Příběh 3D filmu, natočeného pomocí počítačové animace podle původního scénáře, sleduje osudy Emmeta, obyčejné, pravidel dbalé a dokonale průměrné mini-figurky LEGO, která je omylem považována za nejvýjimečnější osobu, která jediná může zachránit svět. Je odveden do společenstva cizinců, kteří se vydali na velkolepou výpravu proti zlému tyranovi. Emmet je na takovou cestu až k popukání zoufale nepřipraven. (Warner Bros. CZ)

Dvorka96

Z hecu jsem se vypravil do kina abych shlédnul film, který měl být určen dětem od 5 do 14 let a zjistil jsem že jde o velmi příjemnou komedii s mými oblíbenými hrdiny v LEGO provedení. LEGO příběh je prošpikován vtipnými hláškami (nejvíc asi zabíjí Batman) a dobře pracuje i v akčním ohledu (opravdu jsem se musel zasmál jak tvůrci vyřešili výbuchy). Záporáci jsou výborní hlavně Hodný a Zlý policajt. Vizuální provedení je fajn (na to že je to celé z LEGO kostek). Film je vcelku dobrý až na ten konec s "velkým odhalením". Takže je to super oddechovka na deštivé Sobotní odpoledne. ()

tommei

Postižen Legem celé dětství, nelze hodnotit jinak - ze začátku to vypadá jako zklamání, ale pak to vše začne dávat smysl :) Nesouhlásím s tím že závěr je nesmyslný, naopak! (ale jen pro Legaře :D) Každý detail odpovídá Lego světu - vše se skládá z opravdových kostek. Muselo to dát obrovskou dřinu... ()

iraven

Jsem vděčný za každý film pro děti, který není vyloženě blbý. A Lego si asi nemohlo dovolit se svým trademarkem spojit úplnou sračku. Dobře jsem se u toho pobavil... i když Merkur je Merkur :). ()

FOndra

Zbrklý, přeplácaný humor, kterého tam chtěli nacpat 10x víc než se vešlo... Každopádně graficky působivá reklama na Lego. Pro mne stejně nepochopitelná ujetost jako Ledové Království. Vážně budou teď animáky takové ? :( ()

Merenre

Bohové! Abych tento film mohl dodívat, musel by mi do žíly na jedné ruce proudit kokain a do druhé adrenalin. Po necelé polovině filmu jsem odpadl s náběhem na epileptický záchvat a vyčerpaný jak Sparťan poslední den bitvy u Thermopyl. Ano, pár vtípku jsme se nicméně dočkali. ()

MiniRecenze

Až překvapivě svěží a originální je tento animovaný snímek.Propracovanost a vtipné hlášky s dobrým a návykovým hudebním doprovodem zabaví všechny věkové kategorie.Samozřejmě ,že při koukání zjistíte,že je to fantasmagoria,ale je to přece jen animák o hravosti.Chybu při spuštění určitě neuděláte. "VŠECHNO JE TU BOŽÍÍÍ" !!! ()

Dankaaa

Vizualne paradne no dej na mna az moc zbesily, cely cas som rozmyslala, ci pri tom nedostane niekto epilepticky zachvat. Mna osobne najviac pobavilo poslednych par sekund :) ()

tomino28

Dobrý nápad dostat Lego další cestou k fanouškům a zajistit těmto kostičkám pořádnou porci popularity u dnešní online generace, která si snad už jinak než virtuálně nehraje, nebyl tvůrci využitý naplno. Prezentovaný Lego svět je naprosto v pořádku a z rozpohybovaných kostek a živoucího města přechází zrak, ovšem příběh za vizuálním zpracováním pokulhává. Zápletka je tuctová, děj poněkud chaotický a závěrečný "twist" a překvapující odhalení zbytečné. Přes všechny výtky jsem se ale bavil, ostatně pro jedince, který u budování všeho možného z Lega jako malý strávil moře času, je zhlédnutí povinností. ()

Desmi

Tohle je reklama na lego a ne film. Chybí tomu dobrý příběh, efekty holt nedoženou všechno a kostičky z lega sami o sobě také nestačí... ()

Mr_Corny

Je jedno, či nesie politické, sociálne, náboženské, či lgbt posolstvá. Lego je kultový produkt a som veľmi rád, že som sa mohol ocitnúť vo svete absurdnej fantázie, kde je všetko pohyblivé a živé. ()

metztlimoon

Malo to myšlienku, bolo to vtipné, postavičky super, ja som sa bavila. Štartovanie pirátskej lode, deaktivácia štítu, mimozemšťania z Duplonu. A Jeff, mnau :D ()

vika.evil

Super kreslená komedie,která nejen dokáže pobavit děti,ale i dospělé.Hudba je dobrá,jelikož je převzatá od Kelly Clarkson (Since by gone).V českém znění je to výborné a ty hlášky prostě pobaví a písnička všechno je tu boží prostě a serial,(Kde mám katata) no prostě musíte zkouknout jinak nepochopíte.Dá se na to koukat furt dokola a neomrzý.Hodí se na večery s přáteli. ()

Kits

Ze začátku mě lehce mě sklamalo, že to nebyl film udělaný JENOM z lega (pár nelegových scén by se tam našlo), ale díky tomu, že ty nelegové scény výborně vylepšily ten příběh, tak celý film byl BOŽÍ! ()

Luq

Ano, dá se to vnímat jako jedna velká reklama na stavebnici ("Ale jak mám odolat nutkání si s tím hrát?!"), ale i přesto je to něco jiného, nečekaně zábavné, nadupané odkazy, hláškami, vtipem, akcí a myšlenkou na konci. Nejlépe to prostě vystihuje refrén titulní písně: "Všechno je tu boží!" ()

Scaevola

Nejdelší reklama, jakou jsem kdy viděl. Všechno je rozjásané, mladistvé a in, produkt je jasně směřován na cílovou skupinu a v závěru se dokonce vynoří módní otázka firemní společenské odpovědnosti (tentokrát vůči fungování rodiny, protože milující rodič, přece kupuje svým dětem hračky raději)... Ještě objasním, že z LEGA si stavím dodnes, takže celé mé hodnocení snad už dává smysl. ()

Margot Robbie chystá filmové The Sims

02.11.2021

LEGO našlo nový domov

LEGO našlo nový domov

21.12.2019

Přestože série LEGO filmů odstartovala pod hlavičkou studia Warner Bros., společnost LEGO Group nyní hledá nový domov, který se jí nejspíš už dokonce i podařilo vyjednat. Série animovaných filmů… (více)

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard