Komisařka Diana Carrová (TV seriál)

• Francie

Diane, femme flic

Krimi

Francie, 2003, 33x90 min

Isabel Otero, Joël Zaffarano, Laurent Gamelon, Alexis Michalik, Nadia Fossier, Emilie Chesnais, Delphine Chanéac, Emilie de Preissac, Laëtitia Lacroix, Daniel Carraz, Marius Colucci, Julie Fournier, Emmanuelle Escourrou, Alain Figlarz, Audrey Fleurot, Agathe de La Boulaye, Stéphane Slima, Ana Girardot, Jean-Pierre Michael, Saïda Jawad, Mirza Halilovic, Bruno Lochet, Frédéric Pellegeay, Bruno Abraham-Kremer, Miglen Mirtchev, Nicolas Briançon, Alban Casterman, Pascal Demolon, René Carton, Julia Piaton, David Brécourt, Garance Mazureck, Maxime Dambrin, Carole Franck, Yann Goven, Christian Sinniger, Patrice Juiff, Pascal Elso, Hervé Dubourjal, Thierry Nenez, Rabah Loucif, Daphné Chollet, Eric Bernard, Caroline Baehr, Audrey Hamm, Frédéric Deban, Christine Lemler, Sarah-Laure Estragnat, Nicolas Woirion, Arnaud Duléry, Marie-Christine Orry, Julian Ciais, Thierry Hancisse, Paco Boublard, Jacques Mathou, Anne Loiret, Nicky Marbot, Nicolas Jouhet, Magaly Godenaire, Hugues Martel, Jean-Paul Bordes, Héléna Soubeyrand, Nicolas Pignon, Samuel Jouy, Gilles Kneuse, Patrick Steltzer, Benjamin Boyer, Hassan Koubba, Michel Scotto di Carlo, Daphné de Quatrebarbes, Pierre Poirot, Elric Covarel Garcia, Chantal Banlier, Régis Romele, Hugo Brunswick, Alexandra Naoum, Thierry Gimenez, Olivier Granier, Antoine Blanquefort, Daniel Martin, Michèle Garcia, Marianne Epin, Nicolas Grandhomme, Hélène Médigue, Vincent Solignac, Stanislas Forlani, Virginie Ledieu, Fabienne Mai, Steve Kalfa, Serge Martina, Jean-Philippe Bèche, Arsène Jiroyan, Olivier Pagès, Isabelle Spade, Silvie Laguna, Charlotte Desert, Hervé Briaux, Frédéric d'Elia, Juliette Meyniac, Alain Cauchi, Jean-Édouard Bodziak, Thierry Pietra, Olivier Claverie, Jean-Philippe Puymartin, Gilles Conseil, Laurent Hennequin, Rodolphe Pauly, Jean-Bernard Feitussi, Adrien Saint-Joré, Geoffroy Thiébaut, Daniel Lobé, Eric Herson-Macarel, François Clavier, Mathias Jung, Valérie Kéruzoré, Ingrid Juveneton, Olivier Guéritée, Sébastien Libessart, Maxence Seva, Sophie Barjac, François Duval, Annick Blancheteau, Audrey Caillaud, Vanessa Guedj, Yan Duffas, Olivier Saladin, Sylvie Audcoeur, Jérôme Bertin, Virgile Bayle, Audric Chapus, Virginie Peignien, Stana Roumillac, Isabelle Leprince, Steven de Almeida, Vincent Colombe, Philippe Le Dem

Celkem zajímavá francouzská detektivka.Postava Diany je sice místy otravná,ale ostatní jsou celkem dobří(hlavně Božka a Bimbo)(22.8.2010)

• Djkoma

Hodně slaboučká kriminálka snad s jedinou zajímavou postavou cynické spolupracovnice komisařky isabely Otero. Příběhově poměrně dost nudné a obyčejné s přimíchanou sexuální vložkou, která dnes už nikoho nepřekvapí. Dávat takový film v 10 hodin ráno ve všední den je asi jediná cesta, jak ho dostat do televize:). Jinak mě zaujalo, kolikrát komisařka nebo někdo jiný během výpovědi řekli "neříkáte nám všechno". Prakticky každý obviněný to slyšel... Škoda zbytečností a opakování.(10.6.2009)