Na nože!

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Česko, 2010, 13x50 min

Nová soutěžní reality show, ve které postrach všech špatných restaurací Zdeněk Pohlreich známý z pořadu ANO, ŠÉFE! spolu s majitelem pražského kulinářského institutu Romanem Vaňkem a autorkou kuchařek Evou Filipovou vyberou z profesionálů i amatérských kuchařů jeden objev, který dostane titul Superšéf a obdrží finanční prémii 1 000 000 Kč. Účast Zdeňka Pohlreicha zaručuje, že celá soutěž bude pro všechny kuchaře NA NOŽE! (Granade)

speedy3

Pan Pohlreich se snažil navázat na jeho úspěšné Ano, šéfe! z první série. Bohužel pořad Na nože! už je čistá reality show a tudíž takovou atraktivitu již nemá... ()

Her0.89

Jsem rád za to, že se prima držela tématu a jednalo se skutečně o kuchařskou soutěž. Dost jsem se bál toho, že spíše než o vaření to bude o vztazích mezi soutěžícími a o dění v jejich chatě a udělá se z toho reality show typu HK, kde se spíše kecalo než vařilo a více než kuchařské umění rozhodovala psychika soutěžích. Viděl jsem každý díl a vždy jsem se těšil na další... škoda jen, že to nevyhrál můj favorit. ()

gogos

Zajímavý koncept, zábavné podání, výborný Pohlreich, slušný Vaněk, tragická Filipová... Určitě zdařilá TV soutěž, ale asi jsem si sliboval víc... ()

Rosalinda

Kvalit, vtipu a břitkosti pořadu "Ano, šéfe" tato jídelní reality-show zdaleka nedosahuje. Nože jsou trochu tupé, nicméně i tupý nůž občas řízne a občas je to horší, než tím nabroušeným. Ale tak co, nápad špatný to nebyl, výsledek už pokulhává, ale tak nějak jsem se svezla po vlně a dobrovolně tento pořad sledovala. Pořad možná sem tam nedokořeněný, sem tam překořeněný, občas i chutnající, kolikrát nechutný, ale nemastný, neslaný rozhodně nebyl. ()

Derek

berie si to priklad z americkeho masterchef (ktoreho som nevidel), ale mna bavi hlavne britska verzia ktora je genialna (ci uz klasicka, celebrity alebo profesionals verzia). ()

Colonist

Po prvním díle: Tušil jsem, že to bude slabší než Ano, šéfe!, a také se mé tušení naplnilo. První díl mě moc nebavil, po druhé reklamě jsem šel raději spát a dokoukal to až druhý den na internetu. Zkrátka mi to nepřišlo nijak zajímavé. Ani Pohlreich to svými hláškami nezachránil, žádné tu totiž nebyly :( Uvidíme, jak budou vypadat následující díly (ukázky vypadaly slibně), ale jestli to bude i nadále v tomhle duchu, s největší pravděpodobností nebudu sledovat. Zatím za dvě. EDIT po druhém díle: Sice to už bylo o chlup lepší, Pohlreich trochu hláškoval, ale já tyhle reality show s imunitami a vyřazováním zkrátka nemusím. A je mi úplně jedno, jestli vyhraje ten nebo ten kuchař. Dál se už dívat nebudu. Tohle mě prostě nebaví. Čtvrtá řada Ano, šéfe! by byla mnohem lepší... ()

Eldrick

Míň Pohlreicha, menší prdel, zato víc shitty reality show, přesto pořád zajímavý. Ikdyž je to levná kopírka. ()

Petroff

Ženu z poroty odklidit.. trapnější osobu (skoro až "tachecí" faktor) jsem dlouho neviděl. Jinak pan Vaněk +++ (beru ho jako čím dál většího frajera! "Ahoj, já jsem majoránka... ") ... obecně vlastě celkem prdel a mimochodem i slušnej pohled na lidi... Všichni pánští soutěžící z posledních 6-ti se chovali ke zbylé slečně naprosto odporně - pecka.. Strašně moc mě bavil jejich divně gay pohled na to, že my kluci držíme spolu a ta hezká, chytrá, výborně se chovající slečna nás sere a nechcem jí mezi sebou. Přál jsem jí pár dílů předem palce, aby mohla jít domů a měla klídek. Vyhrála člověčí soutěž... já vim, Startrekový pindy brzo po ránu, ale co... prostě seriál... k hraní Minecraftu v klidu ()

Beagle

Nevím, jak Na nože! po prvním díle hodnotit. Čekala jsem něco moderního ve stylu Top Chef, dočkala jsem se na úvod přisprostlých kuchařů a jejich skororvačky, pak Zdeňka Pohlreicha v roli moderátora (proč nestačí jeho role v porotě a moderátora nedělá nějaký profesionál?), tykačky se všemi soutěžícími (znovu se ptám proč?) a trochu nevábného prostředí. Když ale došlo na vlastní vaření prvního pokrmu, už to začalo nabírat spád. Takže určitě se podívám na další díl, snad se Na nože! konečně najde. (Ale nečekám, že se tam objeví Padma Lakshmi a toho moderování se ujme, tak naivní nejsem...) ()

honajz2

Mělo to strašně amatérský look, odbornou porotkyni, která hodnotila jídla buď "je to dobrý", "nechutná mi to" nebo "jo jo, máte pravdu, taky to tam cítím" a pak mi vadilo i to, že ti nejlepší vypadli mezi prvními (co si pamatuju tak Jaime, Jirka a Mirek) a zůstali tam buď amatéři nebo namachrovanci, takže jsem tu show časem přestal sledovat a ve finále mi bylo jedno, kdo to vyhraje (ačkoli Robert mi byl o něco sympatičtější, než extrémně arogantní Jarda mentalitou podobný Russellovi z osmé série Pekelné kuchyně - ale stejně si podle mě nezasloužil vyhrát ani jeden). Ale tak jako tak se na to líp dívalo, než na nováckého MasterChefa, protože tady o to vaření fakt aspoň trochu šlo. 2* ()

HappySmile

Snažili se co nejvíc vytěžit z popularity Zdeňka Pohlreicha, ale mně osobně to teda připadalo jako přešlap. Sorry, Zdeňku, nuda! ()

Nach

300 ohodnocený pořad/film: Ne tak dobré jako "Ano šéfe!", ale pořád jde o nadprůměrný kuchařský pořad. Hlášky sice nebyly tak ostré, ale kolikrát jsem se jim zasmál (např. Roman Vaněk a jeho: "Dobrý den Majoránko. Dobrý den Romane. ...). Prostě a jednoduše si to čtyři hvězdičky - 80% - zaslouží (jako celek) určitě. ()

Sinn

Oproti Masterchef trochu amatérské, ale u nás se do toho necpe tolik peněz, tak není divu. Pohlreicha i Vaňka jsou mistři oboru, přítomnost Filipové jsem nepochopila. ()

Amroth666

Fuj ta kráva Eva Filipová, to je ale namyšlenej xicht. Vím, že za to nemůže, ale nevěřím jí ani nos mezi očima! Jedna hvězda za Pohlreicha a druhá za skvěle vařící účinkující. ()