Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

Yelush

Keď vidím toho idiota v jednej vete 5 krát povedať ty vole tak to je naozaj na samovraždu, pričom v kuse iba nadáva na všetko a vlastne nič v koncepcii danej reštaurácie neporadí a k tomu som ho ešte ani poriadne nevidel variť. Slovenská verzia so Jardom Židekom je 100 krát lepšia. (viď môj komentár http://www.csfd.cz/film/292438-ano-sefe/) ()

JaninaM

Postrach českých restaurací, úžasně sympatický chlap s pořádně proříznutou pusou a profesionál,který ví o čem mluví! ()

AdamRaphael

"ty vole!", to je něco, co v pořadu uslyšíte téměř po každé Pohlreichové větě. Kvůli jeho vulgárnosti ho 1/2 národa nenávidí a 1/2 miluje. Samozřejmě a logicky je to mladá generace, které tenhle upřímný kuchař přišel na chuť. Konečně někdo dostal osvícený nápad a kuchař se jen hodinu nekroutí před kamerou ve své perfektně zařízené kuchyni, kde "vaří" pro svého VIP hosta. Ne, Pohlreich přijde do obyčejné restaurace, které se zrovna nedaří a snaží se jí pomoci... zkuste tohle chtít od Babicy "a když nemáme tohle dáme tam něco jinýho" nebo od Itala, který každý víkend przní češtinu na televizních obrazovkách .... garantuji vám, že by restaurace z těch jejich "jídel" do měsíce zkrachovala. ()

Jezinho95

Ano šéfe! bez Pohlreicha, by bylo sotva poloviční, ale díky jeho spontánnosti a specifickému smyslu pro humor jsem se se zájmem díval na každý díl, ač pořady o vaření moc v lásce nemám. Některé hlášky jsou opravdu parádní a taky hodně lidí uvítá zjištění v jakých že podmínkách se v ČR vaří. Nicméně s přibývajícími sériemi se postupně ztrácí své počáteční kouzlo a Pohlreich také začíná být o mnoho milejší, což je pro diváka rozhodně na škodu. 70% ()

Evziiik

Miluju Zdenka Pohlreicha a jeho "nevymáchanou hubu" :D Je vtipnej, sprostej, nebere si servítky, ale taky proč by měl? Zatím (alespoň mně) dokázal, že něco umí a to je pro mě hlavní. V restauracích a hospodách (pokud tam nebyli uplní blbci) dokázal vždycky pomoct, což bychom měli brát jako plus, protože jsme to my, kdo ty hnusy musí potom jíst. Takže jen tak dál, Zdendo :) ()

Baži

Pořad mi vždy přišel bezvadný, ale první díl páté série mi připadá, jako by pořad změnil režiséra a tím šel dolů. Přijde mi, že se z toho vytratil vtip a hlavně tempo. Ten pořad sedí na prdeli, jak by pan Pohlreich řekl. Mimochodem - hudba v pořadu... to si dělají legraci asi. Na naprosto nedojemné části hodí dojemnou muziku a dělají z toho rodinný film? V těch dřívějších sériích bývala většinou svižná, zábavná a známá muzika. Tohle skládal někdo doma v garsonce... Ten nový díl na mě působil smutně, zatímco dříve tam režisér hledal hlavně pobavení a optimismus. ()

radimhasalik

Zdeněk Pohlreich ví o čem mluví. V restauracích je to prakticky o tom samém. Kuchaři zapomínají vařit a míchají do jídel umělé přísady. Majitelé si myslí, že postavit úspěšnou restauraci na jídle dokáže každý. Jídelní lístky přetékají nabídkou, aby si tam našel svůj kus jídla opravdu každý a v kuchyni je občas pěkný bordel. Díky pořadu navíc člověk získává mapku restaurací, kde se dobře nají a nebo kam naopak nemá vůbec vkročit. ()

Havran007

Tento pořad Zdeňka Pohlreicha si zaslouží komentář, protože taková lidskost, která z něho čiší přes všechny vulgarismy a trefná přirovnání, je v televizi spíše vzácným jevem. Nedávno jsem byl ve Žďáru nad Sázavou, kde měla jedna nejmenovaná restaurace také tu "čest" být jevištěm jednoho z dílů. Servírka v úplně jiné restauraci mi říkala, že si s toho něco odnesli hospodští z celého Žďáru, protože Zdeněk byl nejen sprostý a urážlivý (pro televizi), ale především lidský a ochotný pomoci, seděl s kuchaři dlouho do noci a dával jim všechno, co měl. A kdo v tom vidí jen pochybnou a nudnou reality show? Asi by měl "změnit lékaře nebo za ním alespoň zajít, ať mu předepíše nové léky", ať se necítí jako "kapr, kterého vyloučili ze sádky" (citáty z pořadu). :-) ()

blahut

Výlet do české, nejen gastronomické, reality. Asi nechtěná ale, vynikající sociologická sonda. Škoda, že se podobný formát asi nedá aplikovat i na jiné obory než je gastronomie. Pořad stojí na vynikajícím panu Pohlreichovi, který dokáže pár slovy vystihnout podstatu problému. Za slovníkem, který je v této branži běžný, je vidět, že Zdeněk většinou s těmi lidmi cítí a chce jim opravdu pomoci, i když někdy je to předem prohraný boj. Jediný pořad u nás o opravdové gastronomii a všech jejích aspektech. ()

ajne

Prostě super. Mohl bych tu psát dlouho, ale nemá to cenu. Poslední řady sice ztratily na šťávě, ale pořád to nejkoukatelnější v TV. ()

NellieLovett

Miluji jídlo a pokud Pohlreich dokáže, že se alespoň v části českých restaurací zlepší úroveň a kvalita jídla, tak mu fandím a je mi jedno, jak moc u toho nadává, kterej kuchař při práci nenadává. ()

Druid

Hvězda za to, že pořad upozorňuje na poměry v našich restauracích... Zdeněk Pohlreich trapný, sprostý a nafoukaný blbec. ()

jossC

Ty vole,ty na ten biftek dáváš celej hermelín???? Né...Dvě půlky... Ze začátku trochu toporné,časem zábavné a lehce návykové. ()

Kritik

Svět gastronomie servírován se sprostými hláškami a trefnými fakty od Zdeňka Pohlreicha. Zábava každým coulem. ()

Houmi10

Jednoznačně nejlepší pořad o gastronomii. Zdenek je pro mě číslo 1. a celkem i dobrej bavič. Jako současný číšník bych měl jednou rád vlastní restauraci a i díky tomuto pořadu vím, co dělat a co nedělat a jak by to mělo vypadat;) ***** ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj