poster

Born to Race

 • Slovensko

  Rýchly a zbesilý

Akční / Drama

USA, 2011, 99 min

 • Mr_Fear
  ***

  Takže čím začít, myšlenek se člověku honí hlavou spousta. Začátek je jak vykradení filmu Rychle a Zběsile 2 a 3: Tokijská jízda. Zápora, který ma za přítelkyni budoucí drahou polovičku hlavního hrdiny. Hlavní hrdina (který je mimochodem dost nesympatický, možná až ke konci si člověk zvykne a navíc má po ruce chytrého cizokrajného kamráda, který je machr na tehcniku) se nechá vyprovokovat, vyhraje závod, rázem do zruší díky policajtům (půjčené auto). Dohady s matkou, odeslání za otcem, kterého x let neviděl. Náhoda, náhoda a ještě jednou náhoda. Pak se začně děj rozjíždět a ve finále člověk zjistí, že to celé je jenom o poměřování ega mezi mladými kluky, jejich kamarády a rodiči. Nebudu to dál rozebírat, kde všude jsou chyby - ať už v některých dialozích nebo v tom, co se děje na obrazovce (jít pootevřít pootevřenou kapotu je geniální). ALE, na druhou stranu film je dobře koukatelný, nenudí a navíc je tám daleko víc honiček než za poslední 4 díly série Rychle a Zběsile dohromady. Krásné 3 hvězdičky.(24.7.2017)

 • Ouwen
  ****

  Klasický závodní snímek, který bohužel vykrádá Tokijskou jízdu, naštěstí si pak film jde svým směrem a kdyby byli lepší herecké výkony, tak dám plné hodnocení. // Jinak, film nenudí a to jde, je tu docela dost závodů, opět klasický námět, hudba je trefná a vynikající, prostředí a všechno kolem v pohodě, herecké obsazení má charizma, výběr aut parádní a ještě něco by se dalo pochválit, největší plus mají u mně noční jízdy, skvělá atmosféra. // Strašný herecký výkony, to jsem snad ještě neviděl, ultramegasuper trapný hlášky, opět en urychlený konec, je to vykrádačka nejen Tokijské jízdy, nelogičnost. // Docela příjemné překvapení. Vážně, moc jsem si od filmu nesliboval, ale jsem spokojený, sice vykrádá spoustu jiných filmů, už tím námětem, ale nakonec si film jde svým směrem a nebýt takových trapných hlášek a hereckých výkonů, dám plný počet. Jo a mimochodem, těším se na pokračování! 8/10(31.7.2013)

 • cobraSK
  odpad!

  No jasné, TV JOJ sa zasa raz predviedla. Uviedla túto televíznu sračku s bombastickým názvom /ten, kto prekladal názov z Angličtiny bol v tomto jazyku nulový/ v prime time. Vyzerá to tak, ako keď niekto chce vytriasť z kultu Fast and Furious čo, to ešte dá, ale výsledok sa dá opísať len ako trápnosť!(19.6.2011)

 • PATWIST
  ***

  Najprv som si myslel že to je nejaká trápna kopírka Rýchlo a zbesilo ale mýlil som sa, z rýchlo a zbesilo to má len hlášku: Takmer som ťa mal. Tento film má skvelý príeh o vzťahu k otcovi, sympatických hercov a v neposlednom rade aj auta. Bližšie hodnotenie vidím na niečo medzi 3 a 4. Rád by som videl aj pokračovanie Born to Race: Fast Track(21.2.2014)

 • Darckol
  *

  Predstavme si Rýchlo a zbesilo - príbeh je zhruba na jedno kopyto, no v sprievode nesympatických hercov. A dopravná škola, na ktorej študujú žiaci, čo si môžu dovoliť autá, pred ktorými by si aj pán Gašparovič začal neveriacky utierať okuliare? Prečo nieeeee... A súťaž, kde si vysoká škola vyberie najbohatšieho frajerika? Nepripadá vám to pritiahnuté za vlasy? Mne nie, veď sú to Američania a Amerika :) 2,0/10(20.6.2011)

 • - Hlavný hrdina jazdí na Subaru STi, Kendell na Ford Mustang GT 2011. (Johnny.ARN)

 • - Scenár k filmu Born to Race bol napísaný už v roku 2002, vtedy však pod názvom Racer High. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace