poster

Born to Race

 • Slovensko

  Rýchly a zbesilý

Akční / Drama

USA, 2011, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Echelon1
  **

  Je to hlúpe, klišoidné a jednoduché. Naprostá automobilová oddychovka. Scenár má síce obsahovo asi cca 3-4 strany, ale ten "príbeh" na asi dve vety je tam len preto, aby sa mali autíčka dôvod pohybovať. A o ne predsa ide, nie? Už od začiatku som bol v štýle: "Aha, Lancer Evo X vs GT-R35, aha, Mustang GT...hej, a to je Lan Evo IX!" V hlavnej úlohe krásna Subaru Impreza WRX STi Blobeye (čoby jedno z mojich najobľúbenejších áut). Obrovská škoda, že jediný skutočný závod je uprostred filmu, zvyšok je totiž drag, čo pre mňa nie je závod. Finále mohlo byť aspoň na okruhu.(29.7.2018)

 • corpsy
  *

  Celé to vyznie tak, ako keby sa arogantný milionársky zbohatlík rozhodol namiesto toho, aby si radšej pozrel v jeden večer BEVERLY HILLS 902 10 spolu s RÝCHLO A ZBESILO, tak si to celé natočil sám. Teda ako sračka. A ešte ku tomu jeden z najkreatívnejších prekladov v histórii slovenskej distribúcie a dramaturgie. Hovädá.(19.6.2011)

 • montel
  ***

  Teenager Danny Krueger (Joseph Cross) je za své divoké chování zejména za volantem sportovního Subaru poslán matkou za svým otcem, který o něj přestal jevit zájem a který se teď má o něj starat. Hned první den v nové škole, se seznámí se sympatickou Jessicou (Nicole Badaan), která se právě rozešla s klukem, který má rovněž potřebu neustále s někým závodit. Ten se brzy s Dannym nepohodne a účty si vyřizují za volantem na veřejných silnicích. To ale vede Dannyho do neustálých problémů jak s otcem, tak také se zákonem. Kdo je lepší za volantem se rozhodne na každoroční automobilové show...Průměrné drama o sportovních autech a jejich mladých pánech. Celé to na diváka ovšem působí jako obehraná písnička. Mladý kluk zlobí, je matkou poslán za otcem, kde se trochu zklidní, najde si krásnou holku, která se právě rozešla s pěkným hajzlem, který má políčeno na jejího nového kluka. A tak se mlátí, závodí spolu, té holce to vadí, tak zůstane jen u pusy. A nakonec si to dva závodníci rozdají na okruhu. Kdo vyhraje asi nikdo z vás neuhodne. 50%(19.6.2011)

 • Darckol
  *

  Predstavme si Rýchlo a zbesilo - príbeh je zhruba na jedno kopyto, no v sprievode nesympatických hercov. A dopravná škola, na ktorej študujú žiaci, čo si môžu dovoliť autá, pred ktorými by si aj pán Gašparovič začal neveriacky utierať okuliare? Prečo nieeeee... A súťaž, kde si vysoká škola vyberie najbohatšieho frajerika? Nepripadá vám to pritiahnuté za vlasy? Mne nie, veď sú to Američania a Amerika :) 2,0/10(20.6.2011)

 • Ouwen
  ****

  Klasický závodní snímek, který bohužel vykrádá Tokijskou jízdu, naštěstí si pak film jde svým směrem a kdyby byli lepší herecké výkony, tak dám plné hodnocení. // Jinak, film nenudí a to jde, je tu docela dost závodů, opět klasický námět, hudba je trefná a vynikající, prostředí a všechno kolem v pohodě, herecké obsazení má charizma, výběr aut parádní a ještě něco by se dalo pochválit, největší plus mají u mně noční jízdy, skvělá atmosféra. // Strašný herecký výkony, to jsem snad ještě neviděl, ultramegasuper trapný hlášky, opět en urychlený konec, je to vykrádačka nejen Tokijské jízdy, nelogičnost. // Docela příjemné překvapení. Vážně, moc jsem si od filmu nesliboval, ale jsem spokojený, sice vykrádá spoustu jiných filmů, už tím námětem, ale nakonec si film jde svým směrem a nebýt takových trapných hlášek a hereckých výkonů, dám plný počet. Jo a mimochodem, těším se na pokračování! 8/10(31.7.2013)

 • - Scenár k filmu Born to Race bol napísaný už v roku 2002, vtedy však pod názvom Racer High. (beso74)

 • - Hlavný hrdina jazdí na Subaru STi, Kendell na Ford Mustang GT 2011. (Johnny.ARN)