Epizody(14)
-
Spa (S03E01)
-
Pamięć (S03E02)
-
Najpiękniejsza (S03E03)
-
Skandal (S03E04)
-
Zakładnik (S03E05)
-
Świadek (S03E06)
-
Zlecenie (S03E07)
-
Sprawa świętego Mikołaja (S03E08)
-
Strach na scenie (S03E09)
-
Wybory (S03E10)
-
Zbrodnia w bibliotece (S03E11)
-
Więzienna przeszłość (S03E12)
-
Konkurs tańca (S03E13)
-
Zatrute wino (S03E14)
Hrají
Henryk Gołębiewski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Dariusz Klimek
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Szymon Kuśmider
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Vzpomínka v mlze (2023) (seriál)
Stefan Popkowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Zločin (2014) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Paweł Szczesny
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Natalia Rzeźniak
Polsko
Nejlepší seriály:
Odsouzená (2021) (seriál)
Mariusz Zalejski
Polsko
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Sylwia Nowiczewska
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Izabela Dąbrowska
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Maciej Makowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Sexify (2021) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jan Krzysztof Szczygieł
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Ilona Kucińska
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Čapí příběhy (1997) (seriál)
Jan Kulczycki
Polsko
Nejlepší seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Jakub Wróblewski
Nejlepší seriály:
Král Varšavy (2020) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)
Anděl smrti (2020) (seriál)
Ireneusz Czop
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Chyłka - Kasacja (2019) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Grzegorz Emanuel
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Marcin Juchniewicz
Nejlepší seriály:
Klangor (2021) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Maja Hirsch
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Tomasz Schuchardt
Polsko
Nejlepší seriály:
Chyłka - Kasacja (2019) (seriál)
Odsouzená (2021) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Łukasz Simlat
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)