The Carrie Diaries (TV seriál)

Komedie / Romantický

USA, 2013 - 2014, 18 h (Minutáž: 26x41–42 min)

Tvůrci:

Amy Harris

Předloha:

Candace Bushnell (kniha)

AnnaSophia Robb, Austin Butler, Ellen Wong, Katie Findlay, Stefania LaVie Owen, Brendan Dooling, Chloe Bridges, Freema Agyeman, Matt Letscher, Lindsey Gort, Kim Allen, Richard Kohnke, Evan Crooks, Nicole Lockhart, Chen Drachman, Booch O'Connell, Jack Falahee, Molly Sims, Cara Buono, Kate Jennings Grant, Noelle Beck, Andrea Lynn Green, Kether Donohue, Jessica Leccia, Robert C. Kirk, Olivia Nikkanen, Chris Wood, Julia Goldani Telles, Cris Williams, Mike Malvagno, Kyle Harris, Taylor Frey, Alana O'Brien, Terry Serpico, Daniel Raymont, Perry Yung, Carrington Vilmont, Nadia Dajani, Kate Nowlin, Josh Salatin, Amy Hargreaves, Happy Anderson, Ian Blackman, Romina Schwedler, Annie Chang, Betsey Brown, John Boyd, Wally Dunn, Sean Ringgold, Pico Alexander, Maddie Corman, Jake Robinson, Christina Brucato, Pippa Pearthree, Jonathan Walker, Waris Ahluwalia, Teena Byrd, Crystal Bock, Mj Rodriguez, Derek Klena, Scott Cohen, Marcella Lowery, Laurie Williams, Darcy Donavan, RJ Brown, Ludovic Coutaud, Lucas Salvagno

Scénografie:

Henry Dunn

Kostýmy:

Eric Daman

Velké překvapení! Jako velký milovník a zastánce Sexu Ve Městě se Sarah J. Parker, Cynthiou Nixon, Kim Cattrall a Christen Davis, jsem The Carrie Diaries zkusil ve své knižní předloze. Seriál jako takoví jsem pohřbil už v době, kdy se začal natáče. Avšak zvědavost tomu nedala a na první díly jsem se podíval, a jsem velmi mile překvapen! Druhá série se také povedla a mladá Samantha je skvělé překvapení. 4/5(26.1.2013)

Myslím si, že je trochu neštěstí spojovat tento seriál se Sexem ve městě. Carrie Diaries jsou totiž podle mě pro jinou skupinu lidí. V dřívějším věku by se mi tenhle seriál určitě líbil víc, ale v té době bych zase neholdovala Sexu ve městě. A naopak. Ale jinak je to oddychové a děj docela pěkně plyne. A dalším plusem jsou úžasné a pozitivní barvy (oblečení, líčení, prostředí...)!(29.3.2013)

Ten seriál by nebyl vůbec špatný, kdyby tam nebylo všechno naprosto špatně!...Od počáteční myšlenky Carriina života s otcem a stěhování na Manhattan, až po setkání se Samanthou....Nic příběhově nesedí, což mi jako fanynce Sexu ve městě trochu vadí, ale třeba v tom autorka viděla nějaký záměr nebo si možná jen nepamatuje, co napsala v dřívějších knihách. Nicméně musím říct, že je to koukatelné. 55%(30.10.2013)

Mnohem lepší než nečitelná knižní předloha nebo hrozný Sex ve městě. Velmi dobré herecké výkony (až na pár vyjímek), všechno je takové optimistické, sem tam nějaké nenásilné morální poselství, prostě překvapivě koukatelné bez pocitů nauzey. Není to ale žádné mistrovské dílo a nemám ani potřebu vyhlížet nové díly. Pro mě jediným důvodem ke sledování je AnnaSophia Robb, ale raději bych ji viděl v něčem jiném, takže doufám, že druhou sérii neodklepnou. PS: Sarah Jessica Parker by si mohla nechat jen zdát o tom, že by za mlada vypadala tak dobře...(11.4.2013)

Seriál se před uvedením tvářil jako novodobý Sex ve Městě (který jsem mimochodem nikdy moc nemusela), ale bohužel je to o několik stupňů horší zábava. Hlavní hrdinky nejsou zajímavé a celé je to takové dětské. Outfity mě celkem baví, ale to je asi tak všechno. Koukat se na to dá, ale na další díly se ani netěším.(13.5.2013)

• - Dvanáctý díl první série "A First Time for Everything" je věnován zpěvačce Madonně, která v té době právě začínala. (Patw)

• - Při střihu na Carriino (AnnaSophia Robb) rodné město je možné všimnout si, že střih je stejný, jaký používají tvůrci seriálu Pretty Little Liars (od r. 2010) pro své město Rosewood. (Weasley)

• - V původním seriálu Sex ve městě (od r. 1998) Carrie (Sarah Jessica Parker) říká, že otec opustil ji i matku, když jí bylo pět let. V tomto seriálu naopak vyrůstá pouze s otcem, protože její matka zemřela. (vanityfair)