Reklama

Reklama

Star Wars Povstalci

(seriál)
Trailer 2
USA, (2014–2018), 27 h 30 min (Minutáž: 22–44 min)

Hudba:

Kevin Kiner

Hrají:

Vanessa Marshall, Tim Curry, Freddie Prinze Jr., David Oyelowo, Steve Blum, Greg Ellis, Taylor Gray, Jason Isaacs, Billy Dee Williams, James Arnold Taylor (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(71)

Obsahy(1)

Star Wars přichází na Disney Channel s novým animovaným seriálem vyprávějící příběh čtrnáctiletého pouličního zlodějíčka Ezry a posádky povstalců z lodi Stín, jenž neúnavně bojuje proti všepohlcujícímu Impériu sužující celou Galaxii.
Děj se odehrává mezi původními epizodami Pomsta Sithů a Novou nadějí, přesně 5 let před událostmi Nové naděje v době temna, kdy jsou rytíři Jedi rozprášeni a císař pomocí svých nemilosrdných stoupenců vládne tvrdou silou. (Disney Channel)

(více)

Diskuze

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Helo

Já to taky nečetl, ale tak bylo to založený na kánonu-dřív mi to přišlo přestřelený, ale po VII už mi to nepřijde špatný, nevidím rozdíl v zničení pointy VI :).

na příspěvěk reagoval Helo

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Který? Já jsem to taky nečetl... :D Třeba neříkám, že to není napsaný dobře a třeba zábavně, ale ten hlavní oblouk mi přijde mimo :D Třeba ten temnej Luke tím púplně zabíjí pointu E6... nebo vůbec celý trilogie.

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Helo

Já jsem to nečetl, ale z Wookipedie mi to přišlo docela interesting, hned bych to neodsuzoval :)

na příspěvěk reagoval Helo

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Darth_AK

To nevadí, celá ta myšlenka těch spousty klonů jeho je divná a přijde mi mimo :D Stejně jako Luke na temný straně. Doufám, že Snoke není nepovedenej klon Palpatina.

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

MiniMinion

Palpatina nezabil Solo, bylo to přičinění více faktorů, jako zdevastování genetickýho materiálu jeho klonů a ničení jeho klonových těl, poslední nestabilní klonové tělo ani nevím jak dopadlo, myslím že vybouchlo na Eclipse II.

na příspěvěk reagoval Helo

MiniMinion

MiniMinion (hodnocení, recenze)

A mimochodem, v EU oživili Palpatina a zastřelil ho Solo, Maul přišelna Tatooine za Benem a zabil ho Owen Lars, takže v EU je spousta věcí, který by se měly vymazat z historie...

na příspěvěk reagoval Helo, Hyger, Darth_AK

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Oblibu získal taky kvůli Vánočnímu speciálu, kde měl prý jedinou koukatelnou pasáž a řekl bych, že potom taky kvůli komiksům.

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Přitom Boba není nic moc-oblibu Tarkina chápu-strohý aristokrat s dokonalým anglickým přízvukem..ale Boba? Nic nedokázal, blbě umřel..I Jango je lepší :).

na příspěvěk reagoval Helo, Blackhand47, MiniMinion

Hyger

Hyger (hodnocení, recenze)

Helo

Nějaký Disney papaláš to už kdysi dávno říkal na Twitteru. Boba je vyhypovaná postava, osobně ani nevím, proč, ale každopádně neumřel v žádné kontinuitě.

na příspěvěk reagoval Blackhand47, Helo

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Aha, no ale tady z toho článku to není potvrzený Disneym. Článek usuzuje, že ho obživli, protože je na screenshotu ze hry v bitvě na Jakku. Ta se sice odehrála po E6, takže by tam Boba neměl co dělat, pokud skutečně zdechnul, ALE na základě tý hry se to tak nedá brát. Jyn Erso se tam taky může objevit v jakýkoli bitvě, ačkoli by měla bejt zdechlá vlastně ve všech bitvách krom Scarrifu....

na příspěvěk reagoval Blackhand47, Hyger

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Helo

Tak ty klony, původně jsem měl kloni dali, ale pak jsem změnil kloni na klony a nepřehodil jsem to druhý.

Související novinky

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

V současné době hraje u studia Disney prim spíše seriálová odnož Star Wars. Poslední celovečerní film jsme v kinech viděli téměř před čtyřmi lety, od té doby jsme však dostali seriály Ahsoka, Andor,… (více)

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

24.10.2021

Studio Disney se naplno začalo soustředit na produkci nových hraných Star Wars seriálů, jež zatím alespoň u fanoušků sbírají daleko lepší ohlasy jak ty filmové. Po Mandalorianovi tak už letos o… (více)

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

Lucasfilm oznámil nový Star Wars seriál

14.07.2020

Streamovací služba Disney+ si objednala nový animovaný seriál od společnosti Lucasfilm. Novinka The Bad Batch bude vycházet z animovaných Klonových válek a bude vyprávět o titulní skupině klonových… (více)

Reklama

Reklama