Život Carly (Nichola Burley) připomíná pohádku. Chodí s charismatickým Jayem (Ukweli Roach) a jejich taneční skupina se právě probojovala do finále tanečního mistrovství UK Street Dance Championship. Pohádka ale končí ve chvíli, kdy Jay Carly skupinu opustí a všechny sny o taneční slávě se tak rychle začínají hroutit. Zlomená Carly bojuje ze všech sil, aby skupině i sobě dokázala, že k vítězství je může dovést i ona, nicméně po sérii nepříjemností a osobních porážek, mezi které patří i ztráta zkušebny, začíná o svých vůdčích schopnostech vážně pochybovat. Spása přichází v podobě učitelky baletu Heleny (Charlotte Rampling), která je fascinována schopnostmi a nadšením Carly a celé skupiny a nabídne jim, že mohou trénovat v luxusním studiu baletní akademie. Podmínkou ale je, že budou spolupracovat s jejími baletními tanečníky. Helena doufá, že Carlyino nadšení a vášeň pramenící ze street dance nakazí i její mladé svěřence před konkurzem do prestižního britského Královského baletu.

Na otázku, zda tyto dvě skupiny tanečníků najdou způsob, jak před finále tanečního mistrovství UK Street Dance Championship a před konkurzem do britského Královského baletu začít spolupracovat, odpoví historicky první 3D taneční film, který je inspirujícím a vzrušujícím výletem po britské scéně street dance, a který představí mimo jiné i hvězdy populární televizní soutěže Britain´s Got Talent – George Sampsona a skupiny Flawless a Diversity. (oficiální text distributora)

Alementina

Aneb jak rekl muj kamarad "I Sly mel v Rambovi lepsi dialogy" Scenar mizerny, ze i jako pozadi pro tanecni cisla je to spatny, o hereckych vykonech se neda mluvit a hlavni predstavitele tak nesympaticti z meho pohledu... presladky ksichtik te blondyny mi lezl na nervy s kazdym detailnejsim zaberem a jeji tanecnik nemastny neslany, o nejake vzajemne chemii se uz vubec neda mluvit. Dej i tanecni sceny okopirovane a to jeste tak, ze tyhle si na youtube asi znovu vyhledavat nebudu. Mam pro tanecni filmy slabost a odpoustim jim i primitivnejsi dej, kdyz me bavi a zvedaji me ze zidle s touhou si s nima zatancit, coz se o tomhle kousku rict neda. Hodnoceni vetsiny jako "odpad" mi prijde prehnane, takovy Souboj titanu ci 2012 mi prislo jeste ubozejsi... Navic tady skutecne 3D bylo alespon nejaky, nez nijaky jako v Souboji titanu. ()

ABLABLABLA

Film byl dobrý. Mám velmi ráda tyto taneční celovečeráky. Ani propojení baletu a streetdance mi nevadilo. Jediné, co mi trochu pokazilo film byl závěrečný tanec. Ten, který má být vždy něco jako "to nejlepší na konec" mě vůbec nezaujal. Byl nudný, nemastný, neslaný, strašná hudba....ale jinak celkově film super. ()

Falconica

K tomu se dá stručně říct: recyklovanej trapnej příběh s pytlem naivity až nesnesitelným a závěrečnej tanec strašlivě hnusnej kočkopes. ()

M.i.k.e

kostra příběhu kdy outsider porazí favorita,popřípadě dvě nesourodé skupiny k sobě nacházejí cestu tady byla již milionkrát a ani Streetdance nám v tomto nepřináší vůbec nic nového.Nicméně osobně mám podobné taneční filmy rád a samotný příběh mě až tolik nezajímá.Většinou rozhoduje povedené choreo a to i Streedance má (byť ne až takové jako třeba Step Up 2).Ve svém žánru lehčí nadprůměr...60% ()

KajusaK

Jeden z těch zajímavějších (dějově) tanečních filmů..Poslední taneční scénka byla "Legendární" :)) ..Jinak herecké výkony nic moc, ale 3* slabší.. ()

filip.novak

Jsou krásní, mladí a hází kšiltovkou ve 3D. Taneční Avatar se nekoná, ale létajícími předměty do diváků se naštěstí šetří, třetího rozměru je v rámci možností využito vkusně (někdy se však režisérské duo určité neohrabanosti ve snímání nevyhnulo). Choreografie v několika okamžicích oslní, častěji bohužel nudí svou sterilitou. Sic je film 3D, charaktery postav zůstaly hezky ploché ve 2D, v rámci žánru představuje dějová linka průměr, který působí k tomu všemu hopsání tak trochu navíc. ()

baruss

Škoda toho dabingu, bozmeckého scenáru a podivnej hudby. Tento film má na viac než sa hrá. Mám rád športové filmy a keď sa jedná o tanečnú súťaž tiež niesom proti. Ale.. asi nikdy nepochopím, prečo v tanečných filmoch niečo vôbec nacvičujú, keď nakoniec keď ide do tuhého tancujú úplne niečo iné. ()

ecceHOMMO

3D ne 3D, videl som bez 3D. A Narovinu poviem, dej ten sa nikam neposunul ( čo sa týka tanečných filmov), naopak je kapánek slaboduchý, tanečné kreácie....no povedzme, že ušli, ikeď záverečná scéna a street / baletná prezentácia tanca nedopadla podľa môjho umeleckého cítenia....a samotné skĺbenie baletu a steet-u nebolo synchronické. Chýbala tomu ľahkosť a možno i predcíznosť. Ale ja mám tanečné filmy rád, uchvacujú ma, inšpirujú, a vzbudzujú vo mne rešpekt....a StreetDance napriek nedokonalosti ma príjemne naladil i svojsky ( povedzme ikeď trošku nadnesene) okúzlil...... Ale na Step Up proste nedosiahol.... ()

NoFiction

Jednoduché, hloupé až skoro místy debilní, ale.................................příjemně se na to dívalo (bohužel ne ve 3D). ()

Autogram

Môj prvý film videný v 3D kine. Takže hodnotím skôr technické prevedenie a 3D zážitok, bolo to asi také priemerné. Nabudúce musím v 3D zhliadnuť niečo akčnejšie. V príbehu ani nie je čo hodnotiť a v tanci sa nevyznám, takže k tomu no comment. ()

Endorfinka

A protože jsem zase čekala nějakou sračku a neočekávala od toho vůbec nic, opět mě ten film překvapil. Nebylo to tak hrozné, jak jsem čekala. ()

Wimy

Jestli má být tohle nějaká konkurence LetsDance, tak to je hodně smutný. V tomhle filmu je horší (katastrofální) úplně vše a ani choreografie mě nenadchla. ()

Tydlidáš

Trochu blbost že =) Sem hodně zvědavej jestli někdy natočej film ve kterym tancujou a bude mít normální příběh. Tohle je fakt konec a na konec se ani nedozvíte jak to dopadlo.... Dávám pět hvězd za to co tam předváděli a kvůli Stephany, kterou asi vopravdu miluju.... Celkově je však film dost bídnej, nepřináší žádný nový nápady a co hlavně: Menuje se to Street dance tak bych čekal trošku jinačí hudbu. Ta co je použitá je fakt hrůza. Takže to průměruju....=( ()

Eraserhead

Největší plus je v tom, že se tam tančí prakticky neustále a primitivní, šablonovitý děj nemá moc prostoru. Postavy vždy mezi sebou prohodí pár vět, aby se příběh někam posunul a tančí se dál. Letošní Let's Dance 3D je sice lépe natočený, ale v druhé polovině to zbytečně brzdí právě ty nezajímavé (až směšné) dialogy o citech, které se moc poslouchat nedají. Ve výsledku ve mě oba filmy zanechaly stejný dojem, protože mě nudily méně než jsem před projekcemi čekal. P.S. StreetDance je naprosto totéž co první Let's Dance - street vs. balet. ()