poster

Born to Race

 • Slovensko

  Rýchly a zbesilý

Akční / Drama

USA, 2011, 99 min

 • corpsy
  *

  Celé to vyznie tak, ako keby sa arogantný milionársky zbohatlík rozhodol namiesto toho, aby si radšej pozrel v jeden večer BEVERLY HILLS 902 10 spolu s RÝCHLO A ZBESILO, tak si to celé natočil sám. Teda ako sračka. A ešte ku tomu jeden z najkreatívnejších prekladov v histórii slovenskej distribúcie a dramaturgie. Hovädá.(19.6.2011)

 • Mr_Fear
  ***

  Takže čím začít, myšlenek se člověku honí hlavou spousta. Začátek je jak vykradení filmu Rychle a Zběsile 2 a 3: Tokijská jízda. Zápora, který ma za přítelkyni budoucí drahou polovičku hlavního hrdiny. Hlavní hrdina (který je mimochodem dost nesympatický, možná až ke konci si člověk zvykne a navíc má po ruce chytrého cizokrajného kamráda, který je machr na tehcniku) se nechá vyprovokovat, vyhraje závod, rázem do zruší díky policajtům (půjčené auto). Dohady s matkou, odeslání za otcem, kterého x let neviděl. Náhoda, náhoda a ještě jednou náhoda. Pak se začně děj rozjíždět a ve finále člověk zjistí, že to celé je jenom o poměřování ega mezi mladými kluky, jejich kamarády a rodiči. Nebudu to dál rozebírat, kde všude jsou chyby - ať už v některých dialozích nebo v tom, co se děje na obrazovce (jít pootevřít pootevřenou kapotu je geniální). ALE, na druhou stranu film je dobře koukatelný, nenudí a navíc je tám daleko víc honiček než za poslední 4 díly série Rychle a Zběsile dohromady. Krásné 3 hvězdičky.(24.7.2017)

 • PATWIST
  ***

  Najprv som si myslel že to je nejaká trápna kopírka Rýchlo a zbesilo ale mýlil som sa, z rýchlo a zbesilo to má len hlášku: Takmer som ťa mal. Tento film má skvelý príeh o vzťahu k otcovi, sympatických hercov a v neposlednom rade aj auta. Bližšie hodnotenie vidím na niečo medzi 3 a 4. Rád by som videl aj pokračovanie Born to Race: Fast Track(21.2.2014)

 • montel
  ***

  Teenager Danny Krueger (Joseph Cross) je za své divoké chování zejména za volantem sportovního Subaru poslán matkou za svým otcem, který o něj přestal jevit zájem a který se teď má o něj starat. Hned první den v nové škole, se seznámí se sympatickou Jessicou (Nicole Badaan), která se právě rozešla s klukem, který má rovněž potřebu neustále s někým závodit. Ten se brzy s Dannym nepohodne a účty si vyřizují za volantem na veřejných silnicích. To ale vede Dannyho do neustálých problémů jak s otcem, tak také se zákonem. Kdo je lepší za volantem se rozhodne na každoroční automobilové show...Průměrné drama o sportovních autech a jejich mladých pánech. Celé to na diváka ovšem působí jako obehraná písnička. Mladý kluk zlobí, je matkou poslán za otcem, kde se trochu zklidní, najde si krásnou holku, která se právě rozešla s pěkným hajzlem, který má políčeno na jejího nového kluka. A tak se mlátí, závodí spolu, té holce to vadí, tak zůstane jen u pusy. A nakonec si to dva závodníci rozdají na okruhu. Kdo vyhraje asi nikdo z vás neuhodne. 50%(19.6.2011)

 • Ouwen
  ****

  Klasický závodní snímek, který bohužel vykrádá Tokijskou jízdu, naštěstí si pak film jde svým směrem a kdyby byli lepší herecké výkony, tak dám plné hodnocení. // Jinak, film nenudí a to jde, je tu docela dost závodů, opět klasický námět, hudba je trefná a vynikající, prostředí a všechno kolem v pohodě, herecké obsazení má charizma, výběr aut parádní a ještě něco by se dalo pochválit, největší plus mají u mně noční jízdy, skvělá atmosféra. // Strašný herecký výkony, to jsem snad ještě neviděl, ultramegasuper trapný hlášky, opět en urychlený konec, je to vykrádačka nejen Tokijské jízdy, nelogičnost. // Docela příjemné překvapení. Vážně, moc jsem si od filmu nesliboval, ale jsem spokojený, sice vykrádá spoustu jiných filmů, už tím námětem, ale nakonec si film jde svým směrem a nebýt takových trapných hlášek a hereckých výkonů, dám plný počet. Jo a mimochodem, těším se na pokračování! 8/10(31.7.2013)

 • - Hlavný hrdina jazdí na Subaru STi, Kendell na Ford Mustang GT 2011. (Johnny.ARN)

 • - Scenár k filmu Born to Race bol napísaný už v roku 2002, vtedy však pod názvom Racer High. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace