Keby nebolo toho priserneho televizneho looku, tretotriednych hercov, tak by cela seria snad nesla dole z kopca... Skoda, ze tie peniaze, ktore cela seria doteraz zarobila nemozu skoncit v rukach poriadnych a sikovnych ludi, ktori by este vedeli co to zachranit, lebo ved, co si budeme klamat, kazdy z nas sa tesi na dalsi diel... Ja rozhodne ano :) Uvidime, co prinesie lucky number sedmicka.(29.8.2010)

• Spinosaurus

KURVA! KURVA! KURVA! To si ze mě asi fakt děláte prdel. Totální zklamání. A jelikož chci nasrat i ostatní tak začnu spoilerovat. Film začíná scénou, kdy si má nějakej špekoun odřezávat kusy masa. Už při téhle scéně jsem nevěděl, jestli se mám smát nebo brečet. Tato scéna zároveň ukázala jakým směrem se bude tento film ubírat. Další věc, co mě nasrala byla, že scénáristům zjevně došli nápady, a tak všechny otázky (a že jich je: bedna pro Jill, dopis pro Amandu, pitva Jigsawa atd.), které se už táhnou asi od třetího dílu jsou zodpovězeny naráz a tak je v tom strašnej chaos. Jsem moc zvědav, co dají do sedmičky, protože všechno co mě nebo diváky zajímalo již zde bylo zodpovězeno a tak ani není třeba se na další díly těšit. Další věc co mi lezla na nervy bylo, že tam umírali nevinní, jen kvůli tomu, aby zkoušený viděl jak umírají, což v předchozích dílech nepřipadalo v úvahu. Jediné pozitivum, oproti dvěma předchozím dílům, je pouze to, že to není tak strašně předvídatelné a párkrát jsem byl i překvapen. Ovšem s prvními třemi díly to nelze vůbec srovnávat. Jinak agent Erickson a jeho pomocnice Perezová zde dokonali svou pouť demencie (nechápu jak někdo s tak dlouhým vedením může dělat u FBI) a je tu závěr. Závěr je totální zmatek. Opět následuje zadanou kolej a to je, že všichni musí chcípnout díky svojí blbosti. Tak se i stane (navíc se jedná o kopii konce trojky). A třešnička na závěr. Jill omráčí Hoffmana, nasadí mu masku roztahovačku a bez jakýchkoliv pravidel ho pošle na smrt. Zemře? To bohužel nevím ani já a nejsem si jist, jestli to vůbec ví tvůrci. Vysoké hodnocení tak trochu nechápu. Možná, že až to uvidím někdy v klidu doma, zvýším hodnocení, ale prozatím je to pro mě zklamání. Velké zklamání. UPDATE: Tento film jsem chtěl nakonec ohodnotit třema hvězdama, jenže poté, co na mě zaútočili psychicky narušení fanoušci, jsem se rozhodl, že hodnocení ponechám. UPDATE: Tak zase zvedám hodnocení, protože film za debilní fanoušky nemůže.(22.10.2009)

• Webb

Oproti pátému dílu který působil stejně lacině jako video film tu máme malé zlepšení. Je to sice o trošku lépe natočené a dokonce to má ještě malinko lepší scénář, jenže mě to opět nebavilo a spíš mě některé scény nutí k nechtěnému smíchu tím, jak jsou hodně nezáživné. Alespoň že to nepokračuje v sestupné tendenci.(29.11.2009)

Další perfektní díl série je tady. Film pod vedením nového režiséra má svižnější tempo než v předchozím filmu Saw V. Více se režie a technická stránka podobá režisérovi Darrenu Lynn Bousmanovi (Saw II, Saw III, Saw IV). Film klasicky začíná tam, kde skončil předchozí díl. Je zde dost kravavých pastí, nejkrvavější a nejlepší pastí je začátek, kdy si černoška uříznu ruku, aby přežila. Ostatní pasti jsou rovněž krvavé. Příběh jednoduchej, flashbacky tu jsou také, podobně jako v pátém dílu. Opět mě velmi baví herec Costas Mandylor hrající zrádného detektiva Hoffmana. Dostal mě naprosto konec, kdy jsem si už myslel, že Hoffman umře a on se z toho opět dostal. Pro mě další povedenej díl, který se dost vyrovnává dvojce. 96% = *****(12.10.2012)

• viperblade

Šestý díl ze série, která měla tak bravurní start, mi připomněl jeden starý vtip: "Můj děda měl ten pytlík s čajem celý život, já ho mám už 40 let a pánovi se zdá být vyvařený!!!" Bohužel, Saw VI je špatný vtip. Nejméně stokrát vyvařený a vylouhovaný, že už z něj necítím onu genialitu prvního dílu. A proč že jsem se na něj podíval? Jednak ze setrvačnosti a jednak proto, že někteří tady v komentářích uvádějí, že tohle je mnohem lepší, než předchozí díly. Z toho plyne ponaučení, že ne vše, co je psáno na CSFD, je pravdivé. Za jednu pointu, kterou jsem neodhadl, dávám 20 %, ale více ani ťuk. A už teď se bojím sedmičky(22.4.2010)

• - Film bol zakázaný v Thajsku, Malajzii a na Ukrajine. (Paldiny)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 68. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)

• - Natáčelo se od 30.března do 13. května 2009. Postprodukce skončila 11. 9. 2009. Hollywoodská premiéra se konala v Mann's Chinese Theater 22. října 2009. (Chatterer)