Reklama

Reklama

Star Wars: Poslední z Jediů

  • Česko Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů od studia Lucasfilm pokračuje sága rodu Skywalkerů. Postavy předchozího filmu Star Wars: Síla se probouzí spolu s legendárními hrdiny galaxie prožívají strhující dobrodružství, během kterých odhalí prastará tajemství Síly a šokující události z minulosti. (Falcon)

Diskuze

Scalpelexis

Scalpelexis (hodnocení, recenze)

Přijde mi to scénáristicky a příběhově poměrně podobné 5tce. Teď je otázka, jestli to je dobře či špatně.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Uživatel Darneth smazal svůj příspěvek.

Darneth

Darneth (hodnocení, recenze)

kamigava

Já si spíš myslím, že ta scéna, ve které Kylo podává ruku Rey, bude až na úplném konci, kdy oba dva přišli o své nejbližší.

Kylo o svou matku, jež možná zabije Snoke a Rey o svého objeveného otce (Luke), který se obětuje, aby je oba zachránil. 

Spolu pak půjdou proti First Order. V posledním díle umře i Kylo, to bych řekla že je naprosto nevyhnutelný a Rey založí novou akademii :D

na příspěvěk reagoval kamigava

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Kdyby měl Disney koule, tak potencionální spoiler by se prohodily strany :-) To by bylo super.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Tak to je jasný, ale přece jenom tam některé scény vypadaj zajímavější a osudovější než celá sedmička

na příspěvěk reagoval kamigava

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Vypadá to daleko lépe než první trailer, konečně v tom jde cítit nějaká origininalita.

fabecc1222

fabecc1222 (hodnocení, recenze)

Asi někdy dopoledne, až se u Totalfilmu,který to zveřejňuje na youtube probudí :D. Trailer průměrný, nevýrazná hudba, pobavil ten pták :D. Nejsou ani titulky, takže sem tomu prd rozuměl :D, takže CZ verze se mi možná pak bude líbit víc :)

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Uživatel Dejff_2004 smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Ale jo, jde to, po sedmičce bude vylepšení asi všechno. Hlavně ty bílá zvířátka

Příspěvek byl smazán administrátorem.

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Ano, důležité je to, že z toho cítím úplně nový směr, posun pro SW. :) Rianovi v tomto ohledu věřím. Jinak Snoke tam Rey asi hodně zatopí co?

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Na první zhlédnutí to nebylo tak působivé, ale s dalším je to lepší a lepší :) Až budu vyspalý, tak to bude jiná. Jinak má teorie: Kylo asi zabije svou matku, aby dokončil cestu k temné straně a přemluví Rey, která je z toho celá zmatená, aby přešla k němu. Snoke je pak oba vysaje, ale Luke je nakonec zachrání, ale někdo stejně zemře...

na příspěvěk reagoval Darneth, Darneth, kkarx

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

No tak já mám čas jenom na jedno shlédnutí a to jsem udělal, takže takhle - pro mě to není stejně epické jak na VII a ani nebude - spíš mi to přijde zajímavé než vzrušující. Je tam hodně otázek k vlastní interpretaci a až na tu pasáž s AT-M6 to snad vypadá, že tvůrci vyrazili vlastní cestou, což mě docela těší. Každopádně si nemyslím, že je to über trailer, to zase ne. Možná to chce víc shlédnutí, tohle jsou dojmy po prvním.

na příspěvěk reagoval kamigava

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Husí kůže opět :) Mark Hamill pecka, ten jeho hlas! Napotřetí už úplné vtažení do celého příběhu... !!

Šimpy

Šimpy (hodnocení, recenze)

Poprvé mi to přišlo dost nevýrazné, ale na třetí shlédnutí už se mi trailer celkem líbil. Naštěstí toho moc neprozrazuje a vše se dá vysvětlit mnoha způsoby, tak uvidíme.

Související novinky

Dvojka Na nože nabírá Davea Bautistu

Dvojka Na nože nabírá Davea Bautistu

11.05.2021

Tak se zdá, že si dvojce herců ze Spectre Daniel Craig a Dave Bautista zopakují svoji spolupráci. Bautista se totiž čerstvě upsal pokračování detektivky Na nože Riana Johnsona od Netflixu. Režisér… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD se tradičně svěřují s osobními topkami 3 filmů (a seriálů), uvedenými v našich končinách (nebo kdekoliv jinde) v uplynulém roce, a od letoška jejich řady rozšiřují taky… (více)

Vrátí se mladý Han Solo?

Vrátí se mladý Han Solo?

20.07.2020

Asi jste zaznamenali, že film Solo: Star Wars Story nebyl moc úspěšný. Půlroční mezera mezi Solem a fanoušky odsuzovaným Posledním z Jediů způsobila, že v létě na nový díl Star Wars prakticky nikdo… (více)

Reklama

Reklama