Kravaťáci - Série 1 (série)

Drama / Komedie

USA, 2011, 10 h 7 min (Minutáž: 42–90 min)

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan Markle, Sarah Rafferty, Gina Torres, Dagmara Dominczyk, Tom Lipinski, Vanessa Ray, Rebecca Schull, John Dossett, Julie Ann Emery, John Bedford Lloyd, Matt Servitto, Laine Rettmer, Pressly Coker, Hunt Block, Elizabeth Wood, Victor Garber, Natalie Gal, Dan Marshall, Currie Graham, Eric Ladin, Maurice Godin, Nazanin Boniadi, Jon Cor, Titus Welliver, Hamish McEwan, Danny MacDonald, Kristi Angus, Russell Hornsby, Christina Chang, Anthony Starke, Paulino Nunes, Donald Burda, Kim Roberts, Sharon Leal, Harvey Atkin, José Zúñiga, Susan Saint James, Lenka Matuska, Tracie Thoms, Jenny Mollen, JR Bourne, Peter MacNeill, Doug Murray, Jeananne Goossen, Paul Essiembre, Craig Cyr, Abigail Spencer, Hal Ozsan, Benjamin Hollingsworth, Paula Newsome, Amanda Crew, Tim Russ, Bruce Altman, James Morrison, Laura de Carteret, Eric Close, Pooch Hall, Vincent Laresca, David Reale, Andrea Parker, John Billingsley, Patrick Gallagher, Gary Cole, Alicia Coppola, Alex Paxton-Beesley, Megan Fahlenbock, Neil Brown Jr., Chi McBride, Ari Cohen, Chad Connell, Morgan Kelly, Matt Cooke, John Boyd, Patrick Murney, David Wohl, Chris Gillett, Bernadette Couture, Jennifer Ikeda, Kevin Power, Jamie Spilchuk, Max Topplin

Komentáře uživatelů k sérii (5)

Hlavně nepropadejme bludným iluzím, že se seriálové prostředí nejbohatších a nejprestižnějších právnických firem nějak přibližuje realitě! Hlavní hrdinové jsou geniálně chytří (Mike si během pár vteřin letmého pohledu bezchybně zapamatuje celou A4 hustě popsanou nesouvislými čísly), pohotoví, dokonalí, sympatičtí a stojí vždy na správné straně. O peníze jde sice v první řadě, ale srdíčko a správná rozhodnutí musí mít přednost. :-)(29.3.2017)

Tak po týhle sérce, se chci stát okamžitě právníkem. Po strašlivé době se v nějakém seriálu nenašla jedna, respektive dvě TOP hlavní postavy, které si nejde nezamilovat. Obě linky, jak Mikeův život "předtím", tak Harveyho "vysoké případy" jsou brutálně záživné a musím přiznat, že Harvey je asi moje nejoblíbenější postava ze všech, co se charakteristiky týče. Každá epizoda je výborná, rozhodně nenudí a je to celé takové fancy. Za zmínku stojí i výborná Meghan Markle s Vannesou Ray. Rozjezd to je teda stylovej a cejtím z toho jedno velký guilty pleasure. 1. série - 100%(16.4.2020)

80%(2.11.2017)

První série nám toho ukázala nejvíc z hlediska právničiny spíš než ze samotných postav. Pravda, víme něco o Mikovi a o Harveym, ale co zbytek? Rachel? Trevor? Jenny? Ještě štěstí, že kurevsky velký fanoušek práva.(5.8.2017)

5. ODMOCNINA MAD MEN na tohle se strašně špatně zvyká.(15.5.2020)