Hvězdný reportér (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2008, 25 min

Tomáš Kraus, Michal Suchánek, Viktor Tauš, Jan Antonín Duchoslav, Václav Kopta, Eva Jeníčková, Veronika Freimanová, Juliana Johanidesová, Dorotka Dědková, Jitka Čvančarová, Miroslav Táborský, Aňa Geislerová, Deana Horváthová-Jakubisková, Juraj Jakubisko, Vilma Cibulková, Miroslav Etzler, Irena Pavlásková, Jean-Pierre Jeunet, Julie Ferrier, František Fuka, Jiří Bartoška, David Novotný, Mahulena Bočanová, Jana Plodková, Michal Dlouhý, Zdeněk Srstka, Lejla Abbasová, Robert Nebřenský, Anna Popplewell, Jiří Lábus, Michaela Pavlátová, Zdeněk Tyc, Anna Šišková, Jiří Mádl, Miroslav Ondříček, Tereza Nvotová, Simona Babčáková, Jan Meduna, Václav Marhoul, Jan P. Muchow, Václav Vydra nejml., Yemi Akinyemi, Sandra Nováková, Filip Renč, Josef Polášek, Tereza Kostková, Jan Hřebejk, Karel Roden, Juraj Herz, Zlata Adamovská, Petr Nárožný, Miloslav Šmídmajer, Václav Postránecký, Martin Stránský, Alžbeta Stanková, Tereza Pokorná-Herzová, Ivan Franěk, Ivo Trajkov, David Švehlík, Alois Švehlík, Verica Nedeska, Bolek Polívka, Martha Issová, Petr Vachler, Petr Zelenka, Helena Třeštíková, Maria Procházková, Lucia Siposová, Marie Poledňáková, Milan Šteindler, Eva Holubová, Karel Šíp, Gabriela Osvaldová, Oldřich Kaiser, Zuzana Piussi, Tamara Archlebová, Barbora Hrzánová, Jiří Barta, Miroslav Janek, Lenka Termerová, Zuzana Bydžovská, Miroslav Donutil, Karel Janák, Tomáš Vorel st., Tomáš Matonoha, David Prachař, Linda Rybová, Vladimír Javorský, David Matásek, Ondřej Trojan, Julius Ševčík, Pavel Gajdoš, Věra Chytilová, Milan Kňažko, Dagmar Veškrnová-Havlová, Václav Havel, Tereza Voříšková, Dagmar Bláhová, Pavel Abrahám, Olga Špátová, Tomáš Řehořek, Petr Jeništa, Dita Zábranská, Kristýna Boková, Petr Janda, Karel Gott, Ondřej Brzobohatý, Jaroslav Hutka, Jiří Stivín, Jan Novák, Ivan Martin Jirous, Petr Nikolaev, Markéta Hrubešová, Jan Kanyza, Zuzana (Kirchnerová) Špidlová, Lubomír Lipský st., Petra Hřebíčková, Lucie Vondráčková, Lenka Krobotová, Tomáš Baldýnský, Daniela Kolářová, Lenka Vlasáková, Martin Huba, Jiří Menzel, Jacek Glomb, Aneta Langerová, Kasia Adamik, Agnieszka Holland, Ivan Martinka, Václav Jiráček, Adrian Jastraban, Petr Jákl ml., F. A. Brabec, Tatiana Vilhelmová, Petr Vojnar, Filip Tomsa, Pavel Zedníček, Marek Najbrt, Marek Daniel, Štěpán Krtička, Kateřina Sedláková
  • Monyfik

Toto že má být filmový magazín? Jestli to někdo bere vážně, tak asi neví, jak vypadá filmový magazín-bulvární kecy o rádoby hercích si nechte do blesku, spy atd..., trapnost nade vše. Toto je Top star magazín jen na jiném kanálu a jestli se toto někomu líbí, prosím užijte si porci trapnosti:( Zlatý kinobox s Kohoutem a Holým.(31.10.2010)

Zvyšuji o hvězdičku .. a to z toho důvodu, že jsem si takový pořad v ČR přála ode dne, kdy jsem v sobě pocítila lásku k filmu. Je sice krásný koukat na ty zahraniční, ale ruku na srdce - copak jsme nějací hlupáci, abysme to nezvládli tak jako ostatní? Ne, nejsme. A já mám tenhle pořad opravdu ráda.(25.10.2008)

Musím říct, že tady hodnocení kolísá mezi 3 a 4 *, kdyby tam někdo nevybral tak skvělé scény z filmů a nebyl to pořad o filmu, jsem si jistá, že bych se asi přiklonila ke 3*. Občas si nejsem jistá, jestli se mám moderátorovi smát, nebo jestli mám brečet nad jeho vtipy (občas vymyslí i nějaký dobrý :) ) Kladně hodnotím filmy, komentáře k filmům i reportáže. P.S.Moderátor by měl přestat kouřit, má moc vychraptělý hlas :)(22.1.2009)

• Nautila

Ne. Nemůžu. Přesně tohle nesnáším. Snaha o světovost a švihovej bulvár plná trapnosti a čecháčkovské nabubřelosti. Tomu všemu velí maximálně nechutný a nepříjemný reportér. Absolutně mě pořad vytočil, když z našeho MFF v KV udělal emtéváckou slezinu hvězdiček a pěkných tvářiček. A to nám to dřív jeden nejmenovaný slavný herec tak chválil, jak je tenhle festival opravdu kulturní a nebulvární a ne jak ta americká pozlátka. Děkujeme Tv Novo...Je to fakt, království za starej poctivej Kinobox!(18.11.2010)

Vybrat na post moderátora pořadu o filmech De Nirova zapřeného synovce bylo vskutku velmi sivé!(31.5.2009)