Zkušený lupič plánuje akci, která by mohla být dosud největším úspěchem jeho zlodějského gangu. Přitom se snaží vymyslet, jak se vymanit z pasti svého života i z města a zároveň uniknout agentovi FBI, který se snaží dopadnout jeho i jeho bandu bankovních lupičů. Ben Affleck nejen vévodí vynikajícímu hereckému obsazení, ale je také režisérem a spoluautorem scénáře napínavého, kriticky oceňovaného kriminálního thrilleru, který se odehrává – a často také exploduje – v drsných lokacích Bostonu. (Magic Box)

DHDV

Tento film by zasloužil být v top200 jelikož takhle čistokrevnou kriminálku jsem neviděl hodně dlouho. Film se nechal inspirovat Nelítostný soubojem, ale jen inspiroval žádné kopírování. Affleck jako režisér má velký potenciál, který doufám bude využívat častěji. Gone baby gone byl film o životě, The Town je spíše kriminální „pohádka“ která se velmi dobře povedla. Dávám plný počet hvězd za film, který si pustím určitě vícekrát! ( a už patří i do mé TO10) ()

hororwatch

musím se přiznat, že Bena Afflecka jsem nikdy moc nevyhledával,ale on mi dokázal, že není jen ten vysokej vzor pro puberťačky v romantických filmech, ale že umí zahrát pořádnou roli a to ještě ve svým vlastním filmu. neodlepil jsem po celý film oči od obrazovky. skvělý více takových filmů. ()

BOURQUE

Po filmu Gone Baby Gone som bol veľmi zvedavý, či ešte niečo bude režírovať Ben Affleck. (Mimochodom, spomínaný film bol brilantný a geniálny.) Po troch rokoch sa rozhodol, že niečo opäť natočí. Teraz to bol film The Town, kde sa zapojil nielen do filmu (myslím ako herec) ale aj do napísania scenáru. Osobne si myslím, že Ben to znovu dokázal. Perfektne narežírovaný film so skvelými hercami (Rebecca Hall, John Hamm, Jeremy Renner). Základná myšlienka filmu síce nie je žiadnou novinkou, ale spôsob zobrazenia udalostí a životov jednotlivých charakterov je na vysokej úrovni. Nominácia J.Rennera na Oscara (Herec VR) je podľa mňa v poriadku a nemám výhrady proti tomu. Osobné hodnotenie: 85% (****) ()

J. T. Kirk

Ben Affleck se předvedl v tom nejlepším světle a natočil zajímavý thriller, ve kterém si sám zahrál hlavní roli, která mu samozdřejmě skvěle sedla. vůbec jsem se nenudil a ty dvě hodiny jsen jenom "čučel" na telku a sledoval co se z toho vyklube. ()

Rockerman

Velmi zajímavý pohled do party, která se "živí" přepadávání bank a dodávek s penězi. Film zaujme méně vídanou skutečností, že lupič se zamiluje do jedné ze svých obětí, pracovnice z banky. Pak se snaží odpoutat od party násilníků, jenže poznává, že to nebude tak lehké. Skvěle, syrově natočený film si jistě najde spoustu fanoušků. ()

zelda82

Zacinam mit pocit, ze Ben Affleck je lepsi reziser nez herec (ne ze by treba Daredevila bylo tak tezky trumfnout:)))The Town je vynikajici film, ktery umne mixuje akci s klidnejsimi pasazemi a ani chvili nenudi...A kdyz se na tuhle bostonskou odyseu muze clovek navic podivat v kine za 80 korun, neni co resit.... ()

hazaba

Boston očima kriminálníka. Je hlavní hrdina opravdu ten zlý nebo ne? Ač žije na nesprávné straně zákona, fandíte mu a doufáte, že vyhraje. Možná klasický hollywoodský happy end, ale se spoustou obětí (i když, Jemovi jsem to docela přála :-)) Výrazní Ben Affleck, Rebecca Hall, Jeremy Renner a Jon Hamm, ostatní postavy jsou tu víceméně do počtu. A přiznávám, výborná režie... ()

Faila

Zdařilá psychologie postav, jejichž osudy ovlivněné nejen jejich rozhodnutími dělaly tenhle film nesmírně zajímavý. Affleck má cit pro drama, ať už v režijní či herecké oblasti. Je to sice snímek z prostředí, které se ve filmech objevilo už hodněkrát, a celkově nepřínáší nic nového, ale člověka ten citlivý a realistický pohled na lidi neschopné vymanit se ze svých nepěkně nalajnovaných životů dostane. ()

Colleague

Fascinuje mi, jak je Ben Affleck vynikající režisér, jako kdyby každý známý herec mohl z fleku dělat režiséra, což je úvaha při hlubším zamyšlení naprosto směšná (u některých herců bych pochyboval jestli by si zvládli udělat tousty k snídani). Teď už ale k filmu, jeho Městu se celkem povedlo vystoupit z řady tisíců filmů o bankovních loupežích a troufám si tvrdit, že diváky musí bavit. Přesto se mi Gone Baby Gone líbilo o něco víc, nejspíš je to tím, že tam pan režisér nehrál. Dough (Ben Affleck) vůbec nevypadá jako nějaký gangster, který má tátu v lochu a mámu kdoví kde. Kdyby místo něj hrál Renner, kdoví jak by to vypadalo, kdyby, kdyby. ()

Lyžař

2,5 hodiny?? Ani minutku jsem se nenudil, no a to je co říct. Jediné mínus si u mě film vybral ve dlouhých záběrech z nebe..seč nádherné záběry, bylo jich moc, hlavně v prvních 60 minutách. ()

studo

Extended verzia utiekla ako voda, predvídateľné to bolo ako telenovely na markíze no zrežírované to bolo na jedničku. Herci boli dobrí (Renner a Lively vyčnievali) postavy boli však strašne ploché, nikomu sa nedalo držať palce a preto bol koniec mierne nezaujímavý, o tom kto zomrie ste vedeli po prvej polhodine filmu. V záplave komédií a comiksov je to však príjemné osvieženie. ()

strikeman

Nejedná se vůbec o špatný kousek, nicméně filmů staršího data s obdobnou zápletkou nalezneme celkem dost, a tak by musel Affleck přijít s mnohem originálnějším pojetím (tohle byla celkem rutina) nebo alespoň obsadit do hlavní role místo sebe nějakého herce. Vedle takového Nelítostného souboje s Pacinem a Nirem je tohle bohužel v rámci žánru slabší odvar... 65% ()

WillyMarks

Musím se přiznat, že od Afflecka jsem moc nečekal. Jeho herecké výkony nejsou vrcholné a jako režiséra ho prozatím moc neznám. Nicméně zvolyl parádní akční drama, které naprosto sedlo mému vkusu. Miluji to napětí, když lupiči odcházejí s penězy a neví jestli tady tam či za pár chvil na ně vybafne policajt. Je zvláštní, že jsem doufal a věřil ve správný konec bandy zlodějů, ale i tak správné by bylo kdyby Affleck šel do vězení...dopadlo to jinak než jsem myslel, ale i tak je to možná správně. Filmů tohoto žánru je fakt hodně, nicméně tento patří k těm hoodně dobrým a to jest k těm co jsou nad 77% ()

boul

The Town je film, který si rád pustím znova. Je to film plný akcí, dobře propletený a má dobrý konec i celý průběh filmu.. po shlédnutí Gone,baby, gone se mi Affleckova režije začíná líbit a film The Town mě oslovil asi ještě více. ()

Bejbinka

Film mě nijak nezaujal a i když jsem ho viděla nedávno, skoro mi neutkvěl. Ne, že bych ho nesledovala, ale přišel mi strašně nudný, nic nového ani překvapivého. Za pár dobrých scén se pro mě film stal průměrem. ()

Ukubumbahoo

Ruku na srdce, Ben mě příjemně překvapil. Dokázal vytvořit parádní atmosféru bostonské "špíny". Ta na první pohled vypadá jako ta správná banda po penězích dychtících primitivů, která se nachází snad v každém americkém městě. Nadruhou stranu zjistíme, že i přes jejich nižší inteligenční kvocient, který je způsoben ranným dětstvím, jsou zločiny velmi propracované a i slavná FBI má s jejich dopadením (nečekaně) problémy. Ale to jsou všechno jen kecy, celkově jsem byl velmi spokojen. ()

Iwiiik

Další hezounký kousek Bena Afflecka, který opět dokazuje, že je lepším režisérem než hercem. Tento snímek je složen z 80% krimi a 20% dramatu. Kdyby to bylo naopak, neváhal bych nasolit plnou palbu. Takhle chválím a těším se, až se Ben se svým režisérským talentem, pustí do nějakého opravdu výsostně přemýšlivého tématu. ()

P.J.2

Podle vynikajícího scénáře natočená poutavá kriminálka, kterou by Renner a Affleck utáhli díky svýmu charisma i třikrát. Je vidět že si Ben nenechá do své práce kecat a natočí si to vše svým stylem a je to jedině dobře, protože očividně moc dobře ví co dělá. ()

KuZd

Boze muj,to bylo mysleno vazne? Suverenne jedna z nejvetsich pistovin za posledni dobu. Hodnacky zlodejicek, love story s obeti a na zaver dojacek,aby oko suche nezustalo. Od tvurcu je to drzost absolutni vypustit takovy smrduty psouk do sveta. ()

Anduril

Veľmi podarený film. Dobrý príbeh prerozprávaný veľmi dobrými hercami. Naozaj ma zaujal od začiatku úplne až to konca. Taktiež slušná dávka akcie s rozumom, nie len také bezmyšlienkovité strieľanie na terče. A okrem jednej scény a pár nadávok dosť slušný film, aj pre mladších. Proste opäť musím dať klobúk dole. Odporúčam ho všetkým, aj mladým, s chuťou na film s dávkou napätia, akcie aj myšlienok. ()

Jak to vypadá s novým Batmanem?

Jak to vypadá s novým Batmanem?

03.01.2017

Kdo si vyšlápne na Batmana?

Kdo si vyšlápne na Batmana?

09.09.2016

Sólový film s Batmanem stále nemá datum premiéry. Ben Affleck ho zřejmě dodá v roce 2018 nebo 2019, už teď ale známe alespoň záporáka. Čeká nás návrat Jokera nebo Deadshota ze Sebevražedného oddílu?… (více)

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby

20.08.2016

Warneři potvrdili Batmana, Marvel Spider-Mana

Warneři potvrdili Batmana, Marvel Spider-Mana

13.04.2016

Internet se momentálně raduje z teaseru Doctora Strange, tím ale comicsové zprávy nekončí. Dočkali jsme se totiž potvrzení dvou zvěstí, které fanoušky "trápily" řadu měsíců. Tou méně významnou… (více)