MaedhRos

"Začneme samozřejmě tím, že si zapálíme pánev," aneb jedno z mých největších televizních guilty pleasures. Gastrožumpa to sice je, ale Jirkova "postmoderní jakože kuchyně" v kombinaci s jeho verbální i manuální neohrabaností jsou tak nějak zhovadile zábavné. A že vařit se podle toho ne vždy dá? Na to sere pes, já se učím vařit od táty - a z babiččiny kuchařky...;-p ()

Kothy odpad!

Tak to je vážně masakr. Hlavně mě dostal díl s Ondřejem Hejmou. Ho pěkně vytrollil. "Havlův guláš." :D ()

WANDRWALL

Kdekomu leží dobroty od pana Babice v žaludku a nechutnají mu. Vaří ale rychle, recepty se může naučit každý, a pozná sám na sobě, že se vařit lze naučit. ()

Crocuta odpad!

Babicu, jeho moderátorské umění a oslnivou inteligenci nechme stranou, na pořady o vaření se občas podívám - pochopitelně - kvůli jídlu. A to co zde výše zmíněný pán vytváří jako jídlo nevypadá a, obávám se, ani nechutná. To je prostě odpad! ()

korbitch22

klasika,vůbec ničemu se už tady ani nedivim.jasný obyčejný recepty,který může vymyslet kde kdo,jenže babica si na nic nehraje,sem tam inspiruje velice dobře a na rozdíl od pohlreicha je to sympaťák.17%???čumte na primu a nepruďte. ()

SOLOM.

Viděl jsem pár dílů tohoto „Nováckého“ pořadu a musím souhlasit s většinou zdejších komentářů, že jeho kvalita je hodně mizerná. Nebudu se tu zbytečně rozepisovat o Babicovi, protože jsem od něj nikdy nic nejedl tudíž ani nemůžu hanit jeho kuchařské umění, ale některé jeho recepty se mi někdy zdály až nepoživatelné (ale tak každému chutná něco jiného). Jen jsem z „úžasem“ hleděl, že místo aby se naplno věnoval svým „skvělým“ receptům, dělá víc reklamu pánvičkám a hrncům (jak sám říká za hubičku), než aby pořádně ukázal postup. Navíc to sám ani většinou nedá do huby. ()

Othello odpad!

"Nebo jsme dělali v Düsseldorfu takovou akci pro pět tisíc lidí a vezli jsme tam jídlo kamionama. Všechno jsme to přišpendlili, aby to po cestě drželo. Přišpendlili jsme to blbě. Přijeli jsme na místo, otevřeli dveře a puding plaval v nudlích, krabi se v tom plácali… Za tři hodiny jsme to museli dát do původního stavu." No ty krávo... ()

Beastmaster4 odpad!

Nesympatický pořad s nesympatickým kuchařem/moderátorem. Styl jakým pan Babica moderuje a v tomhle pořadu vaří, mi přijde až moc buranský a tak nějak obyčejný. Těch několik dílů, které jsem ať celé nebo z části viděl, mi naprosto stačily k ironické zábavě na úkor hlavního "hrdiny" :-D....No a ten díl s tím trotlem, co hrál Babicovi při "vaření" na fagot, to bylo maximum "novácké" debility :-D ()

duklak2

Pan Babica stručně a jasně vysvětlil, jak oloupat cibuli, aby jste nebrečely. (Ono to ale opravdu nejde bez slz) Nepomůže prý voda v ústech ani mokrý nůž. Musíte velmi zrychlit tempo, ale bohužel stihnete maxim. 3 cibulky. Až potom vyroníte první slzy:) Takže nám pan Babica sdělil, že bez slz to prostě nejde:) ()

stub

Pod to, co napsal Paldini, bych se klidně podepsal (pravda, mockrát jsem to neviděl). Baví mě, jak si na Babicovi honí své malé pinďourky a velká ega půl národa a panu "..tak tam plácnem todleto.." zajišťují potřebnou publicitu. Pokud jde o mě, já se u toho smál jak pominutý - to se nepodaří ani většině komedií z místního žebříčku. Já, poněvadž nemám tak vybrané způsoby, skvělé rétorické schopnosti ani fenomenální kulinářský přehled, jako mnoho místních uživatelů, dám schválně *****, aby bylo dobře vidět, jak intelektuálně nedostatečný oproti místní většině jsem;) ()