Mierne naivné s občasne vyrieknutými hlbšími myšlienkami. Ale povedzme si na rovinu, kto v tom veku naivný nebol. Doba, v ktorej sa nám odohráva pred očami život mladej Carrie, nahráva seriálu do karát, lebo bez toho fancy oblečenia a pohodovej hudby, s niektorými podarenými cover verziami, by to bol len taký podpriemer.(27.4.2013)

Mnohem lepší než nečitelná knižní předloha nebo hrozný Sex ve městě. Velmi dobré herecké výkony (až na pár vyjímek), všechno je takové optimistické, sem tam nějaké nenásilné morální poselství, prostě překvapivě koukatelné bez pocitů nauzey. Není to ale žádné mistrovské dílo a nemám ani potřebu vyhlížet nové díly. Pro mě jediným důvodem ke sledování je AnnaSophia Robb, ale raději bych ji viděl v něčem jiném, takže doufám, že druhou sérii neodklepnou. PS: Sarah Jessica Parker by si mohla nechat jen zdát o tom, že by za mlada vypadala tak dobře...(11.4.2013)

Vypadá to docela pohodově, ale úrovně Jane By Design, který to nahradilo, to nedosahuje ani zdaleka. Jestli to budu dál sledovat, tak pravděpodobně jen kvůli tomu "newyorskému snění", příběh je holt cílený na jinou věkovou skupinu než jsem já. EDIT, 28. 2. 2013: K čertu s cílovou skupinou! Začala jsem s nadšením očekávat každý další díl!(16.2.2013)

Carrie Diaries rozhodně nepatří k seriálům, které budou získávat různá ocenění, ale není na tom nic špatného. Vyklubalo se z toho prozatím takové příjemné guilty pleasure. Kupodivu po dobu celého pilotu vše fungalo, jak mělo. Seriál je zaměřen na mladé publikum a myslím, že zde si svou cílovou skupinu najde. O osudu seriálu rozhodnou další epizody, ale pokud se budou kvalitou držet pilotu, tak bude mít šanci na prodloužení. Obsazení seriálu se celkem vydařilo, až na pár výjimek. Hlavní je, že obsazení představitelky Carrie se vydařil, protože na ní stojí celý seriál. THe Carrie Diaries nepatří k seriálům, které budete hltat díl od dílu, ale na vyplnění volného času a na odpočinek od všech dramat a seriálů se složitou zápletkou je Carrie Diaries ten pravý.(1.2.2013)

• Ferinka

Po pilotu - Naivně jsem doufala, že bych své prázdné místo v duši, které tam po GG zůstalo, mohla nahradit tímhle. To byla ale chyba, protože z účesů, oblečení, hudby (pop) i téměř všechno zbylého, co vzniklo v osmdesátých letech (škoda, že jsem byla počata v tak esteticky nehodnotné době), se mi dělá zle. Jestli se tvůrci domnívali, že dnešní mládež (spolu se mnou) bude ujíždět na seriálu z roku 84, tak se museli hodně ožrat, aby tohle vymysleli. Vraťte mi, prosím, GG a všechny louboutinky, které v seriálu hrály!!!(21.1.2013)

• - Při střihu na Carriino (AnnaSophia Robb) rodné město je možné všimnout si, že střih je stejný, jaký používají tvůrci seriálu Pretty Little Liars (od r. 2010) pro své město Rosewood. (Weasley)

• - Ústředním tématem pro časopis Interview bylo ve své době, kdy pro něj v seriálu pracovala Carrie jako stážistka, The Virgin Tour (1985). Časopis sledoval Madonnu také během jejího vztahu se Seanem Pennem. Nejslavnější fotografie z této doby pocházejí od Herba Rittse. (NinadeL)

• - Herečka Nadia Dajani, která hraje v seriálu přítelkyni Toma Bradshawa (Matt Letscher), otce Carrie (AnnaSophia Robb), hrála i v původním seriálu Sex ve mestě (od r. 1998), a to postavu Niny Katz. (LucyZ)