffmana. Dostal mě naprosto konec, kdy jsem si už myslel, že Hoffman umře a on se z toho opět dostal. Pro mě další povedenej díl, který se dost vyrovnává dvojce. 96% = *****(12.10.2012)

Pokud jde o nějaký příběh, myslím si, že víc už se z toho vykouzlit nedá, ale i tak to vypadá na další a další díly. Hlas Jigsawa zůstává nezměněn. To jediné, co je v každém díle jiné, jsou HRY. Jejich nápaditost se více či méně liší, některé jsou nudné, některé zábavné, ale ve své podstatě půjde vždy o to samé... Možná je už načase, přijít s něčím novým...a ten čas byl někdy po třetím díle :-) 50%(17.1.2010)

Symbol „nekonečna“ se mění v neúprosnou realitu. I ze záhrobí „Jigsaw“ dál neúnavně ovládá svou mašinérii přisluhovačů, a to s jediným záměrem; pomstít se. ..Až do „nevyhnutelného“ závěru..(?) Pasti řízené sebedestrukce jsou stoupající číslicí vynalézavější a krutější, jen výsledný efekt žít/zemřít je neměnný:) Vychytávka „Seznam se… s Strahmem“, převzatá z filmu Stav milosti, též splnila to, pro co byla určena. A tak můžeme volat po VII, VIII, IX, X, ….(20.7.2010)

• - Kvůli vylepšení posledních 5 minut byl film oficiálně dokončen až 21. června 2009. (Bioscop)

• - Tanedra Howard dostala roli ve filmu díky své účasti a vítězství v americké reality show Scream Queens. (Chatterer)

• - Director's Cut (režisérský sestřih) byl hotový už 6. června 2009. (Bioscop)