Jigy

Neeson je podle mě dobrý herec a je ho na tyhle filmy škoda. Posledních deset jich bylo jako přes kopírák. Pořád stejná styl, téma, provedení. Je to podle mě škoda. Má na mnohem víc a hodně bych si přál vidět jej opět charakterní roli, které by ukázala jeho skutečný potenciál. ()

peiton

Tak sa zdá,že sme sa v rámci Taken trilogie posunuli v čase a v priestore.Bryanova p.manželka v 1.časti len tak mimochodom,v 2.detto,no a teraz v ,,hlavnej úlohe" kôli ktorej sa Bryan Mills stáva štvanec na úteku,pretože mu hodia na krk jej vraždu,lenže on je jednoducho nepolapiteľný a nezničiteľný.Rozčuluje ma tá hlúposť policajtov,ktorý veria tomu čomu veriť chcú.Z hlavného námetu je to už na hony vzdialené a z pointou sa teda nevyhrali a snímok zapadá do klasického krimi žánru,ale ked už nie je čo po ruke,pozrieť sa to dá.Kto nevidel predchádzajúce časti,snímok je len priemernou odrhovačkou. ()

M.i.k.e

po neuplně povedené dvojce a po všech těch záporných rekacích jsem se trojky hodně bál,ale nakonec musím uznat,že mě zas tak nenas.rala.Vlastně mě nenas.rala vůbec a za mě v pohodě snese srovnání s dvojkou.Ano,Neeson sice svého Bryana posunul prakticky někam na úroveň supermana a jeho nesmrtelnost je mnohdy až vtipná a ano,Megaton by zasloužil pověsit za koule do průvanu za ten zběsilý střih,který dělá některé scény absolutně nepřehledné (a třeba z honičky na dálnici mě málem rozbolela hlava),ale v součtu je to pořád jen oddechovka,která má sice do jedničky daleko asi jako Babovřesky ke Kmotrovi,ale na rozdíl od jiných nemám po jejím shlédnutí potřebu vypíchnout si oči...60% ()

Figu

Než šla trojka 96ky do kin, čekal jsem opět jako před dvojkou nějakou pořádnou akční palbu podobnou té úvodní. Myslel jsem si, že se pan Megaton trošičku poučil a snad tentokrát zabodoval. Pak to přišlo. Bum prásk, trojka je venku a hodnocení hodně kolísá. Kritika nad kritiku a nic moc velký vyhlídky. Šel jsem do kina s tím, že nebudu přihlížet na zdejší procenta a nic srovnávat s jedničkou. Zúčtování je v dobrým tempu, plnej akce i napětí. Co neberu je opět ta vyjebaná kamera alá střih hovno, které Megaton opravdu propadl. Nicméně jsem na to byl připravenej a u těhle pasáží jsem měl přihmouřený oči. Jinak nevím proč tady mnozí narážejí na pohyby a stáří Liama ve filmu!? Ano, starej jistě je, ale že bych viděl nějakýho seniora v důchodkách, to asi ne! Je to prostě bourák a ve filmu víří dokonale! Celkovej dojem za film slušnej a opět u mě fungujou všechny okolnosti, takže kinozážitek s dobrou partou zastiňuje stupidní střih kamery a dávám, i když slabší, tak čtyři hvězdy. Doma v bedně bych určitě tak hodnej nebyl. A poslední věc... Dnes moc nechápu diváky a fanoušky akčního filmu, kteří totálně oddělali Die Hard 5ku a tohle zdvihají do nebes.!?! Nemá to logiku. Filmy jsou na podobné úrovni, jsou plný akce i různých nesmyslností a oba táhnou elitní frajeři, kdy Willis je oproti Neesonovi možná ještě o chloupek ve větší formě. Nevím no, je to krapet přitažený za vlásky. 96 hodin: Zúčtování za 70% ()

Aljak

Jednotka bola skvelá, dvojka detto, ale toto už bolo dosť zbytočné pokračovanie. Prvé dve tretiny prenasledovania nesmrteľného Neesona mi prišli dosť ťažkopádne a nezaujímavé. Aj tak nechápem prečo polícia v podstate nič neprešetrovala a dôkazy o tom celom prípade im musel doklepnúť... no kto iný ako Neeson. Záverečná tretina už mala síce čosi do seba a konečne sa tá zápletka rozbehla naplno, ale ani to už príliš nepomohlo napraviť ten dojem z nepodareného pokračovania predchádzajúcich dvoch filmov Taken. ()

Martin741

Reziser Olivier Megaton natocil nudny, podpriemerny film, ktory ma ovela blizsie k odpadu nez k priemeru. Akcne sceny samoucelne, dialogy blbe, filmu chyba tempo, ale naopak obsahuje kopu nudy a nudnych scen. Vlozka o Rusoch ..... LOL. 10 % ()

rakovnik

Třetí část série je dle mého názoru povedený akční thriller. Jistě, rozjíždí se celkem pomalu, když jde taťka do počátečních akcí, tak už vypadá spíš jako dědeček - uprchlík na útěku, mnohé scény jsou přitažené silně za vlasy, ale film dle mého klape. Neesonovo charisma stále funguje a film má spád, jaký mám rád. Jistěže scénář nepřináší mnoho novinek, nicméně slušně do sebe zapadá a navíc nový hráč na poli, sympatický detektiv v podání Foresta Whitakera, jen utvrzuje můj dobrý dojem z filmu. ()

apacka

Kde začít. Třeba úvodní titulky. Jsou pěkný. Taky soundtrack je slušnej a to nemusím XX ani Glass Animals. S kamerou ani epileptickým střihem nemám problém. Neeson má roztomilý tlustý prsty s legračně krátkejma nehtama (srov. Adrien Brody, Michael Fassbender). Jinak je to ovšem tragédie antických rozměrů. Scénář psalo úplný hovado (Luc Besson, máme ho tam!) a dialogy by neposloužily ani sestavení slabikáře mentálně opožděným. Ostuda jak Brno! ()

BarryLyndon

WTF, co to bylo? Ne že by mne to nějak uráželo, ono mne to asi tak jakože vůbec nic. Začátek docela solidní limonáda, po které jsem si říkal, teď přijít nějaký maso, tak by to mohlo být super, nebylo. Ani maso ani super. Úvod docela v pohodě, konec do ztracena prostředek takovej nijakej, zmatečnej. Postava Whitakera naprosto zbytečná, ne jako zbytečná na oko, oni kdyby to vystřihli, tak by se vůbec nic nestalo, ale vůbec nic. Mělo to opravdu solidní vizuál. Docela slušný herce v záporáckých rolích, i s tím Whitakerem by se dalo pracovat, na tyhle role on má patent, samotná premisa mi taky nepřišla nejhorší oproti jedničce, ale ta režie? Příšernost, to nedrželo pohromadě vůbec nic. Mělo to jednu docela dobrou scénu s kamionem, ale byla tak zoufale podaná. Na plátně vypadala hrozně, ale v reálu to je docela cool nápad. Což je v kostce příběh celého filmu. Bez debat nejhorší "akční" Neeson od svého comebacku a nejzbytečnější návštěva kina za hodně dlouhou dobu. Koukám, že to vydělá, vlastně už je vyděláno a v dost regionech to bude startovat. No ani nevím proč, ale přál bych si, aby se to rozloučilo důstojnou čtyřkou. A čtyřku dávám i tomuhle 4/10 ()

Vojťas

Klasické béčko, které bohužel sráží na kolena maximálně nepříjemná kamera a afektovaný střih. Z toho musí nejednoho diváka rozbolet hlava. 45% ()

carlos 2010

Hodnotenie súvisí najmä so skutočnosťou, že ide o tretí diel. Ak by to bol prvý diel, bolo by určite vyššie, aj keď nespochybňujem, že jednotka bola najlepšia. Ale dvojke sa to vyrovná. ()

bourec

Tak trojku mám za sebou,ale úplně nadšenej z ní nejsem.Fakt sem si po hodině říkal,jak je to nedomrlý.Vlastně jenom bezduchá naháněná blbejch poldů(nejhorší role pro Foresta)s Liamem,a kam se na celou hodinu ztratili ty Rusáci,to sem fakt nechápal.Až pak se to rozjelo,došlo i na lepší akci,no ale trojka má prostě všechny neduhy pokračováních.Takže asi to sice doplnim,abych měl komplet,ale zase půjdu vo hvězdu dolu.60%. ()

Rodriguez

Liam Neeson musí potřetí dokázat, že jeho výcvik nebyl marný. Jeho žena je nalezena mrtvá a vina padá na něj. Nyní musí vypátrat vrahy, ochránit dceru a zbavit se dotěrného detektiva, kterého má neustále v patách! 70% ()

laik_60

pomaly už klasickáá LiamNeesonovka. Na prvý diel to síce nemá, ale berme v úvahu už aj vek toho pána. Priemerný oddychový Thriller, ktorý ale nemá úúplne nič s 96 hodinami. ()

Wormboy

Badass Liam Neeson je neznicitelny obdobne ako Leo DiCaprio v Inarrituovom Revenant. Miera invencie ako sa da prezit neprezitelne, je v poslednej dobe v Hollywoode skutocne nesmierna...1,5/5* ()

Juto

Najslabšie pokračovanie. Už to vôbec nefunguje. A ešte k tomu režisér Olivier Megaton nevie točiť akčné scény. 4/10 ()

panMartin

První díl je naprostá špička, druhej díl je pořád hodně napínavej, hodně zábavnej průměr a třetí je pouze zoufalá nuda. Škoda toho šíleně rychlého střihu, při automobilových honičkách, soubojích. Člověk ani nepozná komu který úder patří. Scénář nepřinesl nic nového takže už dopředu víte, jak vše dopadne, kdo je padouch, kdo je ten hlavní padouch, co chtěl, jak chtěl, proč chtěl zabít Liamovu bývalou manželku. Pěkný bylo třeba s tím jak vjede autem do výtahové šachty nebo jak s autem spadl ze skály a taky jak ho kulky zazračně míjí a jako třešnička na dortu sestřelit porschem ve 200 km/h kolo u letadla, porsche celý, liam vyjde bez škrábanců a letadlo na sračky . Taky bych řekl třikrát a dost ale když to vydělá tak spoustu peněz tak je pravděpodobný, že dalšího dílu se dočkáme. ()