poster

LEGO® příběh

 • USA

  The Lego Movie

 • Austrálie

  The Lego Movie

 • Slovensko

  Lego príbeh

 • Velká Británie

  The Lego Movie

 • Nový Zéland

  The Lego Movie

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Dánsko / Austrálie, 2014, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SNCIS
  *****

  Obsahuje spoilery: "Jestli máte někdo černý kostky, tak je navalte, protože já stavím jenom z černý!" LEGO® Batman byl úžasnej!:D Jinak tvůrci LEGO® příběhu se opravdu v ničem nekrotili a na základě toho vzniklo něco, co názorně ukazuje, že v každém z nás je kousek dítěte. Příběh sympatického Emmeta má tempo, šmrnc, hloubku a přehršel vtipných situací. Důvtip i řadu hlášek ocení nejen právě děti, ale i dospělí. Plus animace působí parádně! Vidíme skutečné LEGO kostky, které ožily. - 100%.(5.10.2020)

 • Pluhy
  **

  Přišlo mi to jak reklama na LSD pro děti. Nic proti ztřeštěným barvičkám a úchylným komediím, ale tady už jsem se toho nějak přejedl. Mnohem raději bych strávil dvě hodiny skládáním lega, než sledoval přehlídku barviček a product placementu. Lego mě navíc zklamalo příliš dětinským hraným koncem. Song "Všechno je tu boží" je ale pecka, to se musí uznat.(20.6.2014)

 • juta
  *****

  Po dlouhé době vtipný animák, který svou neutuchající jízdou dokázal rozbrnět několikrát mé hlasivky, až mi málem vyletěla huba z pantu. Ani všechny momenty jsem nedokázal zachytit, jak bylo všechno tak rychlé a svižné. Humor, který mám rád byl vidět a slyšet na každém centimetru obrazovky a dokonce se mi podsouvala chuť vrátit se do dětských let a něco si postavit z barevných kostiček a usměvavých žlutých hlav. Dokonce i písnička byla chytlavá a zněla líp v češtině, než v originále.(14.6.2014)

 • gogo76
  ***

  Fakt nechápem tak vysoké hodnotenie, ale ...aháá, veď je to LEGO!! Máloktorý z dnešných animákov ma sklame, ale "Legu" sa to podarilo. Prvú polovicu som sa stále hľadal, príbeh mi prišiel neprehľadný, unáhlený, málo vtipný a prehnane akčný. Až záverečných 20-30 minút film ako tak zachraňuje, ale nemôžem si pomôcť, ale tak populárna hračka si zaslúžila lepší animák a lepšiu poklonu. Deti podľa reakcií tiež neskákali od radosti, takže u mňa veľmi slabučké tri hviezdy, ktorý berte ako rodinný priemer. Za mňa osobne by to boli skôr dve hviezdy. 50%.(31.12.2014)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Lego není moje oblíbená hračka. Měla jsem jako dítě (když se podívám na to množství plyšáků, které vlastním, tak ten minulý čas zjevně není použit správně) mnohem raději plyšáky, puzzle a hlavolamy než stavebnice. Nechci působit podezíravě, ale mám pocit, že vím, kdo byl hlavním sponzorem téhle kratochvilné taškařice, kde se zhádá Brumbál s Gandalfem, Žvejka převeze při chytračení Batman, Shakespeare chtivě nahlíží do výstřihu Zlému policajtovi a člověk zjišťuje, že neví, kde má kaťata. Návody jsou pro blbce, rady ostatně taky. I tak bych poradila všem - jsou situace, kdy věta "všechno je tu boží!" může napáchat mnoho problémů. A nejsou to jen pracovní porady, kam není radno tuto mantru tahat.(9.12.2015)

 • - Režiséri sa snažili do filmu dostať postavu "Princa z Perzie", avšak Disney nesúhlasilo s licenčnou zmluvou. (figliar)

 • - Animace vznikla kombinací stop-motion záběrů s technologii CGI. (Dr Lizal)

 • - Hůl Vitruvise je ve skutečnosti napůl slízané lízátko. (HellFire)