Zkušený lupič plánuje akci, která by mohla být dosud největším úspěchem jeho zlodějského gangu. Přitom se snaží vymyslet, jak se vymanit z pasti svého života i z města a zároveň uniknout agentovi FBI, který se snaží dopadnout jeho i jeho bandu bankovních lupičů. Ben Affleck nejen vévodí vynikajícímu hereckému obsazení, ale je také režisérem a spoluautorem scénáře napínavého, kriticky oceňovaného kriminálního thrilleru, který se odehrává – a často také exploduje – v drsných lokacích Bostonu. (Magic Box)

massdonfel

Dost povedený film. Jenže bohužel hned od přepadení banky, bylo úplně jasné jak to skončí... Postavy absolutně ploché. Předvídatelné. Ale i tak, dobrá podívaná... 6/10 ()

Bohnice05

Neubráním se srovnání s Heat. Akce je vesměs podobná, ale příběh a celkově svižnější děj u mě staví Town nad toliko vychvalovanou legendu. ()

Marykus

Konečně, po dlouhé době, jsem viděl klasický, neotřelý akčňák. Film, který se s ničím nesere, slova nevybírá. Ve snímku ve kterém jde o prachy a holku mezi klukama z "hood". Tohle jsem moc potřeboval!!! Děkuji :) ()

Raziel_cz

Slušná kriminálka, která má sice daleko do Michaela Manna, ale díky které budu dál sledovat Affleckovu režijní kariéru. Příběhově poměrně fajn, ačkoliv zamrzí, že romantická linie se nevyhne klišé (nebo tam prostě jen funguje stockholmský syndrom). Přepady a honičky jsou ale hodně super, a zajímavé je také, že tu vlastně až na Rebeccu Hall neexistují kladné postavy. Agenti FBI na to totiž taky jdou od lesa. A proč by sakra ne. ()

fr0sty

Bankovni loupeze a akce fajn, jinak ale Americky vyplach mozku. Lide, kteri vykradaji banky, aby nemuseli pracovat a strili po vsem co se hne, jsou ti dobri. Naopak policiste, kteri se je snazi zastavit, jsou tady panem scenaristou a reziserem vyobrazeni jako ty nejhorsi lidske bytosti. ()

Evander

Město je velmi dobrým filmem a pro mne příjemným překvapením. Děj má dobrý spád, film je napínavý i dobře zahraný, atmosféra přesně, jak má být. K dokonalosti mu chybí jen málo a co mu vysloveně škodí je, že podobných filmů je jako hub po dešti a tak už je toto téma natolik okoukané a profláknuté, že plný počet prostě dát nemohu. 82% ()

fr3ak

Neoriginální, předvídatelná a vlastně vcelku průměrná přeslazená limonáda. Formálně možná celkem slušně zvládnutá, ale když jsem byl při sledování někde v půlce, tak už se mi začátek pomaloučku vykuřoval z hlavy ven. Za týden až si nebudu pravděpodobně pamatovat nic. Jo a pokud vám někdo bude říkat, že je to stejný, nebo podobný jako Heat, tak mu prosím dejte pěstí. ()

kkarx

Tak tenhle film jsem si časem hodně oblíbil. Ben Affleck je prostě v tomhle sympaťák, bavili mě ty honičky, přestřelky a touha po tom odjet z titulního města. Bavilo mě, že to nebylo nijak nafouklé ale naopak komornější a přesto do konce napínavé. Přepadení banky bylo dle bývalého lupiče realistické. https://youtu.be/VEp0KBZZwUQ?t=59 ()

ZackSawyer

Takové filmy mě prostě baví... Slušný počin, na to že to dělal Affleck a hrál v tom Affleck, čehož jsem se bál... Správňáckej zločinec co si nabrnkne bankovní úřednici Claire (mimochodem sympatačka)... a příběh začíná... Po dlouhé době koukatelný snímek o bankovních lupičích aneb cesta k napravení v jednom městě. Ehm a propo bavilo mě to docela hodně ;-) tak proč to neocenit, že? Jak už to tak bývá a nebyl jsem jistě sám fandil jsem Dougovi. ()

Charlie84

Upřímě by mne zajímalo, čím si The Town zasloužil vyškrtnutí z české distribuce. Že by Ben Affleck už nebyl dostatčně zvučné jméno? To asni ne, protože Caseyoho Vrah ve mě nás nemine, a ať je Benovo mladší dvojče sebelepší herec, kvalitám The Town se zmíněný film ani nepřiblíží. Konec lamentování. Parta více nebo méně sympatických zlodějů se snaží ukázat komu patří Charlestown, Ben Affleck se zase snaží ukázat světu komplexní pohled na město, ve kterém když se jednou narodíte, tak už vás ven živého nepustí. V tomto ohledu film bohužel selhává, vše ostatní je ale na jedničku, takže není co řešit. PS: Škoda že se film nevěnoval více i jiným členům týmu než ústřední dvojici, určitě by to celkovou atmosféru Města vyhnalo ještě o kus výš. ()

Torgal

Konečne po dlhej dobe poriadny kriminálny film. Ben Affleck po vynikajúcom Gone Baby Gone opäť dokazuje, že jeho režisérke umenie vysoko prevyšuje to herecké. Skvele natočené akčné scény by so cťou zniesli aj porovnávanie s Heatom Michaela Manna. Príbeh nie je ani náhodou originálny a zvraty sa dajú odhadnúť dlhé minúty dopredu, ale jeho spracovanie je lahôdkové. Herecké výkony sú na úrovni, špeciálne ale musím spomenúť Jeremyho Rennera, ktorý keď je na plátne zatieňuje všetkých okolo seba. Jediný problém s inak výborným filmom u mňa ide na vrub prílišnej snahy o prehĺbenie postáv, ktorá sa dosť minula účinkom. Keby miesto toho bolo viac akcie, tak by som bol určite spokojnejší. 8-/10 ()

xxxleo

Tohle krimi/drama od Bena Afflacka má silný příběh. Na první pohled se jedná o obehraný příběh o čtyřech bankovních zlodějích, ale je to mnohem víc. Příbeh nepůsobí uměle, tím myslím, že hlavní postava je velmi chytrá, ale ne až tak, aby například věděla o 10ti krocích napřed a to způsobilo nějaký záhadný zvrat událostí. Velmi chytrý příběh... ()

Skleni

Bohužiaľ musím ubrať z piatich ktoré som chcel dať. Film totiž i napriek krásnym metaforickým scenériám ako nohy vo vode v milostnej scéne, mi tento film prišiel nedokončený. Už viem prečo Ben chcel dlhšiu verziu. Pravdepodobne v nej nájdeme všetky tie odpovede a epické scenérie vyobrazujúce vzťah medzi "kráskou a zvieraťom". film nás prevádza temnou stránkou života v americkom mestečku no nezobrazuje skutočnosť okolo pár hl. postáv. To čím je napr. shawshank redemption taký zaujímavý je to, že i napriek osudov hl. postáv sa venuje či už životu mimo väznice či iným postavám. tu však nevidíme nič z toho. A to mi chýbalo. film tým stratil veľmi veľa čo sa týka reálnej vložky. no aj tak je to zatiaľ master piece of Ben Affleck. Či už jeho režijnej alebo hereckej kariéry. Gratz Ben! 85% ()

darkreider

Ja tvrdím, že heist movie nie je nikdy dosť. Ben vie urobiť dobrý film a aj keď Town nie je žiadne terno, čo Vás posadí a nedovolí Vám spať, je zrežírované tak dobre, že 4 hviezdy musia byť. Ku všetkému si zasa splašil kamarátov z branže a tak je na čo sa dívať. Som spokojný. ()

kuces

Výborný film, kde Ben ukazuje jak je schopným režisérem. Byl jsem na něj velmi zvědav po povedeném Gone Baby Gone a opravdu to stálo za to. Jak někteří plivou na Benovo herectví, já smekám před jeho režijními schopnostmi. ()

Jak to vypadá s novým Batmanem?

Jak to vypadá s novým Batmanem?

03.01.2017

Kdo si vyšlápne na Batmana?

Kdo si vyšlápne na Batmana?

09.09.2016

Sólový film s Batmanem stále nemá datum premiéry. Ben Affleck ho zřejmě dodá v roce 2018 nebo 2019, už teď ale známe alespoň záporáka. Čeká nás návrat Jokera nebo Deadshota ze Sebevražedného oddílu?… (více)

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby