Reklama

Reklama

LEGO® příběh

  • USA The Lego Movie (více)
Trailer 3

Obsahy(1)

Příběh 3D filmu, natočeného pomocí počítačové animace podle původního scénáře, sleduje osudy Emmeta, obyčejné, pravidel dbalé a dokonale průměrné mini-figurky LEGO, která je omylem považována za nejvýjimečnější osobu, která jediná může zachránit svět. Je odveden do společenstva cizinců, kteří se vydali na velkolepou výpravu proti zlému tyranovi. Emmet je na takovou cestu až k popukání zoufale nepřipraven. (Warner Bros. CZ)

(více)

Videa (22)

Trailer 3

Recenze (1 050)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Zas tak ultra vtipny to neni, v podstate ty nejlepsi hlasky jsou uz provareny v traileru. Ale rozhodne to je ten nejakcnejsi animak, jakej jsem kdy videl. Je to sice naprosta fantasmagorie, ale opravdu neni snad minuta, kdy by nebyla nejaka akce. Navic animace je fakt senzacni, hudba taky a postavy vlastne taky. Ale na maximalni hodnoceni proste potrebuju vic, nez jen 100 minutovy blbnuti. Ale i tak lepsi 4*. ()

Cappuccino 

všechny recenze uživatele

On ten účinok hlášok bol niekedy tvorcami zjavne až príliš preceňovaný a záverečný happy end/reálne opodstatnenie lego-sveta ma akosi nechytil(o) za srdce. Mimo toho sa ale jedná o vcelku podarený lego-animák, s množstvom skvelých nápadov, ktorý rozhodne pobaví - jak pravil básnik - malých aj veľkých. Taký jemný nadpriemer na spríjemnenie večera. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele

Neúnavný kus, který srší neuvěřitelné množství nápadů, odkazů, odboček, sofistikovaných vtípků. Lego město, Lego svět, Lego vesmír jsou ohrožené, jedinou záchranou zdá se být úplně obyčejný dělník Emmet. To jsme sakra v prdeli. V dětství jsem ujížděl na Chevě a na Igráčcích. Lego bylo vymožeností mých zazobanějších spolužáků. Liboval jsem si i tak. Při nejednom záběru jsem měl pocit, že tohle musel někdo natáčet dva roky. Pánové Lord a Miller mi v případě celovečerních Jump Street zrovna nesedli, tady divák díky nim nepřestává žasnout. Rozmanitost prostředí a akce jsou úctyhodné, že to divák nemůže napoprvé pobrat. Silnou stránkou je pak samozřejmě humor. Mohl bych oslavovat, jak je výborný, spíš mě ale těšilo, že je hlavně obsahově rozmanitý. A nepolevuje. Jedničku s hvězdičkou si zaslouží samozřejmě také herecká sestava, originální znění je výtečně odpracované. ()

choze 

všechny recenze uživatele

Pecka, kterou hned řadím mezi klasiku jako SOUTH PARK: PEKLO NA ZEMI nebo ÚŽASŇÁKOVI. Svižné, nápadité, vtipné. V akčních scénách možná až příliš zběsilé, ale vzpomínky na dětská léta strávená se stavebnicí (v mém případě náhražkou LEGA jménem CHEVA) spolehlivě oprášeny. Super závěrečná tečka s Duplem! ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Ano je to pecka, to ne že ne, ale přece jenom mi k tomu něco scházelo. Recenzenti neváhali sáhnout i mnohdy k absolutnímu hodnocení a u mě to výrazně zvedlo očekávání. Což o to, ono je to opravdu vtipné, zábavné a v nejrůznějším smyslu hravé a navíc s perfektně zpracovanou poslední třetinou filmu (teda je to skvěle zpracované celé, ale konec je prostě libovka), ovšem já nevím no, nějak mi to úplně nesedlo (jak se to jen říká) jako prdel na hrnec, nýbrž spíš na plochý talíř. A přitom mám lego rád, jako malej sem si s tim hrával (měl jsme oblíbenější), občas si zahraju na počítači nějakou tu lego hru (ale fakt jen občas dříve) a mám k tomu vztah. Nevím, jestli je to tím, jestli třeba nejsem konzervativní, ale asi mi úplně nesedla ta animace. Jinak příběh v pohodě, spousta známých postav, což je fajn a určitě to mám v plánu vidět znova, nejlépe v původním dabingu, ačkoli ten český opravdu špatný není...75%..[13.02.2014_Cinestar_Černý most] ()

Galerie (70)

Zajímavosti (46)

  • Film je venovaný pamiatke producentky spoločnosti LEGO Kathleen Fleming, ktorá nešťastnou náhodou zomrela počas jeho produkcie vo veku iba 39 rokov. (MikaelSVK)

Související novinky

Chris Pratt je Garfield

Chris Pratt je Garfield

02.11.2021

Chris Pratt (Strážci Galaxie, Jurský svět) měl jednu dobu našlápnuto k tomu stát se největší hereckou hvězdou současnosti. Vedle jeho hlavních filmových sérií, které nestojí pouze na něm, mu ale… (více)

LEGO našlo nový domov

LEGO našlo nový domov

21.12.2019

Přestože série LEGO filmů odstartovala pod hlavičkou studia Warner Bros., společnost LEGO Group nyní hledá nový domov, který se jí nejspíš už dokonce i podařilo vyjednat. Série animovaných filmů… (více)

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

22.06.2017

Hollywoodem tenhle týden otřásl odchod Phila Lorda a Chrise Millera od sólovky Hana Sola. Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy je propustila měsíc před koncem natáčení, jelikož se jejich vize začala… (více)

Minecraft má režiséra

Minecraft má režiséra

22.07.2015

Svět šílí z animovaných kostiček. Tedy alespoň ten herní, populární Minecraft totiž minulý měsíc překročil 100 milionů registrovaných uživatelů. Dokonce má i vlastní velké akce (nedávno se v Londýně… (více)

Reklama

Reklama