Mnohem lepší než nečitelná knižní předloha nebo hrozný Sex ve městě. Velmi dobré herecké výkony (až na pár vyjímek), všechno je takové optimistické, sem tam nějaké nenásilné morální poselství, prostě překvapivě koukatelné bez pocitů nauzey. Není to ale žádné mistrovské dílo a nemám ani potřebu vyhlížet nové díly. Pro mě jediným důvodem ke sledování je AnnaSophia Robb, ale raději bych ji viděl v něčem jiném, takže doufám, že druhou sérii neodklepnou. PS: Sarah Jessica Parker by si mohla nechat jen zdát o tom, že by za mlada vypadala tak dobře...(11.4.2013)

• McClane

Hodnocení pilotu: Od první minuty mi bylo zle, kolem desátý minuty to bylo nesnesitelný a pak jsem přestal vnímat. Mám velmi rád původní seriál Sex ve městě, ale tohle je prostě nudnej a nezáživnej odvar, zapříčiněnej hlavně tím, že to neběží na kabelovce, a tudíž se musí držet velmi při zemi a protože cílí na úplně jinou skupinu. Největší fail letošní sezóny. 10%.(20.1.2013)

13/26 Ve vesmíru je něco špatně, když zkouším seriál odehrávající se během školního roku 1984/5. Ale co je na tom vcelku příjemné, je to pomalé životní tempo předinternetové éry. Takže teen Carrie Bradshaw má všechen čas světa na to, aby prožila všechny první lásky, stejně jako ta její duhová partička. Navíc po prvních dílech absolutní nejistoty se z Carriina dospívání stala velice příjemná retro podívaná. Naše mini blondýnka si kromě chození do školy ve volném čase brigádničí v časopisu Interview, prožívá Madonnino The Virgin Tour a řeší s kým prožije to své poprvé. A toto všechno kupodivu lze zobrazit vtipně, bez zbytečné vulgarity a s určitou dávkou hrdosti, která vás přesvědčí o tom, že mezilidské vztahy jsou v pohodě - pokud máte sex z lásky a pokud přežijete skutečnost, že i rodiče jsou taky jenom lidi.(15.1.2013)

Velké překvapení! Jako velký milovník a zastánce Sexu Ve Městě se Sarah J. Parker, Cynthiou Nixon, Kim Cattrall a Christen Davis, jsem The Carrie Diaries zkusil ve své knižní předloze. Seriál jako takoví jsem pohřbil už v době, kdy se začal natáče. Avšak zvědavost tomu nedala a na první díly jsem se podíval, a jsem velmi mile překvapen! Druhá série se také povedla a mladá Samantha je skvělé překvapení. 4/5(26.1.2013)

Co se The Carrie Diaries týče, nepatřím k cílovému publiku. Jsem však fanouškem AnnySophie Robb, která byla důvodem proč jsem seriál vyhledal. Nezklamala, je kouzelná a snaživá - seriál stojí na ní, její sestře v podání Stefanie Owen, jejíž úlety nejednou rozesmějí a výborných osmdesátkových prvcích a dobových hudebních hitovkách. Přestože je seriál prequelem a spin-offem k Sexu ve městě, znalost tohoto seriálu není nutná, Carrie stojí pevně na nohou i samostatně. Jedná se o volně plynoucí pohodovku o zcela obyčejných problémech obyčejné dospívající generace osmdesátých let, které nechybí zdravá dávka nadhledu, povedených dialogů či občasných zajímavých myšlenek. Avšak bohužel, není tomu stále - některé díly jsou lepší, jiné naopak spíše o ničem. Nejpovedenějším však zůstává pilotní díl, pak už se jedná spíše o průměrné vody, mající však své kouzlo a půvab.(20.1.2014)

• - Filmování probíhalo v New Yorku. (Patw)

• - Seriál je vytvořen podle knižních předloh "Deníky Carrie B." a "Deníky Carrie B. - Léto ve Městě". I přesto se ale seriál knižní předlohy drží minimálně. Autorkou knih je stejná spisovatelka Candace Bushnell, která napsala knižní předlohu k seriálu Sex Ve Městě (od r. 1998). (Patw)

• - Ústředním tématem pro časopis Interview bylo ve své době, kdy pro něj v seriálu pracovala Carrie jako stážistka, The Virgin Tour (1985). Časopis sledoval Madonnu také během jejího vztahu se Seanem Pennem. Nejslavnější fotografie z této doby pocházejí od Herba Rittse. (NinadeL)