Kovboj Woody vždycky dobře věděl, co je smyslem jeho života. A tím bylo starat se a chránit jeho dítě, ať už to byl chlapeček Andy nebo holčička Bonnie. Když však Bonnie přinese do svého pokojíku novou hračku, které říká „Vidlík“, otevře se Woodymu a jeho věrným kamarádům docela nový velký svět. (Falcon)

PlayEasy

Úžasné! Do čtvrtého dílu jsme šli celkem s rozpaky, protože trailery, co si budeme byly HROZNÉ! Ale zažili jsme velký zážitek s úžasným dějem, nadčasovou animací (jaká byla tedy v roce 1995?) a emotivním závěrem, u kterého jsme měli málem na krajíčku. Ale podle očekávání bylo kino zaplněné dětmi a...., některé u toho kecali, některé to nechápali, některé jásali (nahlas) a některé pořád fňukali achjo..., jsou to děti :). Každopádně úžasný film a pokud tohle měla být konečná této legendární a úžasné série, tak byla vynikající... 95% ()

Mr.Ward

Od oznámení dalšího dílu Toy Story jsem nechápal. Třetí díl všechno hezky zakončil a čtverka tedy připadala v úvahu pouze jako bezduché ždímání. Pixar pokračování moc neumí, Příšerky, Dory a Užasňákovi nepřesvědčili, a svoje pokračování si dle mého neobhájili (o Autech ani nemluvím). Jenže, u Toy Story se jim to v případě druhého a hlavně třetího dílu povedlo. Jak tedy dopadl ten čtvrtý? Je to neskutečná úleva a překvapení, Toy Story 4 je naprosto parádní! A to ve všem. Děj je jednoduchý a předvídatelný, v každém případě ale zábavný, a já hltal každou minutu. Co ovšem dělá tenhle film výjimečný (a díky čemu se pro mě opravdu jedná o jeden z nejlepších Pixar filmů) je konec. Ten všechno zvedá na nejvyšší úroveň a nejen že mě dostal víc než konec trojky, dokonce ve mě vyvolal emoce, který jsem naposled měl u konce Endgame. (Joo, jsem velkej filmovej ubrečenec, a tady ten záchvat muselo zaznamenat celý kino 😂) Je to prostě dokonalý vyvrcholení - zakončení velké éry, a i když první dva díly nějak neprožívám, 24 let tady ty postavy s námi jsou a určitou vazbu na ně mám, a o to víc jsem ten konec prožíval. Tleskám Pixaru za to, že tohle dokázal, a jsem šťastný, že jsem u toho mohl být. Díky za všechno Woody! 🤗 ()

miki68cz

Když jdete po dlouhé době do kina na film pro děti, čtvrté pokračování zaběhlé série, v kině jsou malé děti, které hned od začátku nedodržují klid, mluví nahlas, chodí mezi uličkami.....tak si říkáte, sakra mělo to smysl, nejsem na to po padesátce už trochu starej??? Ne nejsem, tohle Toy Story je asi jiný, na něj budu chodit s dětmi i když mi bude 90. Děti k tomu patří a film mne znovu nezklamal. Povězte mi, jak je možné, že mne dojmou animované hračky??? Film má opět milý děj, dabing je nejlepší na světě a příběh má spád a je plný vtipu a dojemných scén. Pane Lassetere opět jste nezklamal a já vám všem plačíce dojetím tleskám. Už teď se těším na další pokračování a tento film vám vřele doporučuji. ()

matobystro

Emočne ma to vyžďímalo. Ach, starneme a tie hračky ostávajú stále také isté. Toy story je to isté ale stále niečo nové. ()

PAVLIS

70% Přílepek k trojce, ve kterém se trochu zbytečně znovu otevírá a posouvá Woodyho příběh a zase hračky cestují. I tak jde stále o milý a zábavný příběh, ke konci ale už moc překombinovaný až úmorný (několik návratů do starožitnictví). Nejsem si jistý, jestli bych ještě chtěl vznik pětky. ()

Welulu

Přišel čas se rozloučit :'( Překvapivě místy vyspělé, dojemné, ale hlavně a především... hravé. A co chtít víc? ()

Hojiko

Jedničku, dvojku a trojku jsem miloval. Můj nejoblíbenější animovaný film. Zážitek z kina byl skvělý. Hodně jsem se těšil na čtvrtý díl. Když jsem si pustil trailer a viděl jsem tam Vidlíka, neočekával jsem, že to bude dobré, ale byl jsem příjemně překvapen. Scény s panenkou, která mu chtěla ukrást mluvítko a její poskoci mě trochu děsily. :-D Vidlík byl vtipný a i vtipně vypadal. Vždy mě zajímalo kam odešla pastýřka, takže jsem byl rád, když jsem se to dozvěděl. Scénka jak holčička brečela, když se ztratila a pak našla svou panenku, mě dohnala k slzám. Nechci spoilerovat, takže se budu snažit psát, abych nic nevyzradil. Když film skončil, říkal jsem si: ,,Jak jim to Woody mohl udělat?" Později mi to ale došlo. Pro něj to bylo to nejlepší. Velmi dojemné. ()

Ivec

Najlepší Toy Story zo všetkých. Konečne krásne nepredvídateľný príbeh bez záporáka. Žiadny Sid Philips, žiadny preafektovaný baník a žiadny ružový mazlík. Super charaktery hračiek dokáže predčiť iba skvelá atmosféra v antikvariáte. A nie len. Gábina? Perfektné zobrazenie ľudskej osobnosti. Jej bábiky? Úžasné hororové odľahčenie. Byť teraz deckom, tak si túto "rozprávku" vryjem do srdca, ako kedysi Nekonečný príbeh z rokov osemdesiatich... Pre dieťa určite silná kávička. Pixar kedysi dávno vytiahol ťažké zbrane, ale až týmto dielom siahol po tej správnej munícii... U mňa - na animák výborné. ()

ostravak30

Od prvního Toy Story, na který jsem zíral s otevřenýma očima, uplynulo mnoho let. A hodně se toho změnilo. Především grafické zobrazení zase ušlo notný kuse cesty. S radostí konstatuju, že Příběh hraček si udržel svou kvalitu. Přesto - to, co fungovalo dříve už je trošičku ohrané. Dospělým sice stále alespoň na chvíli připomene příběh dětství, děti si připomenou, že by neměli zapomínat na své hračky, ale přeci jen mi to trochu připadá jako směsice všeho, co jsme už od Toy Story viděli - ač stále dobrá. Jistě, objevují se nové hračky, zápletka a vlastně i konec, já si ovšem myslím, že zde by mělo platit pravidlo maximálně třikrát a dost. Hudba je sice stále skvělá, opět vynikající animace - Pixar to prostě umí, pobavil jsem se, ale chybělo mi tam tak trochu něco navíc. Nedokážu to pořádně pojmenovat. ()

Tominni

Příběh hraček mě asi nepřestane překvapovat. I čtvrtý díl udržel vysoko nastavenou laťku a patří ke špičce, přestože o maličko za vynikající trojkou zaostává, ale jen maličko. Nový efekt přináší vyrobená hračka Vidlík, kde řada scén pobaví. Pak už se rozjede řada dalších akcí, shledání po letech a celkem vydařeného konce. Je to animák, na který se rád podívám ještě několikrát a to už je známka velmi dobrého filmu. ()

fleshbekr86

Toy story jsou jedním ze sérií, které stáli na úplném začátku animovaného filmu a tak jsem měl kvůli vší té končící nostalgii na konci knedlík v krku. Velká nádhera a skvěle zakončená sága! :) ()

darthvader77

Důležité snad je říct, že co z toho dělá nejlepší díl je prostě forma. I opakované části dokážou bavit, protože jsou podané naprosto nestandardní formou. Už jako malý jsem si říkal, kam se poděla pastýřka, takže její návrat mne velmi potěšil. A nenechte se odradit tím, že to má smutný konec, spousta lidí z toho dělá příšernou tragédii, ale na mne to rozhodně nepůsobilo jako definitivně rozloučení na věky jako Jeho temné esence není důvod, proč by Woody a pastýřka občas neskočili na návštěvu. Co se týče formy hodně oceňuji nápady dvou plyšaků, z toho jsem chcípal smíchy. Za mne si série udržuje standard a v této těžké době se jedná o dobrý relax. ()

OJan

Bohužel už je to slabší, ale i tak stále skvělé, jen mě štve to, že ostatní postavy byly utlačovány Vidlíkem. |85%| ()

JosefTomas

Dostal jsem ten samý pocit, co jsem měl před skoro 10 lety. Pixar mě měl v hrsti a dal mi to, co jsem ani nedoufal, že mohu dostat. Pocit malého kluka, kterému očka září blahem. Bál jsem se opravdu zbytečně a Pixar je tímto filmem králem všech animáků. Pokud by se mělo točit další pokračování a bude s ním zacházeno s takovou pílí, jako v tomto případě, nebudu mít sebemenší problém s pětkou. A zřejmě za mě mluví ten malý kluk v mém nitru, u kterého jsem nedoufal, že ho opět uvidím, ale méně jak 100% dát nemohu. Už jen pro ten pocit, být zase malým. ()

PlysovyMacko

Woody, pretože je veľký dobrák sa znova dostane do maleru. Vidlik je zlatucky, hlavný zloduch ani není zlý. Film je skvelé dobrodružstvo pre celú rodinu. A koniec som vôbec nečakala. Najlepší diel trojka ostáva neprekonany. Pri týchto filmoch vždy myslím na svoje detstvo a hračky. ()

maoc

Někteří vytýkají postavám nepravděpodobné chování proti jejich dřívějšímu charakteru. Já na to - jen blbec nezmění názor tváří v tvář faktům. Někteří vytýkají to, že se některé postavy vytratily. A já na to - a v předchozích dílech hrály nějakou významnou roli? Někteří.... A víte co, já na ně prdím. Mne se čtyřka moc líbila a Pastýřka je prostě k sežrání. Kazi, Teta a Libuše taky. Vidlík je autentický produkt dětí US generace na antidepresivech a stimulantech nálady. Woody je tak zapálený pomocí, až je mi ho líto. Rakeťák je jako vždycky. Ten film se povedl. Dabing jako obvykle také. Těším se, až se podívám znovu. ()

Dejf4

Největší problém vidím, že čtvrtý díl přichází až po skoro dokonalé trojce. Po oznámení čtvrtého příběhu jsem se bál a to hodně, ale dostal jsem nádherný epilog a nádherné zakončení série. Nevím zda tu mám zase chválit příběh, animaci, záporáka, nebo vývoj postav. Myslím, že je to zbytečné. Protože čeho jsme u Příběhu hraček zvyklí tu máme vrchovatě. A rozloučení a završení je dojemné a kapka slziček ukápla. 9/10 (Kino) ()

vafio3r

Od naprosto dokonalého a famózního třetího dílu série Toy story uplynulo již devět let. Když jsem seděl v kině, tak jsem si v hlavě opakoval jednu otázku. „Opravdu se jenom tvůrci od Pixaru neunáhlily a nepošlou tak dobře zakončenou sérii ke dnu?“. Naštěstí se tak nestalo. Máme tu opravdu dobře udělaný originální příběh. Přesto vás předem varuji. Tento film je spíše o Woodym, o tom, že hledá svoje místo a snaží se zjistit, kým je. Nicméně naše staré známé hračky tu samozřejmě jsou, jen nedostaly tolik prostoru, kolik bych si představoval. Klidně bych si s nimi střihnul pár dalších scén navíc. Na druhou stranu, postupem času se seznámíme se spoustou dalších hraček a opravdu každá z nich má skvělý charakter a všechny mě hrozně bavily. Film má také výborné finále, které pro mě dopadlo v celku nečekaně. Toy story 4 si ode mě odnáší ***** i přesto, že třetí díl nepřekonal. ()

Keanu Reeves si zahraje v komedii od Jonaha Hilla

Keanu Reeves si zahraje v komedii od Jonaha Hilla

08.03.2024

Tuhle kombinaci by nejspíš čekal málokdo. Keanu Reeves (The Matrix Resurrections), herec téměř univerzálně milovaný napříč všemi cílovými skupinami, však už loni přislíbil svou účast na nadcházejícím… (více)

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers

02.02.2024

Nová pixarovka vyhořela

Nová pixarovka vyhořela

20.06.2022

Studio Disney má na kontě po delší době mírné zaváhání. Nová pixarovka Rakeťák s cenovkou 200 milionů dolarů totiž sice sbírá pozitivní ohlasy kritiků i diváků, do kin se ale tentokrát rodiny s dětmi… (více)

Zemřela herečka Betty White

Zemřela herečka Betty White