Zkušený lupič plánuje akci, která by mohla být dosud největším úspěchem jeho zlodějského gangu. Přitom se snaží vymyslet, jak se vymanit z pasti svého života i z města a zároveň uniknout agentovi FBI, který se snaží dopadnout jeho i jeho bandu bankovních lupičů. Ben Affleck nejen vévodí vynikajícímu hereckému obsazení, ale je také režisérem a spoluautorem scénáře napínavého, kriticky oceňovaného kriminálního thrilleru, který se odehrává – a často také exploduje – v drsných lokacích Bostonu. (Magic Box)

dopita

Ben Affleck je definitivně Pan režisér. Umí vést herce, vyprávět příběh, opentlit film atmosférou a když dojde na akci, tak je strhující. A ani k tomu nepotřebuje nijak velkej rozpočet. ()

bloodline

Pri The Town sa naskytá veľmi intenzívne déjà vu s Heat, avšak Heat patrí do kinematografického Olympu a The Town je "len" dôstojnou kópiou v rozmedzí filmového majstrovstva zaobaleného v komplexnosti schopností Ben-a Affleck-a. A pán Affleck ma skutočne príjemne prekvapil: režisérsky, scenáristicky a aj herecky. Chopil sa ponúknutej šance ako pravý profesionál a výsledok nám naservíroval ako skutočnú filmovú lahôdku. Skutočne nemám čo vytknúť a nebudem sa ani o to snažiť, azda len paralela s Heat skresala hodnotenie na 4 a pol *, čo vnímam ako pozitívny impulz pre pána Affleck-a do budúcnosti. Ak vybrúsi svoj nesporný talent do "Hviezdy tisícročia", čaká ho, kritikmi vychvaľovaná a úspechmi vydláždená budúcnosť. Nesmiem zabudnúť ani na pána Renner-a, ktorý azda výkonnostne predčil svoj potenciál a snáď bude pokračovať v nastolenom osobnom trende. Rebecca Hall možno nestrháva pozornosť okolitého sveta svojim životom, ale na striebornom plátne odvádza, zatiaľ možno nie moc výraznú, zato poctivú prácu a podľa mňa ju čaká taktiež svetlá budúcnosť. Z herečiek novej generácie mi príde ako veľmi rozumná, talentovaná a sympatická, už len mať šťastnú ruku pri výbere ponúk. Držím palce tomuto triumvirátu :) ()

Scevola

Dalsi film, v ktorom Ben Affleck ukazal ze je lepsim reziserom ako hercom (trosku mi pride jednotvarny a bezemocny). Film ma od zaciatku strhol do deja a musim priznat, ze som si ho uzil i napriek niektorym logickym chybam. 7/10 ()

Kanca

Přesně jeden z těch filmů, kdy nevim, zda bych měla stát na straně těch hodných nebo těch zlých. A to mě baví :)....Vážně, ještě teď jsem dost překvapená, jak moc byl ten film dobrej... Doporučuju! 80% ()

ChrisBa

Pozerateľný film s výborným obsadením a dobrou realizáciou. Benovi ide režírovanie celkom slušne.. no nič to nemení na tom, že tento film je iba 100krát omieľaným klišé s ničím prekvapivým.. no napriek tomu som sa až tak nenudil a skôr prevládajú dobré pocity. silnejšie 3* ()

Petr.Kocfeld

Výborný film,který je spíše žánru krimi.Jinak takový romanticko-detektivní film.Dávám 80 procent.4 hvězdy tomuto filmu dám a herci jsou výborní.Ustřední dvojice je bravurní. ()

Ezekiel1

Po úžasném GONE, BABY, GONE jsem měl velké očekávání a doslova jsem vzhlížel k novému počinu Afflecka THE TOWN. Ben má opravdu velký potenciál a musím říct, že mě vůbec nezklamal. Naopak! V mých očích jako režisér velmi stoupl. Neměl jsem ani tak obavy v tomto filmu o Afflecka jako režiséra, ale spíše o Afflecka jako herce. Tuto svoji odvrácenou tvář však zvládl celkem solidně. Prvních 50 minut je fantastických! Tempo bohužel nevydrží...originalita se s postupem času vytrácí a přichází očekávatelná poenta, kdy se všechno po*ere. I tak musím s klidným svědomím říci, že se jedná rozhodně o jeden z nejlepších snímků letošního roku! ()

FARGO

Affleck potěšil, po dlouhé době film do konce napjatý a v jistých okamžicích natočený tak, že člověk ani nedýchá. Přesně jak dříve krimi bývali. Paráda ... ()

Rendiss

Jo, takovýhle dramáče fakt miluju. Jen mi tam štvou všudypřítomné dlouhé záběry, někdy se tam hodí, ale třeba asi čtvrthodinová policejní honička s lupičema, je fakt zbytečná, přitom se v ní opravdu nic neděje, jen se tam bouchá jedno auto s druhým.. Ben Affleck je dost dobrej a přesvědčivej (ano i tahle slova jsem dokázal říct) a Rebecca Hall je příjemně sexy, až na tu její náladičku, nevíte o ní totiž, kdy se na vás vykašle a kdy ne. ()

_ksilt

Remeslne velmi zrucne, ale nektere sceny byly krecovite vystavene a plne neuveritelnych klise. Po Gone Baby Gone jsem se tesil na Benuv dalsi paradni kousek a jsem lehce zklaman, mozna i tim, ze jsem si pustil extended verzi a obcas se trosku nudil. Presto si stale myslim, ze rezie Afflecovi skutecne sedi jak prislovecny hrnec, vite na co. ()

DannyBoy80

Zdařilé. Affleck umi, dokazal to už prvním filmem, kde ale totálně zprznl závěr. Tady se celkem vyvaroval. The Town má ale trochu jiný problém, a to docela častou nelogičnost chování postav. Bez toho by ten film asi nefungoval. 75%. Herecky ok, docela solidní krimoška. Na seveřany to ale nemá. ()

Ještěřák

Něco pro fanoušky kanadsko-americké NHL: THE TOWN nabízí příběh maníka se storyline Alexandra Daiglea, Bernieparentovské masky, asi destileté budoucí spoluhráče nesmrtelného Marka Recchiho, a nějaký ten záběr na novou halu Boston Bruins. Nehledě na to, že jeden z hlavních federálů vypadá úplně jak Chris Chelios. _____ Jo a mimochodem taky po čertech zajímavý scénář & režii, doslova prosáklou všudypřítomnou Bostonskou atmosférou města zločinu, nedořešených osadnicko-přistěhovaleckých půtek, anglického klima, a Aerosmith. ()

iampatrik

80% I když strašně obyčejný klišoidní příběh (lupič miluje "obět", ta jeho taky a neví o tom, kdo je, pak to zjistí za pomocí zákona, který se ho snaží dopadnout, za to ho nenávidí, lupič nahodí smutné oči vysvětlí ji to, ona změkne a poleví, on utíká před zákonem no a jestli se setkají ty dvě holubičky už nepovím..) je The Town výborně natočený. Je zde tak akorát akce, tak akorát dramatu, tak akorát všeho, že film upoutá pozornost hned na začátku a poleví až na konci.. tak to má být. Možná tomu všemu přidává i takový "neamerická" atmosféra, připomínající spíše irskou mafii. Pozn.: Nebyl Jeremy Renner v minulém životě stejný grázl jako předvádí ve Městě? ()

Harapes

Dosti drásající napětím,výborný scénář a dobré herecké výkony.Jasný nadprúměr v dnešní filmové produkci. ()

MkSallam

Utahané, uplakané, ale s parádní akcí. Affleck si natočil svůj Nelítostný souboj, jen nějak zapoměl na dvě hlavní postavy (tj. ekvivalent De Nira a Pacina chybí), Affleck je tak Kilmer, velmi dobrý Renner je Sizemore a Jon Hamm je jeden z těch poldů co to schytá během megapřestřelky. Škoda nevýrazných postav a slabšího scénáře, takhle bohužel zbývá jen jediný důvod proč Město vidět. Skvěle natočené přestřelky a zajímavá finální loupež. Na vztahy a dialogy se ale obrňte velkou trpělivostí, nebo přetáčejte co to půjde. ()

kobe6

Po menší odmlce (Inception) jsem viděl další opravdu dobrý film. A dalo mi to snad i trochu chutě do života. Affleckův styl si snadno zamilujete. V posledních dvou kouscích ukázal ohromný potenciál. A jde mu to rozhodně lépe než herecky, kde mi prostě nepřirostl k srdci. Hvězda na plátně suveréně Renner a modlím se za jeho světlou budoucnost, protože tento chlapík by si ji se svým charismatem beze sporu zasloužil. 5* tohle se mi líbilo:) ()

Jak to vypadá s novým Batmanem?

Jak to vypadá s novým Batmanem?

03.01.2017

Kdo si vyšlápne na Batmana?

Kdo si vyšlápne na Batmana?

09.09.2016

Sólový film s Batmanem stále nemá datum premiéry. Ben Affleck ho zřejmě dodá v roce 2018 nebo 2019, už teď ale známe alespoň záporáka. Čeká nás návrat Jokera nebo Deadshota ze Sebevražedného oddílu?… (více)

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby

20.08.2016

Warneři potvrdili Batmana, Marvel Spider-Mana

Warneři potvrdili Batmana, Marvel Spider-Mana

13.04.2016

Internet se momentálně raduje z teaseru Doctora Strange, tím ale comicsové zprávy nekončí. Dočkali jsme se totiž potvrzení dvou zvěstí, které fanoušky "trápily" řadu měsíců. Tou méně významnou… (více)